Portal SEI >> Admitere 2013 >> Vizualizare rapoarte pe județ >> Lista de școli >> Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 16.07.2013 11:30
Lista de candidați repartizați ce provin de la SCOALA GIMNAZIALA, SA?RCA din județul IASI
Sortați descrescător după media de admitere
Index Numele candidatului Judetul in care
a candidat
Liceul in care
a fost repartizat
Specializarea la care
a fost repartizat
Codul
specializării
Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba română
Nota /
Media la
matematică
Opțiunea 3
(istorie/
geografie)
Nota /
Media la
opțiunea 3
Limba maternă Nota /
Media la
limba maternă
1 FILIPCIUC C. COSMIN IONUT IASI LICEUL TEORETIC "ION NECULCE", TARGU FRUMOS Economic 227 9.38 9.25 9.52 8.55 9.95 - - - -
2 URSARIU P. PAULA ALEXANDRA IASI COLEGIUL NATIONAL "GARABET IBRAILEANU", IASI Stiinte Sociale 111 9.32 8.97 9.67 8.80 9.15 - - - -
3 APRICOPOAIE G. EUGEN CIPRIAN IASI COLEGIUL NATIONAL "GARABET IBRAILEANU", IASI Matematica-Informatica 108 9.21 8.85 9.58 8.25 9.45 - - - -
4 IUREA N. BOGDAN IULIAN IASI LICEUL TEHNOLOGIC "HARALAMB VASILIU", PODU ILOAIEI Economic 243 8.77 8.35 9.19 7.85 8.85 - - - -
5 RUSU V. MARINELA MADALINA IASI LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA", IASI Stiinte Sociale 122 8.76 8.47 9.06 7.90 9.05 - - - -
6 MUNTEANU M. STEFAN MARIAN IASI LICEUL TEORETIC "ION NECULCE", TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii 224 8.55 7.55 9.55 6.90 8.20 - - - -
7 OLARU S. IOSIF IASI LICEUL TEORETIC "ION NECULCE", TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii 224 8.16 7.47 8.86 6.70 8.25 - - - -
8 DAMIAN C. VASILICA ALIN IASI LICEUL TEORETIC "ION NECULCE", TARGU FRUMOS Matematica-Informatica 223 8.00 7.32 8.68 7.00 7.65 - - - -
9 HOGAS M. IOAN DANIEL IASI LICEUL TEORETIC "ION NECULCE", TARGU FRUMOS Filologie 225 7.79 6.92 8.66 8.00 5.85 - - - -
10 FILIPCIUC G. MARIAN CIPRIAN IASI LICEUL TEORETIC "ION NECULCE", TARGU FRUMOS Stiinte Sociale 226 7.43 6.35 8.52 6.40 6.30 - - - -
11 VARGA R. ALEXANDRA MIHAELA IASI LICEUL TEORETIC "ION NECULCE", TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii 224 7.30 6.30 8.30 6.90 5.70 - - - -
12 VIERU C. MIHAELA LAVINIA IASI LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC DE TURISM, IASI Comert 195 7.12 5.60 8.65 6.20 5.00 - - - -
13 BLANARU D. IONUT PETRICA IASI LICEUL TEORETIC "ION NECULCE", TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii 224 7.06 6.00 8.13 7.00 5.00 - - - -
14 IGNAT P. MIHAIL GABRIEL IASI LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RARES", TARGU FRUMOS Mecanica 229 6.13 4.62 7.65 4.45 4.80 - - - -
15 BAITANU C. CORNELIA ELENA IASI LICEUL TEHNOLOGIC "HARALAMB VASILIU", PODU ILOAIEI Agricultura 241 6.10 4.72 7.49 6.35 3.10 - - - -
16 LEUSTEAN G. CLAUDIU PETRONEL IASI LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RARES", TARGU FRUMOS Mecanica 229 5.82 5.20 6.44 4.55 5.85 - - - -
17 CURTEANU O. ALEXANDRA NICOLETA IASI LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RARES", TARGU FRUMOS Industrie textila si pielarie 228 5.71 4.10 7.33 5.70 2.50 - - - -
18 COCOLOS D. DENISA DUMITRITA IASI LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RARES", TARGU FRUMOS Mecanica 229 5.66 4.12 7.20 4.35 3.90 - - - -
19 BITA C. ANDREI VLADUT IASI LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RARES", TARGU FRUMOS Mecanica 229 5.58 4.12 7.05 4.60 3.65 - - - -
20 SAMOILA A. GEORGIANA IASI LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RARES", TARGU FRUMOS Industrie textila si pielarie 228 5.40 3.75 7.06 4.10 3.40 - - - -