Vizualizare rapoarte pe județ Vizualizare rapoarte pe țară Căutare Căutare avansată
 


 
  Portal SEI  >>  Admitere  >>  Vizualizare rapoarte pe județ  >>  Lista de specializări  >>  Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 09.07.2018 14:30

Lista candidaților repartizați la LICEUL TEHNOLOGIC "TRAIAN VUIA" TÎRGU MUREȘ din județul MURES
la specializarea Estetica şi igiena corpului omenesc (181), nivelul Liceal, forma de învățământ Invatamant de zi,
limba de predare Limba româna, profilul Servicii
Sortați descrescător după media de admitere
Index Numele candidatului Județul de proveniență Școala de proveniență Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
română
Nota /
Media la
matematică
Opțiunea
3
(istorie/
geografie)
Nota /
Media la
opțiunea 3
Limba
maternă
Nota /
Media la
limba
maternă
1 BACS Z. ADRIANA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 6.61 6.00 9.08 7.30 4.70 - - - -
2 BOTEZ L. LUCIANA MARIA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂRBOȘI 6.29 5.67 8.80 7.15 4.20 - - - -
3 ABODI I. NAOMI CLAUDIA MURES LICEUL VOCAȚIONAL DE ARTĂ TÎRGU MUREȘ 6.21 5.65 8.45 5.20 5.65 - - Limba maghiara 6.10
4 CHINCEŞAN S. CARLA CARMINA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TUDOR VLADIMIRESCU" TÎRGU MUREȘ 5.83 5.22 8.27 5.55 4.90 - - - -
5 BENDORFAN I. ANDRA IOANA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ RĂSTOLIȚA 5.44 4.70 8.42 5.40 4.00 - - - -
6 POP L. ALINA STEFANIA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IDECIU DE JOS 5.34 4.67 8.03 6.55 2.80 - - - -
7 MOLDOVAN A. ANDREEA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PATAKY AGOTHA" MĂDĂRAȘ 4.97 3.92 9.18 5.35 2.50 - - - -
8 MARIȘ V. ALEXANDRA GEORGETA MURES LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU MAIOR" REGHIN 4.61 3.95 7.28 4.90 3.00 - - - -
9 SUCIU M. EVA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ SÂNCRAIU DE MUREŞ 4.36 3.60 7.41 3.30 3.90 - - - -
10 ZAMANȚ E. ELENA ADRIANA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION CHINEZU" SÂNTANA DE MUREȘ 4.27 3.47 7.51 3.05 3.90 - - - -
11 BOCOTAN E. ABSALOM MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ "FOGARASI SAMUEL" GĂNEŞTI 4.19 3.27 7.88 3.55 3.00 - - - -
12 CIOBAN P. ALEXANDRA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EMIL DRĂGAN" UNGHENI 4.16 3.27 7.75 5.05 1.50 - - - -
13 BURCEA I. IONELA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ SENEREUŞ 4.03 3.27 7.07 4.55 2.00 - - - -
14 LINCA P. MARIA-VERONICA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ ULIEȘ 3.99 2.95 8.19 4.40 1.50 - - - -
15 RUS V. SORINA LUMINIȚA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DOSA DANIEL" VALEA IZVOARELOR 3.85 3.10 6.86 3.95 2.25 - - - -
16 KURCSI G. DIANA REBEKA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ DUMBRĂVIOARA 3.55 2.68 7.07 1.00 3.00 - - Limba maghiara 4.05
17 ÖTVES S. ALEXANDRA OFELIA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ BAHNEA 3.51 2.47 7.70 3.45 1.50 - - - -
18 MARIAN I. LIVIA IRMA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ ICLANDU MARE 3.15 2.20 6.96 2.15 2.25 - - - -
19 BOLDI M. COSMINA FLORINA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ VIDRASAU 3.08 1.90 7.83 2.30 1.50 - - - -
20 URS V. DARIUS NICOLAE MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ BEICA DE JOS 2.91 2.05 6.37 2.00 2.10 - - - -
21 BURCEA A. DAMARIS EMANUELA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ BAHNEA 2.85 1.72 7.39 2.45 1.00 - - - -
  Admitere :: Subiecte :: Forum       Bacalaureat :: Titularizare :: Euro 200