Vizualizare rapoarte pe județ Vizualizare rapoarte pe țară Căutare Căutare avansată
 


 
  Portal SEI  >>  Admitere  >>  Vizualizare rapoarte pe județ  >>  Lista de specializări  >>  Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 09.07.2018 14:30

Lista candidaților repartizați la LICEUL TEHNOLOGIC IERNUT din județul MURES
la specializarea Electric (185), nivelul Liceal, forma de învățământ Invatamant de zi,
limba de predare Limba româna, profilul Tehnic
Sortați descrescător după media de admitere
Index Numele candidatului Județul de proveniență Școala de proveniență Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
română
Nota /
Media la
matematică
Opțiunea
3
(istorie/
geografie)
Nota /
Media la
opțiunea 3
Limba
maternă
Nota /
Media la
limba
maternă
1 RAŢIU N. RAMON FLAVIU MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 7.77 7.42 9.19 8.40 6.45 - - - -
2 ŞIMON N. MADIAN IOAN MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 7.68 7.25 9.40 8.60 5.90 - - - -
3 OGREAN I. RAUL CATALIN MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 7.64 7.12 9.76 8.60 5.65 - - - -
4 MOLDOVAN V. CLAUDIU MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 7.62 7.10 9.71 8.20 6.00 - - - -
5 CAPUSAN G. CASIAN NICOLAE MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 7.42 6.97 9.24 7.70 6.25 - - - -
6 TILINCĂ R. SEBASTIAN ROMICĂ MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 6.87 6.47 8.51 7.80 5.15 - - - -
7 CERGHIZAN I. BOGDAN ADRIAN MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 6.81 6.10 9.69 6.85 5.35 - - - -
8 CINDEA V. ADELINA DIANA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 6.63 5.97 9.31 6.65 5.30 - - - -
9 OLTEAN V. CATALIN GABRIEL MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 6.47 5.92 8.70 7.35 4.50 - - - -
10 VĂIDEAN F. ALEXANDRA ANDREEA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 6.43 5.92 8.49 6.75 5.10 - - - -
11 PĂCURAR R. ROMULUS CĂLIN MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ ICLANDU MARE 6.43 5.87 8.67 5.35 6.40 - - - -
12 ROIBAN F. FLORIN AUREL MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 6.18 5.97 7.02 6.85 5.10 - - - -
13 CALIN VS. ANDRADA GEORGIANA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 6.06 5.42 8.63 6.85 4.00 - - - -
14 CATANA S. ANDA CRISTIANA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 6.02 5.27 9.02 6.45 4.10 - - - -
15 CHIOREAN A. ALEXANDRU ADRIAN MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 5.55 4.87 8.30 6.15 3.60 - - - -
16 STOICA V. LAURENTIU VALENTIN MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 5.54 4.92 8.03 6.10 3.75 - - - -
17 MOLDOVAN C. RADU MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 5.47 4.87 7.87 5.45 4.30 - - - -
18 ALB I. DARIUS IOAN MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 5.41 4.75 8.05 5.80 3.70 - - - -
19 ROMAN C. IONUŢ DANIEL MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ ICLANDU MARE 5.38 4.52 8.84 5.35 3.70 - - - -
20 OLARU A. CARMEN MARIA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 5.35 4.85 7.38 5.35 4.35 - - - -
21 MOLDOVAN I. CATALIN RAZVAN MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 5.25 4.62 7.79 4.75 4.50 - - - -
22 POP H. HORATIU ALEXANDRU MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 5.20 4.70 7.21 5.00 4.40 - - - -
23 DAN M. DRAGOS VALENTIN MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 5.18 4.42 8.24 5.10 3.75 - - - -
24 VARODI Ș. IZABELA ANDREEA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 4.67 4.02 7.31 5.05 3.00 - - - -
25 POPA M. ALEXANDRU VALENTIN MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ CHEȚANI 4.00 3.02 7.94 4.30 1.75 - - - -
26 COZMA M. ALONIA-IZABELA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 3.67 2.60 7.98 3.20 2.00 - - - -
27 CSAPLAR E. DIANA ANDREEA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IOAN VLADUȚIU" LUDUȘ 3.48 2.50 7.42 3.75 1.25 - - - -
  Admitere :: Subiecte :: Forum       Bacalaureat :: Titularizare :: Euro 200