Vizualizare rapoarte pe județ Vizualizare rapoarte pe țară Căutare Căutare avansată
 


 
  Portal SEI  >>  Admitere  >>  Vizualizare rapoarte pe județ  >>  Lista de specializări  >>  Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 12.07.2019 08:00

Lista candidaților repartizați la Liceul Tehnologic Silvic 'Dr. Nicolae Rucăreanu' Brașov din județul BRASOV
la specializarea Fabricarea produselor din lemn (178), nivelul Liceal, forma de învățământ Invatamant de zi,
limba de predare Limba româna, profilul Tehnic
Sortați descrescător după media de admitere
Index Numele candidatului Județul de proveniență Școala de proveniență Renunțare
lb. maternă
Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
română
Nota /
Media la
matematică
Limba
maternă
Nota /
Media la
limba
maternă
1 MOLDOVAN I. IASMINA ŞTEFANIA BRASOV Liceul Teoretic 'Mihail Săulescu' Predeal NU 6.99 6.45 9.16 6.35 6.55 - -
2 BOSTACA N. MATEI NICOLAE BRASOV Școala Gimnazială nr. 31 Brașov NU 6.88 6.65 7.83 7.60 5.70 - -
3 POPA M. ANDRADA PRAHOVA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NESTOR URECHIA", ORAȘUL BUȘTENI NU 6.88 6.22 9.52 6.30 6.15 - -
4 ŞERBAN CC. ŞTEFAN BRASOV Colegiul de Științe 'Grigore Antipa' Brașov NU 6.78 6.42 8.22 7.20 5.65 - -
5 PINŢĂ RF. ANDREI-ALEXANDRU BRASOV Liceul Teoretic 'George Moroianu' Săcele NU 6.77 6.30 8.67 7.20 5.40 - -
6 ENACHE A. FILIP MARIAN BRASOV Școala Gimnazială Nr. 14 'Sfântul Bartolomeu' Brașov NU 6.77 6.27 8.79 7.30 5.25 - -
7 VOICU V. ALEXANDRA GABRIELA BRASOV Liceul Teoretic 'Mihail Săulescu' Predeal NU 6.74 6.17 9.06 7.20 5.15 - -
8 MATIFALEAN F. ROBERT ADRIAN BRASOV Școala Gimnazială Bod NU 6.73 6.25 8.65 7.00 5.50 - -
9 GRAMA S. DENISA NICOLETA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 27 'Anatol Ghermanschi' Brașov NU 6.70 6.02 9.43 7.45 4.60 - -
10 IMPUSCATU M. DAVID MIHAI BRASOV Școala Gimnazială Nr. 3 'Gheorghe Lazăr' Brașov NU 6.66 6.22 8.42 7.00 5.45 - -
11 NIȚU D. ERIKA EMANUELA PRAHOVA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE ENESCU", ORAȘUL SINAIA NU 6.55 6.00 8.78 6.95 5.05 - -
12 POPOVICI G. SEBASTIAN MARIAN BRASOV Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov NU 6.54 6.30 7.52 6.30 6.30 - -
13 ROTARIU F. ANDREEA BRASOV Liceul 'Andrei Mureșanu' Brașov NU 6.49 6.00 8.48 6.10 5.90 - -
14 GOGU A. LARISA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea NU 6.46 5.85 8.91 7.00 4.70 - -
15 ENACHE V. DENISA VICTORIA BRASOV Liceul Teoretic 'Mihail Săulescu' Predeal NU 6.45 5.85 8.87 6.20 5.50 - -
16 ACUNUNI D. ANCA MIRELA BRASOV Școala Gimnazială Purcăreni NU 6.40 5.67 9.34 6.55 4.80 - -
17 DRĂGHICI FM. ANDREI DAVID BRASOV Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov NU 6.35 5.80 8.58 5.90 5.70 - -
18 SIMON ES. GABRIEL SORIN BRASOV Școala Gimnazială Nr. 27 'Anatol Ghermanschi' Brașov NU 6.34 5.87 8.22 6.00 5.75 - -
19 RĂBOJ CO. RAREȘ MIHAI BRASOV Școala Gimnazială Nr. 3 'Gheorghe Lazăr' Brașov NU 6.28 5.90 7.82 7.55 4.25 - -
20 GHEORGHICEANU I. RAUL CRISTIAN BRASOV Colegiul de Științe 'Grigore Antipa' Brașov NU 6.25 5.70 8.49 6.70 4.70 - -
21 PREDOI IC. RAUL ANDREI BRASOV Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov NU 6.07 5.40 8.79 6.30 4.50 - -
22 MANIA O. DARIA CLAUDIA BRASOV Școala Gimnazială nr. 4 Brașov NU 6.06 5.45 8.50 6.45 4.45 - -
23 NEDELCU M. OANA FLORINA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 2 'Diaconu Coresi' Brașov NU 5.97 5.60 7.45 6.40 4.80 - -
24 DIMULETE M. RAREȘ BRASOV Școala Gimnazială Nr. 11 'Ștefan Octavian Iosif' Brașov NU 5.97 5.30 8.67 5.60 5.00 - -
25 MÁTÉFI A. ANNA MARIA NOEMI BRASOV Școala Gimnazială Nr. 27 'Anatol Ghermanschi' Brașov NU 5.96 5.20 9.01 5.75 4.65 - -
26 ILIUTA I. PAULA ALEXIA BRASOV Școala Gimnazială Prejmer NU 5.96 5.15 9.21 5.65 4.65 - -
27 EPURE PS. RĂZVAN GEORGE BRASOV Școala Gimnazială nr. 4 Brașov NU 5.95 5.40 8.17 5.80 5.00 - -
28 FLOREA G. GABRIEL BRASOV Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov NU 5.95 5.35 8.35 5.30 5.40 - -
  Admitere :: Subiecte :: Forum       Bacalaureat :: Titularizare :: Euro 200