Portal SEI >> Admitere 2009 >> Vizualizare rapoarte pe județ >> Lista de specializări >> Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 02.07.2009 15:10
Lista candidaților repartizați la COLEGIUL TEHNIC "VALERIU D. COTEA" FOCSANI din județul VRANCEA
la specializarea Electromecanica (134),   nivelul Liceal,   forma de învățământ Invatamant de zi,
limba de predare Limba romana,   profilul Tehnic
Sortați descrescător după media de admitere
Index Numele candidatului Județul de proveniență Școala de proveniență Media
la admitere
Media
teze nationale
Media de
absolvire
Media /
Nota la
limba română
Media /
Nota la
matematică
Opțiunea 3
(istorie/
geografie)
Media /
Nota la
opțiunea 3
Limba maternă Media /
Nota la
limba maternă
1 SANDU T. ROBERT BACAU SCOALA DE ARTE SI MESERII FILIPENI 7.63 6.04 9.22 5.82 5.81 geografie 6.95 - -
2 TRIFAN O. ALINA ELENA VRANCEA SCOALA DE ARTE SI MESERII PANCIU 7.52 6.43 8.62 7.07 4.88 Istorie 8.22 - -
3 BEZEA N. GEORGIANA VRANCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" DUMBRAVENI 7.48 7.24 7.73 7.01 6.85 Geografie 8.50 - -
4 TIBREA G. MIHAELA VRANCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 HAULISCA 7.47 6.87 8.08 6.56 6.35 Geografie 8.52 - -
5 MALUREANU I. MADALINA VRANCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" DUMBRAVENI 7.43 7.21 7.65 6.88 6.97 Geografie 8.32 - -
6 BACIU I. MIHAI VRANCEA LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" FOCSANI 7.29 7.12 7.47 7.05 6.80 Geografie 7.90 - -
7 TOMA M. STEFANEL VRANCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII TIFESTI 7.23 6.23 8.23 5.68 6.07 Geografie 7.62 - -
8 TANASE O. BIANCA LOREDANA VRANCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI 7.07 6.02 8.13 5.60 5.70 Geografie 7.52 - -
9 PAUN C. FLORIN VRANCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII TIFESTI 7.06 6.24 7.89 6.63 6.00 Geografie 5.92 - -
10 PATRASCU C. MARIAN VRANCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII BATINESTI 7.05 6.51 7.59 5.03 7.31 Istorie 7.87 - -
11 BRATU C. FLORIN - COSMIN VRANCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII "BARBU STEFANESCU DELAVRANCEA" NEGRILESTI 6.95 6.52 7.39 5.33 6.65 Geografie 8.65 - -
12 POPA I. ANCA - IONICA VRANCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII BIRSESTI 6.92 5.93 7.91 4.73 6.61 Geografie 6.95 - -
13 TIRILA R. ALEXANDRA VRANCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 URECHESTI 6.85 5.94 7.77 5.86 5.38 Geografie 7.20 - -
14 CIURCIUMEL G. GABRIELA VRANCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 GUGESTI 6.82 5.97 7.68 6.23 5.17 Istorie 7.02 - -
15 HALIP I. DRAGOS- DANIEL VRANCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 MERA 6.71 6.72 6.71 5.68 6.86 Geografie 8.52 - -
16 FOTACHE I. DANIEL VRANCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRCESTII NOI 6.71 5.96 7.46 5.25 5.97 Istorie 7.37 - -
17 FORIR G. COSTIN ALIN VRANCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 BILIESTI 6.66 6.08 7.24 4.50 6.15 Geografie 9.10 - -
18 BOSCAN G. ELENA MADALINA VRANCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI 6.65 5.37 7.94 4.26 5.21 Geografie 7.92 - -
19 TROF M. ADRIAN-SEBASTIAN VRANCEA SCOALA DE ARTE SI MESERII NR. 1 GAGESTI 6.54 6.37 6.72 4.55 7.62 Istorie 7.50 - -
20 RAICU P. VIOLETA VRANCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII CIUSLEA 6.26 5.76 6.77 4.61 6.36 Istorie 6.87 - -
21 TUDOSE S. BOGDAN IULIAN VRANCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI 6.20 4.53 7.88 4.13 4.51 Geografie 5.35 - -
22 TAITEANU D. IONUT VRANCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 BORDEASCA VECHE 6.14 5.18 7.11 4.65 4.48 Istorie 7.65 - -
23 BUZOIU I. CRISTINEL VRANCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.7 FOCSANI 5.76 5.08 6.44 4.40 4.73 Istorie 7.12 - -