Vizualizare rapoarte pe județ Vizualizare rapoarte pe țară Căutare Căutare avansată
 


 
  Portal SEI  >>  Admitere  >>  Vizualizare rapoarte pe județ  >>  Lista de şcoli  >>  Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 12.07.2017 16:00

Lista de candidați repartizați ce provin de la SCOALA GIMNAZIALA SACEL din judetul MARAMURES
Sortați descrescător după media de admitere
Index Numele candidatului Județul în care
a candidat
Liceul în care
a fost repartizat
Specializarea la care
a fost repartizat
Codul
specializării
Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
română
Nota /
Media la
matematică
Opțiunea
3
(istorie/
geografie)
Nota /
Media la
opțiunea 3
Limba
maternă
Nota /
Media la
limba
maternă
1 BIZAU I. IOANA MONICA MARAMURES COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE Ştiinţe ale Naturii 114 9.29 9.12 10.00 9.10 9.15 - - - -
2 SUSCA A. ANDREEA DENISA MARAMURES COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE Ştiinţe ale Naturii 114 9.21 9.02 9.99 9.40 8.65 - - - -
3 GRAD I. IONUT SEBASTIAN MARAMURES COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE Matematică-Informatică 113 9.17 9.05 9.66 9.00 9.10 - - - -
4 BIZAU P. MARIANA TUDORITA MARAMURES LICEUL TEHNOLOGIC FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Silvicultură 166 8.90 8.70 9.73 9.40 8.00 - - - -
5 PETER I. RODICA MARIA BISTRITA-NASAUD COLEGIUL NAȚIONAL "LIVIU REBREANU" BISTRIȚA Ştiinţe Sociale 120 8.82 8.55 9.94 9.00 8.10 - - - -
6 PETER V. MADALINA LENUTA MARAMURES LICEUL TEORETIC "BOGDAN VODA" VISEU DE SUS Economic 175 8.22 7.87 9.66 8.75 7.00 - - - -
7 DANCI I. IONUT ALEXANDRU MARAMURES LICEUL TEORETIC "BOGDAN VODA" VISEU DE SUS Matematică-Informatică 177 7.59 7.12 9.47 7.65 6.60 - - - -
8 MIHALI V. VASILICA MARAMURES LICEUL TEORETIC "BOGDAN VODA" VISEU DE SUS Filologie 176 7.36 6.90 9.22 8.95 4.85 - - - -
9 DANCI T. ANDREEA MARIA MARAMURES LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA" BAIA MARE Turism şi alimentaţie 181 6.83 6.45 8.36 6.80 6.10 - - - -
10 DANCI I. DORU DANIEL BISTRITA-NASAUD COLEGIUL SILVIC "TRANSILVANIA" NĂSĂUD Silvicultură 126 6.61 6.32 7.80 7.60 5.05 - - - -
11 BIZAU I. GABRIELA ALEXANDRA MARAMURES LICEUL TEORETIC "BOGDAN VODA" VISEU DE SUS Ştiinţe ale Naturii 178 6.58 6.17 8.22 6.95 5.40 - - - -
12 BURNAR F. ADRIAN IONUT MARAMURES LICEUL TEORETIC "BOGDAN VODA" VISEU DE SUS Ştiinţe ale Naturii 178 6.14 5.65 8.13 6.50 4.80 - - - -
13 BURNAR T. ANDREEA MARIA MARAMURES LICEUL TEORETIC "BOGDAN VODA" VISEU DE SUS Ştiinţe ale Naturii 178 6.08 5.62 7.94 6.25 5.00 - - - -
14 GRAD I. IONUT BOGDAN MARAMURES LICEUL TEHNOLOGIC MARMATIA SIGHETU MARMATIEI Electromecanică 170 5.85 5.30 8.08 6.90 3.70 - - - -
15 MOT G. RAZVAN MARAMURES LICEUL BORSA Mecanică 145 4.92 4.35 7.24 4.55 4.15 - - - -
16 BURNAR V. VASILE VALENTIN MARAMURES LICEUL BORSA Turism şi alimentaţie 146 4.89 4.22 7.59 5.70 2.75 - - - -
17 DANCI V. IOANA ANCUTA BISTRITA-NASAUD COLEGIUL NAȚIONAL "PETRU RAREȘ" BECLEAN Ştiinţe ale Naturii 124 4.71 4.00 7.58 5.45 2.55 - - - -
18 FITIGAU I. RAUL IONUT MARAMURES LICEUL BORSA Turism şi alimentaţie 146 4.65 4.02 7.19 4.65 3.40 - - - -
19 GAGA P. PETRICA VLADUT MARAMURES LICEUL BORSA Turism şi alimentaţie 146 4.59 3.85 7.59 5.10 2.60 - - - -
20 BIZAU I. MIHAELA MADALINA MARAMURES COLEGIUL TEHNIC "TRANSILVANIA" BAIA MARE Turism şi alimentaţie 139 4.26 3.45 7.53 4.40 2.50 - - - -
  Admitere :: Subiecte :: Forum       Bacalaureat :: Titularizare :: Euro 200