Vizualizare rapoarte pe județ Vizualizare rapoarte pe țară Căutare Căutare avansată
 


 
  Portal SEI  >>  Admitere  >>  Vizualizare rapoarte pe județ  >>  Lista de specializări  >>  Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 12.07.2019 08:00

Lista candidaților repartizați la Colegiul de Științe ale Naturii 'Emil Racoviță' Brașov din județul BRASOV
la specializarea Ştiinţe ale Naturii (157), nivelul Liceal, forma de învățământ Invatamant de zi,
limba de predare Limba româna, profilul Real
Sortați descrescător după media de admitere
Index Numele candidatului Județul de proveniență Școala de proveniență Renunțare
lb. maternă
Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
română
Nota /
Media la
matematică
Limba
maternă
Nota /
Media la
limba
maternă
1 DORHAN FL. EVA RIANA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov NU 9.41 9.52 8.98 9.70 9.35 - -
2 BODEAN IC. IOANA ALEXANDRA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 27 'Anatol Ghermanschi' Brașov NU 9.35 9.32 9.51 10.00 8.65 - -
3 SANDU VM. DENISA MARIA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 2 'Diaconu Coresi' Brașov NU 9.35 9.30 9.55 9.60 9.00 - -
4 COSTEA D. DENISA MARIA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov NU 9.33 9.22 9.81 9.45 9.00 - -
5 MICU D. MARA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 27 'Anatol Ghermanschi' Brașov NU 9.30 9.17 9.86 9.55 8.80 - -
6 MACOVEI I. CĂTĂLINA MIHAELA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 11 'Ștefan Octavian Iosif' Brașov NU 9.18 9.12 9.46 9.75 8.50 - -
7 ARITON MI. DIANA ALEXANDRA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov NU 9.09 8.92 9.79 9.55 8.30 - -
8 DRUGĂ CN. ANDRA MARIA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 27 'Anatol Ghermanschi' Brașov NU 9.07 9.05 9.17 9.15 8.95 - -
9 ROȘIORU V. DARIUS ANDREI BRASOV Școala Gimnazială Nr. 2 'Diaconu Coresi' Brașov NU 9.03 8.92 9.47 9.65 8.20 - -
10 BURCOIU F. ALEXANDRA ELENA BRASOV Școala Gimnazială Lunca Câlnicului NU 9.01 8.80 9.88 9.85 7.75 - -
11 GANAITE C. IONUȚ OVIDIU BRASOV Școala Gimnazială Nr. 2 'Diaconu Coresi' Brașov NU 8.98 8.80 9.70 8.30 9.30 - -
12 CONEA M. MIHNEA MIHAIL BRASOV Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov NU 8.94 8.92 9.04 9.30 8.55 - -
13 SEBASTIAN AE. IOANA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 2 'Diaconu Coresi' Brașov NU 8.94 8.90 9.14 9.15 8.65 - -
14 DENES F. BRIGITTA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov NU 8.94 8.75 9.71 9.05 8.45 - -
15 NEGOIȚĂ D. ANDREI MIHNEA BRASOV Școala Gimnazială nr. 4 Brașov NU 8.93 8.77 9.61 8.20 9.35 - -
16 ROSCA I. MIHAELA IOANA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 3 'Gheorghe Lazăr' Brașov NU 8.93 8.77 9.58 9.35 8.20 - -
17 BĂȘIA IM. ANDRADA MARIA BRASOV Colegiul de Științe ale Naturii 'Emil Racoviță' Brașov NU 8.88 8.67 9.74 9.70 7.65 - -
18 BARNEA G. ALEXIA GABRIELA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 1 'Gheorghe Crăciun' Zărnești NU 8.84 8.60 9.80 8.95 8.25 - -
19 GABOR FC. PAUL BOGDAN BRASOV Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov NU 8.81 8.75 9.07 8.00 9.50 - -
20 BULARCĂ D. REBECA RIANNA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 2 'Diaconu Coresi' Brașov NU 8.71 8.50 9.56 8.50 8.50 - -
21 HABA N. TEODORA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 2 'Diaconu Coresi' Brașov NU 8.70 8.65 8.90 8.45 8.85 - -
22 PAVEL C. ADELINA IOANA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov NU 8.68 8.65 8.82 9.10 8.20 - -
23 GROZA G. FLAVIUS BRASOV Școala Gimnazială Nr. 2 'Diaconu Coresi' Brașov NU 8.63 8.37 9.71 9.35 7.40 - -
24 ŞOLDAN A. PATRICIA DIANA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov NU 8.62 8.52 9.02 9.70 7.35 - -
25 PĂRPĂRIŢĂ M. ANDREEA REBECCA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov NU 8.61 8.40 9.48 9.00 7.80 - -
26 BACALU G. DELIA SÎNZIANA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov NU 8.58 8.35 9.50 9.25 7.45 - -
27 CEAPRAZARU F. BRIANNA FLORINA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 11 'Ștefan Octavian Iosif' Brașov NU 8.56 8.37 9.33 9.50 7.25 - -
28 CIMPOEŞU LA. TEODORA BRASOV Școala Gimnazială nr. 31 Brașov NU 8.56 8.22 9.95 9.60 6.85 - -
29 GHINDARU A. ANDREEA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 11 'Ștefan Octavian Iosif' Brașov NU 8.53 8.25 9.68 8.60 7.90 - -
30 PĂDURARU M. DENISA MARIA BUZAU ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA ZIDURI NU 8.51 8.20 9.77 8.90 7.50 - -
  Admitere :: Subiecte :: Forum       Bacalaureat :: Titularizare :: Euro 200