Vizualizare rapoarte pe județ Vizualizare rapoarte pe țară Căutare Căutare avansată
 


 
  Portal SEI  >>  Admitere  >>  Vizualizare rapoarte pe județ  >>  Lista de specializări  >>  Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 12.07.2017 16:00

Lista candidaților repartizați la LICEUL TEORETIC "OCTAVIAN GOGA" HUEDIN din județul CLUJ
la specializarea Matematică-Informatică (207), nivelul Liceal, forma de învățământ Invatamant de zi,
limba de predare Limba româna, profilul Real
Sortați descrescător după media de admitere
Index Numele candidatului Județul de proveniență Școala de proveniență Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
română
Nota /
Media la
matematică
Opțiunea
3
(istorie/
geografie)
Nota /
Media la
opțiunea 3
Limba
maternă
Nota /
Media la
limba
maternă
1 PASCALAU M. RAMONA ROXANA CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AUREL MUNTEANU" VALEA DRĂGANULUI, COM. POIENI 9.58 9.50 9.91 9.25 9.75 - - - -
2 BOGDAN G. DARIA GEORGIANA CLUJ LICEUL TEHNOLOGIC "VLĂDEASA" HUEDIN 9.50 9.45 9.72 10.00 8.90 - - - -
3 ISPAS A. ADELINA MARIA CLUJ LICEUL TEHNOLOGIC "VLĂDEASA" HUEDIN 9.43 9.30 9.97 9.55 9.05 - - - -
4 COSMA CF. DAN CRISTIAN CLUJ LICEUL TEORETIC "OCTAVIAN GOGA" HUEDIN 9.08 8.87 9.92 9.40 8.35 - - - -
5 FĂRCAȘ N. HANNA MIHAELA CLUJ LICEUL TEHNOLOGIC "VLĂDEASA" HUEDIN 8.90 8.77 9.45 9.10 8.45 - - - -
6 ABRUDAN G. ADELIN PAUL CLUJ LICEUL TEHNOLOGIC "VLĂDEASA" HUEDIN 8.79 8.65 9.39 9.05 8.25 - - - -
7 VAIDA S. DIANA LAURA CLUJ LICEUL TEHNOLOGIC "VLĂDEASA" HUEDIN 8.69 8.52 9.37 7.55 9.50 - - - -
8 MAN F. RICHARD DANIEL CLUJ LICEUL TEHNOLOGIC "VLĂDEASA" HUEDIN 8.64 8.42 9.55 7.60 9.25 - - - -
9 TATU D. LIDIA NATALIA CLUJ LICEUL TEORETIC "OCTAVIAN GOGA" HUEDIN 8.59 8.42 9.31 8.25 8.60 - - - -
10 LUCACIU A. CLAUDIA ADINA CLUJ LICEUL TEHNOLOGIC "VLĂDEASA" HUEDIN 8.58 8.47 9.05 7.50 9.45 - - - -
11 MURARU M. CRISTINA MARIA CLUJ LICEUL TEORETIC "OCTAVIAN GOGA" HUEDIN 8.16 7.85 9.42 7.75 7.95 - - - -
12 BODEA D. DANIEL DAVID CLUJ LICEUL TEORETIC "OCTAVIAN GOGA" HUEDIN 8.00 7.72 9.12 7.75 7.70 - - - -
13 GIURGIU V. EMANUEL CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PELAGHIA ROȘU" MĂRIȘEL, COM. MĂRIȘEL 6.95 6.50 8.75 6.60 6.40 - - - -
14 HANDRA M. DIANA CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ RĂCHIȚELE, COM. MĂRGĂU 6.85 6.22 9.41 6.10 6.35 - - - -
15 RUS L. MIHAI ALEXANDRU CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NEGRENI, COM. NEGRENI 6.37 5.87 8.40 5.20 6.55 - - - -
16 POPIŢA MM. GABRIEL DANIEL CLUJ LICEUL TEORETIC "OCTAVIAN GOGA" HUEDIN 6.36 6.00 7.82 6.65 5.35 - - - -
17 SAFTA V. PAUL VIOREL CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" BELIȘ, COM. BELIȘ 5.30 4.52 8.44 5.25 3.80 - - - -
  Admitere :: Subiecte :: Forum       Bacalaureat :: Titularizare :: Euro 200