Vizualizare rapoarte pe județ Vizualizare rapoarte pe țară Căutare Căutare avansată
 


 
  Portal SEI  >>  Admitere  >>  Vizualizare rapoarte pe județ  >>  Lista de specializări  >>  Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 12.07.2019 08:00

Lista candidaților repartizați la Colegiul de Științe ale Naturii 'Emil Racoviță' Brașov din județul BRASOV
la specializarea Ştiinţe Sociale (158), nivelul Liceal, forma de învățământ Invatamant de zi,
limba de predare Limba româna, profilul Umanist, bilingv: Limba engleza
Sortați descrescător după media de admitere
Index Numele candidatului Județul de proveniență Școala de proveniență Renunțare
lb. maternă
Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
română
Nota /
Media la
matematică
Limba
maternă
Nota /
Media la
limba
maternă
1 KOVÁCS I. RENÁTA-KRISZTINA BRASOV Liceul Teoretic 'George Moroianu' Săcele NU 8.93 8.68 9.96 9.20 6.85 Limba maghiara 10.00
2 ANDRIEȘ-URSU R. DAVID BRASOV Liceul Vocațional de Muzică 'Tudor Ciortea' Brașov NU 8.55 8.32 9.49 8.90 7.75 - -
3 OVESIA O. ANNA-BENEDETTA BRASOV Liceul Teoretic 'George Moroianu' Săcele NU 8.52 8.40 9.01 8.50 8.30 - -
4 GRAMA M. EVELINA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov NU 8.49 8.15 9.88 9.25 7.05 - -
5 BARNA I. VANESSA JASMINE BRASOV Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea NU 8.48 8.27 9.35 8.90 7.65 - -
6 CRISTINA C. MARIA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov NU 8.45 8.22 9.41 9.50 6.95 - -
7 LANCEA R. SILVIA ROMINA BRASOV Școala Gimnazială Rupea NU 8.43 8.10 9.76 9.15 7.05 - -
8 ŞANDRU C M. IOANA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov NU 8.38 8.15 9.31 8.10 8.20 - -
9 BLAJ M. ANDREI ANTONIO BRASOV Școala Gimnazială Nr. 9 'Nicolae Orghidan' Brașov NU 8.37 8.05 9.65 8.75 7.35 - -
10 IOSIF IL. LARISA MARIA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov NU 8.33 8.00 9.67 9.25 6.75 - -
11 ANDREI C. ADARA COVASNA Școala Gimnazială "Comenius" Brețcu NU 8.30 7.90 9.90 8.30 7.50 - -
12 TROFIN CD. SEBASTIAN BRASOV Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov NU 8.26 8.00 9.31 8.80 7.20 - -
13 JUNCU F. ANA DENISA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov NU 8.24 8.05 9.03 9.60 6.50 - -
14 NICULAE D. IULIAN BRASOV Școala Gimnazială Hălchiu NU 8.23 8.05 8.98 8.65 7.45 - -
15 OANCEA S. REBECA MARIA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea NU 8.18 7.87 9.46 9.20 6.55 - -
16 CLINCIU P. ANTONIA ELENA BRASOV Școala Gimnazială Moieciu de Jos NU 8.17 7.95 9.07 8.90 7.00 - -
17 LAZĂR C. ANDRA VALENTINA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov NU 8.17 7.85 9.45 8.40 7.30 - -
18 ARNÓCZ T. BIANCA BRASOV Colegiul Național 'Aprily Lajos' Brașov NU 8.14 7.83 9.41 7.80 6.85 Limba maghiara 8.85
19 ANIŢEI MC. MELISSA BRASOV Liceul Teoretic 'George Moroianu' Săcele NU 8.13 8.02 8.60 9.75 6.30 - -
20 FIVEZ J. JULIE ARTEMIS MARIA BRASOV Liceul Vocațional de Muzică 'Tudor Ciortea' Brașov NU 8.13 7.90 9.06 8.50 7.30 - -
21 CIMPOCA IC. IOANA ALEXANDRA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 1 'Gheorghe Crăciun' Zărnești NU 8.13 7.80 9.47 9.30 6.30 - -
22 CRUCERU VA. MARIA ANDREEA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 27 'Anatol Ghermanschi' Brașov NU 8.12 7.95 8.80 7.90 8.00 - -
23 MANGIUREA T. TUDOR ANDREI BRASOV Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov NU 8.12 7.80 9.40 9.10 6.50 - -
24 LASLO MS. ROXANA IOANA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov NU 8.11 7.80 9.38 9.15 6.45 - -
25 FLEŞERIU-MICLEA M. DENISA MARIA BRASOV Școala Gimnazială 'Ovid Densusianu' Făgăraș NU 8.11 7.67 9.87 8.75 6.60 - -
26 MEZARESCU MC. ROXANA MARIA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 2 'Diaconu Coresi' Brașov NU 8.10 7.92 8.82 7.70 8.15 - -
27 CLOPOȚEL M. GABRIEL LUIS BRASOV Școala Gimnazială Vulcan NU 8.09 7.67 9.81 8.95 6.40 - -
28 ONICA C. IOANA ELISA COVASNA Școala Gimnazială "Turóczi Mózes" Târgu Secuiesc NU 8.08 7.60 10.00 7.50 7.70 - -
  Admitere :: Subiecte :: Forum       Bacalaureat :: Titularizare :: Euro 200