Vizualizare rapoarte pe județ Vizualizare rapoarte pe țară Căutare Căutare avansată
 


 
  Portal SEI  >>  Admitere  >>  Vizualizare rapoarte pe județ  >>  Lista de specializări  >>  Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 12.07.2019 08:00

Lista candidaților repartizați la Liceul Tehnologic Silvic 'Dr. Nicolae Rucăreanu' Brașov din județul BRASOV
la specializarea Silvicultură (179), nivelul Liceal, forma de învățământ Invatamant de zi,
limba de predare Limba româna, profilul Resurse naturale si protectia mediului
Sortați descrescător după media de admitere
Index Numele candidatului Județul de proveniență Școala de proveniență Renunțare
lb. maternă
Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
română
Nota /
Media la
matematică
Limba
maternă
Nota /
Media la
limba
maternă
1 ZAFIU C. PAVEL BACAU ŞCOALA GIMNAZIALĂ AGĂŞ NU 7.23 6.65 9.58 6.70 6.60 - -
2 URS MG. GABRIEL GEORGE BRASOV Școala Gimnazială 'Peter Thal' Râșnov NU 7.04 6.85 7.80 8.70 5.00 - -
3 KOVACS L. ANA MARIA BRASOV Școala Gimnazială Prejmer NU 7.04 6.60 8.82 8.15 5.05 - -
4 LIONTE IG. ALBERT-GABRIEL BRASOV Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov NU 6.94 6.55 8.53 6.80 6.30 - -
5 POPÉA BR. OVIDIU STEFANO BRASOV Liceul 'Andrei Mureșanu' Brașov NU 6.82 6.47 8.24 7.00 5.95 - -
6 BALUȘ S. MIHAI CRISTIAN BRASOV Școala Gimnazială 'Peter Thal' Râșnov NU 6.81 6.32 8.80 7.25 5.40 - -
7 PETRICIOIU C. CLAUDIO MARIO BRASOV Școala Gimnazială Ghimbav NU 6.62 5.92 9.42 6.20 5.65 - -
8 DAVID OM. OSZKAR VILMOS BRASOV Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș NU 6.57 6.00 8.89 7.00 5.00 - -
9 GEANĂ F. NICUȘOR BRAILA ŞCOALA GIMNAZIALĂ MOVILA MIRESII NU 6.56 6.10 8.42 6.00 6.20 - -
10 TĂTAR V. IOANA-BIANCA BRASOV Școala Gimnazială Măieruș NU 6.44 5.75 9.20 7.05 4.45 - -
11 IOV O. GHE MARCO DAMBOVITA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CIORĂNESCU” MOROENI NU 6.37 5.95 8.06 7.70 4.20 - -
12 ADAM M. CRISTIAN BRASOV Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov NU 6.37 5.70 9.05 7.00 4.40 - -
13 GĂITAN GA. GABRIELA DENISA BRASOV Școala Gimnazială Bod NU 6.33 5.95 7.89 7.35 4.55 - -
14 MIHAI IL. RAUL BRASOV Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov NU 6.28 5.92 7.72 4.70 7.15 - -
15 BENGA D. DOREL ALEXANDRU BRASOV Școala Gimnazială Nr. 2 'Diaconu Coresi' Brașov NU 6.17 5.72 7.99 6.70 4.75 - -
16 BĂCIOIU I. SERGIU IONUȚ BRASOV Școala Gimnazială Vulcan NU 6.12 5.55 8.43 5.65 5.45 - -
17 PANȚIRU IM. DANIEL BRASOV Școala Gimnazială Nr. 2 'Diaconu Coresi' Brașov NU 6.11 5.42 8.88 5.70 5.15 - -
18 LUCAN P. IOANA ANDREEA BRASOV Școala Gimnazială Ghimbav NU 6.05 5.52 8.19 6.55 4.50 - -
19 IACOB CL. ANDREAS BRASOV Școala Gimnazială Nr. 6 'Iacob Mureșianu' Brașov NU 5.98 5.50 7.90 6.00 5.00 - -
20 GHEBAN P. RAZVAN MADALIN BRASOV Școala Gimnazială Prejmer NU 5.98 5.37 8.45 6.65 4.10 - -
21 GÎRBULEȚ C. EDUARD BRASOV Școala Gimnazială Nr. 11 'Ștefan Octavian Iosif' Brașov NU 5.97 5.65 7.25 6.10 5.20 - -
22 RADU D. LARISA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov NU 5.97 5.52 7.81 8.00 3.05 - -
23 TUDORIU CA. NICODIM BRASOV Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov NU 5.96 5.50 7.84 5.75 5.25 - -
24 TATU F. MARIA ELENA BRASOV Școala Gimnazială Ghimbav NU 5.96 5.32 8.54 4.50 6.15 - -
25 DANCS AC. IONUŢ CONSTANTIN BRASOV Liceul 'Petru Rareș' Feldioara NU 5.95 5.30 8.58 5.40 5.20 - -
26 HOLOM IL. REBECA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov NU 5.92 5.35 8.22 5.15 5.55 - -
27 SÎIA R. GIORGIANA BRASOV Școala Gimnazială Nr. 14 'Sfântul Bartolomeu' Brașov NU 5.92 5.25 8.60 6.75 3.75 - -
28 GOLICZA C. KARINA LARISA BRASOV Școala Gimnazială Ghimbav NU 5.91 5.30 8.37 5.85 4.75 - -
29 BENDRE G. DAVID GHEORGHE BRASOV Școala Gimnazială Hălchiu NU 5.88 5.15 8.80 5.75 4.55 - -
30 ŞOVA DC. ANDREI CLAUDIU BRASOV Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov NU 5.86 5.42 7.62 5.25 5.60 - -
  Admitere :: Subiecte :: Forum       Bacalaureat :: Titularizare :: Euro 200