Portal SEI >> Admitere 2013 >> Vizualizare rapoarte pe județ >> Lista de școli >> Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 16.07.2013 11:30
Lista de candidați repartizați ce provin de la SCOALA GIMNAZIALA 'EMIL GARLEANU' BARAGANU din județul CONSTANTA
Sortați descrescător după media de admitere
Index Numele candidatului Judetul in care
a candidat
Liceul in care
a fost repartizat
Specializarea la care
a fost repartizat
Codul
specializării
Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba română
Nota /
Media la
matematică
Opțiunea 3
(istorie/
geografie)
Nota /
Media la
opțiunea 3
Limba maternă Nota /
Media la
limba maternă
1 DRAGAN M. ANA-MARIA CONSTANTA COLEGIUL COMERCIAL 'CAROL I' CONSTANTA Economic 190 8.96 8.65 9.27 8.60 8.70 - - - -
2 HANU C. GEORGE CONSTANTA LICEUL TEORETIC 'LUCIAN BLAGA' CONSTANTA Stiinte ale Naturii 207 8.73 8.47 8.99 8.00 8.95 - - - -
3 FIRU C. STEFAN-CLAUDIU CONSTANTA LICEUL TEHNOLOGIC DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Electronica automatizari 127 8.31 7.70 8.92 7.90 7.50 - - - -
4 BOSTAN N. MARINELA CONSTANTA LICEUL TEHNOLOGIC 'C.A.ROSETTI' CONSTANTA Turism si alimentatie 214 7.56 7.15 7.97 7.80 6.50 - - - -
5 DATCU S. ALEXANDRU CONSTANTA LICEUL TEHNOLOGIC 'DIMITRIE LEONIDA' CONSTANTA Electric 103 7.09 5.90 8.29 6.10 5.70 - - - -
6 BURDUJA D. ELENA-CRISTINA CONSTANTA LICEUL TEHNOLOGIC 'VIRGIL MADGEARU' CONSTANTA Economic 134 6.99 5.92 8.07 7.30 4.55 - - - -
7 PETRACHIUTA N. NICOLETA-ALINA CONSTANTA LICEUL TEHNOLOGIC 'IOAN N.ROMAN' CONSTANTA Economic 111 6.96 5.97 7.95 6.25 5.70 - - - -
8 SOFRONIE M. MIHAI-VALENTIN CONSTANTA COLEGIUL TEHNIC DE MARINA 'ALEXANDRU IOAN CUZA' CONSTANTA Mecanica 251 6.53 6.00 7.06 5.00 7.00 - - - -
9 PELTEA V. ALEXANDRU-MIHAI CONSTANTA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Electric 179 6.43 5.05 7.81 6.10 4.00 - - - -
10 STOICA F. ANDREI-MARIAN CONSTANTA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Electric 179 6.38 4.87 7.90 5.25 4.50 - - - -
11 BORLEA T. SILVIANA-ANDRADA CONSTANTA LICEUL TEORETIC 'EMIL RACOVITA' TECHIRGHIOL Turism si alimentatie 145 5.98 4.72 7.24 5.85 3.60 - - - -
12 DRAGAN S. ALEXANDRA-IONELA CONSTANTA LICEUL TEHNOLOGIC 'C.A.ROSETTI' CONSTANTA Turism si alimentatie 214 5.91 4.72 7.10 5.15 4.30 - - - -
13 COMAN I. ANDREEA-COSMINA CONSTANTA LICEUL TEORETIC 'EMIL RACOVITA' TECHIRGHIOL Stiinte ale Naturii 146 5.72 4.55 6.90 5.05 4.05 - - - -
14 BURDUJA I. MARIAN-SEBASTIAN CONSTANTA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Electric 179 5.70 4.62 6.78 6.60 2.65 - - - -
15 BARBU N. GEORGIANA-ANDREEA CONSTANTA LICEUL TEHNOLOGIC 'NICOLAE DUMITRESCU' CUMPANA Turism si alimentatie 284 5.66 4.12 7.20 3.60 4.65 - - - -
16 VOICU G. LOREDANA-SOFIA CONSTANTA LICEUL TEHNOLOGIC 'C.A.ROSETTI' CONSTANTA Turism si alimentatie 214 5.27 3.57 6.97 3.80 3.35 - - - -