Vizualizare rapoarte pe județ Vizualizare rapoarte pe țară Căutare Căutare avansată
 


 
  Portal SEI  >>  Admitere  >>  Vizualizare rapoarte pe județ  >>  Lista de specializări  >>  Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 09.07.2018 14:30

Lista candidaților repartizați la Colegiul Național 'Andrei Șaguna' Brașov din județul BRASOV
la specializarea Matematică-Informatică (108), nivelul Liceal, forma de învățământ Invatamant de zi,
limba de predare Limba româna, profilul Real
Sortați descrescător după media de admitere
Index Numele candidatului Județul de proveniență Școala de proveniență Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
română
Nota /
Media la
matematică
Opțiunea
3
(istorie/
geografie)
Nota /
Media la
opțiunea 3
Limba
maternă
Nota /
Media la
limba
maternă
1 CÎRJAN GR. TEODORA-GABRIELA BRASOV Colegiul Național 'Andrei Șaguna' Brașov 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - - -
2 POMPONIU GE. IULIUS-EUGEN BRASOV Colegiul Național 'Andrei Șaguna' Brașov 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - - -
3 SFRIJAN PENCIU E. ILINCA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ "RADU POPA" SIGHIȘOARA 9.99 10.00 9.98 10.00 10.00 - - - -
4 ŞTEFAN L. ALEXANDRU BRASOV Colegiul Național 'Andrei Șaguna' Brașov 9.97 9.97 10.00 10.00 9.95 - - - -
5 CHIOREAN A. ALEXANDRU BRASOV Colegiul Național 'Andrei Șaguna' Brașov 9.96 10.00 9.84 10.00 10.00 - - - -
6 PANAETE D. ANDREEA-DELIA BRASOV Colegiul Național 'Andrei Șaguna' Brașov 9.95 9.95 9.97 9.90 10.00 - - - -
7 MĂLINOIU FG. IOANA ANDREEA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.94 9.95 9.91 9.90 10.00 - - - -
8 OMER UE. AKSU-SARA BRASOV Colegiul Național 'Andrei Șaguna' Brașov 9.90 9.90 9.94 9.80 10.00 - - - -
9 NĂSTASE O. ANA BRASOV Colegiul Național 'Andrei Șaguna' Brașov 9.90 9.90 9.93 10.00 9.80 - - - -
10 GRAPĂ M. LUISA MARIA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 9.89 9.97 9.60 10.00 9.95 - - - -
11 FAZAKAS T. ALEXANDRU BRASOV Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.89 9.92 9.77 9.85 10.00 - - - -
12 BÎRLAN GF. DENISA GEORGIANA BRASOV Liceul Tehnologic 'Sextil Pușcariu' Bran 9.89 9.87 9.97 10.00 9.75 - - - -
13 ZAMFIR G. GEORGIANA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.88 9.87 9.93 9.80 9.95 - - - -
14 MOȘUȚ O. CAMELIA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 9.88 9.85 10.00 9.80 9.90 - - - -
15 STROE M. CLAUDIA FLORENTINA BRAILA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRĂILA 9.88 9.85 10.00 9.80 9.90 - - - -
16 ALDEA CL. IULIA MARIA BRASOV Liceul Teoretic 'Johannes Honterus' Brașov 9.88 9.85 10.00 9.75 10.00 - - Limba germana 9.80
17 CÎRJE CG. MARIA DARIA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.87 9.87 9.87 9.90 9.85 - - - -
18 STĂNIȘOR P. RALUCA SIMONA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 9.85 9.82 9.97 9.90 9.75 - - - -
19 MARZIALI L. MATTIA BRASOV Colegiul Național 'Andrei Șaguna' Brașov 9.84 9.85 9.80 9.85 9.85 - - - -
20 NEAGU D. DENISA MARIA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.84 9.82 9.95 9.80 9.85 - - - -
21 LORINCZ T. TIMEA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.83 9.87 9.68 9.80 9.95 - - - -
22 GURZAU ML. ROLAND BRASOV Liceul 'Andrei Mureșanu' Brașov 9.83 9.80 9.99 9.80 9.80 - - - -
23 ICHIM F. DARIA-IOANA BACAU COLEGIUL NAŢIONAL "FERDINAND I" BACĂU 9.80 9.75 10.00 10.00 9.50 - - - -
24 SCORŢIA VD. CLAUDIA BRASOV Colegiul Național 'Andrei Șaguna' Brașov 9.79 9.75 9.96 10.00 9.50 - - - -
25 GOMBOȘ LI. ELIZA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 2 'Diaconu Coresi' Brașov 9.78 9.82 9.66 9.90 9.75 - - - -
26 APARASCĂI D. ANDREEA MĂDĂLINA BRASOV Școala Gimnazială nr. 31 Brașov 9.77 9.72 9.99 9.80 9.65 - - - -
27 ENACHE L. MIHAI-GABRIEL BRASOV Colegiul Național 'Andrei Șaguna' Brașov 9.76 9.75 9.81 9.85 9.65 - - - -
28 STOICA CI. ALEXANDRA MARIA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 9.76 9.70 10.00 9.70 9.70 - - - -
29 ILIE LC. LUCIAN-ALEXANDRU BRASOV Școala Gimnazială Nr. 27 'Anatol Ghermanschi' Brașov 9.75 9.72 9.90 9.95 9.50 - - - -
30 ICHIM FM. VLAD BRASOV Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.75 9.70 9.97 9.70 9.70 - - - -
  Admitere :: Subiecte :: Forum       Bacalaureat :: Titularizare :: Euro 200