Vizualizare rapoarte pe județ Vizualizare rapoarte pe țară Căutare Căutare avansată
 


 
  Portal SEI  >>  Admitere  >>  Vizualizare rapoarte pe județ  >>  Lista de specializări  >>  Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 12.07.2017 16:00

Lista candidaților repartizați la COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI "TRANSILVANIA" CLUJ-NAPOCA din județul CLUJ
la specializarea Electric (142), nivelul Liceal, forma de învățământ Invatamant de zi,
limba de predare Limba româna, profilul Tehnic
Sortați descrescător după media de admitere
Index Numele candidatului Județul de proveniență Școala de proveniență Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
română
Nota /
Media la
matematică
Opțiunea
3
(istorie/
geografie)
Nota /
Media la
opțiunea 3
Limba
maternă
Nota /
Media la
limba
maternă
1 OLTEAN MV. ANTONIO VALENTIN CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TEODOR MURĂȘANU" TURDA 8.55 8.50 8.79 8.80 8.20 - - - -
2 MILCHIŞ AC. DAVID CĂTĂLIN CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LIVIU REBREANU" CLUJ-NAPOCA 7.52 7.17 8.93 7.80 6.55 - - - -
3 LĂPUŞTE M. ANDREI DANIEL CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ RÂȘCA, COM. RÂȘCA 6.88 6.47 8.53 6.70 6.25 - - - -
4 BUS N. ANDREI NICOLAE CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ MUNTELE RECE, COM. MĂGURI RĂCĂTĂU 6.87 6.32 9.10 5.40 7.25 - - - -
5 ZĂPÂRŢAN RD. PAUL MIHAI CLUJ LICEUL TEORETIC "ANA IPĂTESCU" GHERLA 6.86 6.60 7.94 5.90 7.30 - - - -
6 CÎMPEAN C. IONEL ALEX CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ ICLOD, COM. ICLOD 6.86 6.57 8.02 6.45 6.70 - - - -
7 SABO I. GABRIEL CLUJ LICEUL TEHNOLOGIC "ȘTEFAN PASCU" APAHIDA 6.64 6.27 8.16 6.25 6.30 - - - -
8 GENCSI A. ANTONIO ŞTEFAN CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OCTAVIAN GOGA" CLUJ-NAPOCA 6.62 6.37 7.66 5.60 7.15 - - - -
9 SOUCA D. BOGDAN DORIN CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ȘTEFAN MICLE" FELEACU, COM. FELEACU 6.35 5.80 8.56 7.00 4.60 - - - -
10 SPICSUK-HAGEL V. VALENTIN ALEXANDRU CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ BORȘA, COM. BORȘA 6.31 5.97 7.68 6.95 5.00 - - - -
11 STOICA I. IONUŢ ALEXANDRU CLUJ LICEUL DE INFORMATICĂ "TIBERIU POPOVICIU" CLUJ-NAPOCA 6.24 5.57 8.93 6.00 5.15 - - - -
12 MUREŞAN VG. PAUL VASILE CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION AGÂRBICEANU" CLUJ-NAPOCA 6.15 5.80 7.57 6.60 5.00 - - - -
13 ABRUDAN IM. IOAN STELIAN CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "HOREA" CLUJ-NAPOCA 6.00 5.30 8.81 5.20 5.40 - - - -
14 MARIS I. DAMIAN IONEL CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PELAGHIA ROȘU" MĂRIȘEL, COM. MĂRIȘEL 5.96 5.37 8.35 5.70 5.05 - - - -
15 BISTREAN V. VASILE ADRIAN CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ IARA, COM. IARA 5.95 5.57 7.49 6.70 4.45 - - - -
16 POP DD. MIHAI DAN CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CONSTANTIN BRÂNCUȘI" CLUJ-NAPOCA 5.84 5.45 7.43 5.20 5.70 - - - -
17 SZEKELY A. AKOS CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU VAIDA VOEVOD" CLUJ-NAPOCA 5.84 5.37 7.76 6.55 4.20 - - - -
18 OLTEAN F. PAUL VASILE CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE BARIȚIU" JUCU DE SUS, COM. JUCU 5.82 5.35 7.72 6.05 4.65 - - - -
19 COCIŞ I. RĂZVAN IULIAN CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂTINA, COM. CĂTINA 5.63 4.92 8.49 5.80 4.05 - - - -
20 PASCA R. RAUL BOGDAN CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ IARA, COM. IARA 5.54 5.07 7.43 5.80 4.35 - - - -
21 IACOB IP. DANIEL ROBERT CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GHEORGHE ȘINCAI" FLOREȘTI, COM. FLOREȘTI 5.54 5.00 7.72 4.45 5.55 - - - -
22 FLORIAN T. ROBERT TIMOTEI CLUJ LICEUL TEHNOLOGIC "ȘTEFAN PASCU" APAHIDA 5.47 5.20 6.55 6.20 4.20 - - - -
23 LUCA G. SORIN SEBASTIAN CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ IARA, COM. IARA 5.47 4.90 7.79 5.80 4.00 - - - -
24 BRAINA M. IONUT ALEXANDRU CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ GÂRBĂU, COM. GÂRBĂU 5.39 4.67 8.27 5.65 3.70 - - - -
25 PLEȘA I. ADRIAN ILIE CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TRAIAN DÂRJAN" CLUJ-NAPOCA 5.38 4.75 7.94 5.90 3.60 - - - -
26 TRIF I. JACK MICHAEL CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ CARA, COM. COJOCNA 5.37 4.90 7.25 5.30 4.50 - - - -
27 VARGA X. DANIEL CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ BONȚIDA, COM. BONȚIDA 5.37 4.65 8.26 5.00 4.30 - - - -
28 CIOCAN E. ALEXANDRU EMIL CLUJ LICEUL DE INFORMATICĂ "TIBERIU POPOVICIU" CLUJ-NAPOCA 5.34 4.80 7.54 5.00 4.60 - - - -
  Admitere :: Subiecte :: Forum       Bacalaureat :: Titularizare :: Euro 200