Vizualizare rapoarte pe județ Vizualizare rapoarte pe țară Căutare Căutare avansată
 


 
  Portal SEI  >>  Admitere  >>  Vizualizare rapoarte pe județ  >>  Lista de specializări  >>  Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 12.07.2017 16:00

Lista candidaților repartizați la LICEUL TEHNOLOGIC "VLĂDEASA" HUEDIN din județul CLUJ
la specializarea Economic (165), nivelul Liceal, forma de învățământ Invatamant de zi,
limba de predare Limba româna, profilul Servicii
Sortați descrescător după media de admitere
Index Numele candidatului Județul de proveniență Școala de proveniență Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
română
Nota /
Media la
matematică
Opțiunea
3
(istorie/
geografie)
Nota /
Media la
opțiunea 3
Limba
maternă
Nota /
Media la
limba
maternă
1 MODOL I. REBECA MARIA CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OCTAVIAN GOGA" CIUCEA, COM. CIUCEA 8.29 7.95 9.69 9.15 6.75 - - - -
2 COROIAN D. DENIS DANIEL CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" DEJ 8.04 8.05 8.01 8.00 8.10 - - - -
3 NOJA D. GABRIEL IOAN CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NEGRENI, COM. NEGRENI 7.93 7.50 9.68 8.40 6.60 - - - -
4 PLES G. ANA MARIA CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ ROGOJEL, COM. SĂCUIEU 7.65 7.20 9.47 8.05 6.35 - - - -
5 BUDAE C. CRISTINA GABRIELA CLUJ LICEUL TEHNOLOGIC "VLĂDEASA" HUEDIN 7.63 7.32 8.88 8.25 6.40 - - - -
6 RAB X. FLORINA CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ ROGOJEL, COM. SĂCUIEU 7.07 6.55 9.17 6.85 6.25 - - - -
7 POPUTE S. VLAD RAUL CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NEGRENI, COM. NEGRENI 6.84 6.30 9.03 6.85 5.75 - - - -
8 MATIS O. OCTAVIAN IOAN CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PELAGHIA ROȘU" MĂRIȘEL, COM. MĂRIȘEL 6.76 6.30 8.62 6.95 5.65 - - - -
9 COPACIU A. RUBEN LEONARD CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ MĂNĂSTIRENI, COM. MĂNĂSTIRENI 6.73 6.45 7.86 6.60 6.30 - - - -
10 PAŞTIU S. MARIA OTILIA CLUJ LICEUL TEHNOLOGIC "VLĂDEASA" HUEDIN 6.67 6.17 8.71 7.30 5.05 - - - -
11 OLTEAN L. ANDREEA IOANA GEORGIANA CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ SĂCUIEU, COM. SĂCUIEU 6.34 5.77 8.64 5.50 6.05 - - - -
12 ALB O. AURORA ALEXANDRA CLUJ LICEUL TEHNOLOGIC "VLĂDEASA" HUEDIN 5.59 5.00 7.95 6.50 3.50 - - - -
13 KELEMEN A. RENATA CLUJ LICEUL TEHNOLOGIC "VLĂDEASA" HUEDIN 5.49 4.88 7.95 3.95 4.10 - - Limba maghiara 6.60
14 REZMIVES S. ALEXANDRA SORINA CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ POIENI, COM. POIENI 5.46 4.77 8.22 5.75 3.80 - - - -
15 TODORUȚ F. TEODORA VALERIA CLUJ LICEUL TEHNOLOGIC "VLĂDEASA" HUEDIN 5.38 4.75 7.93 5.15 4.35 - - - -
16 NEGRU I. ALINA IOANA CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ POIENI, COM. POIENI 5.30 4.50 8.54 6.00 3.00 - - - -
17 PASCALAU V. VLAD RAZVAN CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ POIENI, COM. POIENI 5.01 4.40 7.49 4.45 4.35 - - - -
18 BRASSAI S. ARNOLD SALAJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CUZĂPLAC 4.53 3.70 7.88 4.35 3.05 - - - -
19 TRIF D. ROBERT GABRIEL CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" BELIȘ, COM. BELIȘ 4.37 3.55 7.68 3.60 3.50 - - - -
20 ALB M. MIRCEA GABRIEL CLUJ LICEUL TEHNOLOGIC "VLĂDEASA" HUEDIN 4.34 3.77 6.65 4.05 3.50 - - - -
21 FARCAS L. ANA MARIA CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ POIENI, COM. POIENI 3.93 3.00 7.67 3.60 2.40 - - - -
  Admitere :: Subiecte :: Forum       Bacalaureat :: Titularizare :: Euro 200