Vizualizare rapoarte pe județ Vizualizare rapoarte pe țară Căutare Căutare avansată
 


 
  Portal SEI  >>  Admitere  >>  Vizualizare rapoarte pe județ  >>  Lista de specializări  >>  Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 12.07.2017 16:00

Lista candidaților repartizați la COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA din județul CLUJ
la specializarea Electric (144), nivelul Liceal, forma de învățământ Invatamant de zi,
limba de predare Limba româna, profilul Tehnic
Sortați descrescător după media de admitere
Index Numele candidatului Județul de proveniență Școala de proveniență Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
română
Nota /
Media la
matematică
Opțiunea
3
(istorie/
geografie)
Nota /
Media la
opțiunea 3
Limba
maternă
Nota /
Media la
limba
maternă
1 TELECAN MD. MIRCEA CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IOAN BOB" CLUJ-NAPOCA 7.98 7.70 9.11 7.90 7.50 - - - -
2 MOLDOVAN F. RĂZVAN FLORIN CLUJ LICEUL TEORETIC "AVRAM IANCU" CLUJ-NAPOCA 7.97 7.80 8.65 7.50 8.10 - - - -
3 DAN EF. ERIK CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EMIL ISAC" CLUJ-NAPOCA 7.78 7.67 8.22 8.25 7.10 - - - -
4 OANA GL. MIRCEA GEORGE CLUJ COLEGIUL NAȚIONAL "GEORGE COȘBUC" CLUJ-NAPOCA 7.51 7.30 8.38 7.35 7.25 - - - -
5 CRIȘAN S. OVIDIU GABRIEL CLUJ SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX CLUJ-NAPOCA 7.50 7.27 8.42 6.90 7.65 - - - -
6 BORZAŞ G. EDUARD GABRIEL CLUJ LICEUL DE INFORMATICĂ "TIBERIU POPOVICIU" CLUJ-NAPOCA 7.49 7.25 8.45 7.50 7.00 - - - -
7 INDREI A. RĂZVAN CRISTIAN CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IULIU HAȚIEGANU" CLUJ-NAPOCA 7.48 7.22 8.56 6.45 8.00 - - - -
8 COSTE V. ALIN DANIEL CLUJ COLEGIUL TEHNIC "ANA ASLAN" CLUJ-NAPOCA 7.45 7.57 6.98 7.05 8.10 - - - -
9 LUMPERDEAN M. ALEXANDRU CLUJ LICEUL TEHNOLOGIC "ȘTEFAN PASCU" APAHIDA 7.44 7.07 8.93 6.95 7.20 - - - -
10 MORAR M. DARIUS ALEXANDRU CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CONSTANTIN BRÂNCUȘI" CLUJ-NAPOCA 7.43 7.25 8.15 7.35 7.15 - - - -
11 DAN I. RAZVAN DINU CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IOAN BOB" CLUJ-NAPOCA 7.39 7.00 8.96 7.75 6.25 - - - -
12 AGOPCSA LA. SZYLARD CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "HOREA" CLUJ-NAPOCA 7.38 7.15 8.31 6.75 7.55 - - - -
13 NEMES V. ANDREI RAZVAN CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ IARA, COM. IARA 7.34 6.90 9.12 7.10 6.70 - - - -
14 VAIDA CS. CRISTIAN CĂLIN CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION AGÂRBICEANU" CLUJ-NAPOCA 7.33 7.25 7.68 7.30 7.20 - - - -
15 ANDREICA I. DRAGOŞ ALEXANDRU MARAMURES SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 LEORDINA 7.33 6.82 9.38 8.00 5.65 - - - -
16 LAKATOS R. REMUS GHEORGHE CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IULIU HAȚIEGANU" CLUJ-NAPOCA 7.28 6.92 8.74 7.80 6.05 - - - -
17 FEURDEAN OV. VLAD ANDREI CLUJ LICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA" CLUJ-NAPOCA 7.26 6.85 8.92 7.30 6.40 - - - -
18 TĂMAŞ S. EDUARD CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION CREANGĂ" CLUJ-NAPOCA 7.24 7.02 8.12 6.80 7.25 - - - -
19 BALC C. ALBERTO JAVIER CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ IARA, COM. IARA 7.22 7.17 7.43 6.80 7.55 - - - -
20 IACOB M. ELISEI CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" CLUJ-NAPOCA 7.20 6.80 8.80 7.60 6.00 - - - -
21 GLIGA MC. BOGDAN CLUJ LICEUL DE ARTE VIZUALE "ROMULUS LADEA" CLUJ-NAPOCA 7.16 7.22 6.95 7.05 7.40 - - - -
22 SZASZ C. RAUL ROLLAND CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION AGÂRBICEANU" CLUJ-NAPOCA 7.00 6.65 8.41 8.10 5.20 - - - -
23 CERNEAN ŞO. CRISTIAN ŞTEFAN CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE TITULESCU" CLUJ-NAPOCA 6.97 6.70 8.07 7.95 5.45 - - - -
24 CHEREJI L. ALEXANDRU CĂTĂLIN CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" CLUJ-NAPOCA 6.96 6.50 8.81 7.30 5.70 - - - -
25 CÎMPEAN IC. ADRIAN FLORIN CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TRAIAN DÂRJAN" CLUJ-NAPOCA 6.92 6.60 8.22 8.10 5.10 - - - -
26 BARZ SA. ANTONIO ANDREI CLUJ LICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" CLUJ-NAPOCA 6.92 6.60 8.20 5.30 7.90 - - - -
27 POP M. MADALINA-ALINA CLUJ LICEUL TEHNOLOGIC "ȘTEFAN PASCU" APAHIDA 6.91 6.45 8.79 7.90 5.00 - - - -
28 MOLDOVAN P. MIHAI PETRE CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE TITULESCU" CLUJ-NAPOCA 6.87 6.65 7.79 5.50 7.80 - - - -
  Admitere :: Subiecte :: Forum       Bacalaureat :: Titularizare :: Euro 200