Vizualizare rapoarte pe județ Vizualizare rapoarte pe țară Căutare Căutare avansată
 


 
  Portal SEI  >>  Admitere  >>  Vizualizare rapoarte pe județ  >>  Lista de specializări  >>  Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 12.07.2019 08:00

Lista candidaților repartizați la Colegiul de Științe ale Naturii 'Emil Racoviță' Brașov din județul BRASOV
la specializarea Matematică-Informatică (156), nivelul Liceal, forma de învățământ Invatamant de zi,
limba de predare Limba româna, profilul Real
Sortați descrescător după media de admitere
Index Numele candidatului Județul de proveniență Școala de proveniență Renunțare
lb. maternă
Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
română
Nota /
Media la
matematică
Limba
maternă
Nota /
Media la
limba
maternă
1 BRAT LN. IULIAN GABRIEL BRASOV Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov NU 9.12 9.07 9.35 9.30 8.85 - -
2 MUNTEANU M. CĂTĂLIN BRASOV Colegiul de Științe ale Naturii 'Emil Racoviță' Brașov NU 8.95 8.90 9.16 8.70 9.10 - -
3 MATEI DD. ALESSIA ANA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 2 'Diaconu Coresi' Brașov NU 8.93 8.72 9.80 9.40 8.05 - -
4 BĂTRÎNEANU M. TUDOR MIHAI BRASOV Școala Gimnazială Nr. 6 'Iacob Mureșianu' Brașov NU 8.80 8.75 9.02 9.60 7.90 - -
5 COMAN OL. RĂZVAN MARIAN BRASOV Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov NU 8.76 8.70 9.04 9.30 8.10 - -
6 CENUŞĂ D. MATEI BRASOV Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov NU 8.72 8.55 9.43 9.15 7.95 - -
7 ROTAR H. ROBERT BRASOV Colegiul Național de Informatică 'Gr. Moisil' Brașov NU 8.70 8.60 9.12 8.45 8.75 - -
8 BACIU M. RĂZVAN CRĂCIUN COVASNA Școala Gimnazială "Mikes Kelemen" Zagon NU 8.68 8.40 9.84 9.35 7.45 - -
9 DANCI MM. LUCAS GEORGE BRASOV Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov NU 8.66 8.57 9.05 8.95 8.20 - -
10 ȘTEFAN A. BRAD ALEXANDRU BRASOV Colegiul de Științe ale Naturii 'Emil Racoviță' Brașov NU 8.65 8.60 8.88 8.00 9.20 - -
11 MUNTEAN G. HORIA GHEORGHE BRASOV Liceul 'Andrei Mureșanu' Brașov NU 8.64 8.42 9.53 8.25 8.60 - -
12 MĂRGINEAN F. SARA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 6 'Iacob Mureșianu' Brașov NU 8.63 8.55 8.98 8.80 8.30 - -
13 CIOBĂNAŞ M. ALEXANDRU BRASOV Colegiul Național 'Dr. Ioan Meșotă' Brașov NU 8.63 8.52 9.07 8.40 8.65 - -
14 GRIGORAŞ CD. ANDREI BRASOV Colegiul de Științe ale Naturii 'Emil Racoviță' Brașov NU 8.62 8.52 9.03 8.50 8.55 - -
15 BARBU V. OCTAVIAN ILIE BRASOV Școala Gimnazială Cristian NU 8.62 8.35 9.73 8.05 8.65 - -
16 CREŢUI E. MARK COVASNA Școala Gimnazială "Mikes Kelemen" Zagon NU 8.61 8.27 9.98 9.05 7.50 - -
17 MARINESCU L. FLAVIUS MARIAN BRASOV Școala Gimnazială Nr. 27 'Anatol Ghermanschi' Brașov NU 8.59 8.40 9.36 8.60 8.20 - -
18 GOSAV I. DENIS-IULIAN BACAU ŞCOALA GIMNAZIALĂ "EMIL RACOVIŢĂ" ONEŞTI NU 8.58 8.27 9.83 8.55 8.00 - -
19 ONU V. PETRU IONUŢ BRASOV Liceul Teoretic 'Mihail Săulescu' Predeal NU 8.56 8.30 9.64 9.10 7.50 - -
20 MUNTEANU C. SORANA-ANA-MARIA BRASOV Școala Gimnazială Măieruș NU 8.54 8.35 9.32 9.05 7.65 - -
21 BULUBENCHI I. BOGDAN BRASOV Școala Gimnazială Nr. 9 'Nicolae Orghidan' Brașov NU 8.53 8.45 8.87 8.90 8.00 - -
22 PATRICHE-BENGA AI. MATEI IOAN BRASOV Școala Gimnazială Nr. 11 'Ștefan Octavian Iosif' Brașov NU 8.53 8.45 8.85 8.55 8.35 - -
23 ARUŞTEI D. ANDREI VALENTIN BRASOV Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov NU 8.53 8.20 9.87 7.70 8.70 - -
24 BOBOC A. COSMIN ANDREI BRASOV Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea NU 8.49 8.27 9.37 8.45 8.10 - -
25 HODORAC CS. ALEXANDRU BRASOV Școala Gimnazială Nr. 2 'Diaconu Coresi' Brașov NU 8.48 8.22 9.55 8.70 7.75 - -
26 TELELEU CG. CĂLIN GEORGE BRASOV Școala Gimnazială Nr. 1 'Gheorghe Crăciun' Zărnești NU 8.46 8.27 9.24 9.05 7.50 - -
27 VOICU SF. BOGDAN ANDREI BRASOV Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov NU 8.45 8.30 9.06 8.10 8.50 - -
28 CRĂCIUN I. CĂLIN BRASOV Liceul Teoretic 'Mitropolit Ioan Mețianu' Zărnești NU 8.44 8.20 9.43 9.00 7.40 - -
  Admitere :: Subiecte :: Forum       Bacalaureat :: Titularizare :: Euro 200