Vizualizare rapoarte pe județ Vizualizare rapoarte pe țară Căutare Căutare avansată
 


 
  Portal SEI  >>  Admitere  >>  Vizualizare rapoarte pe județ  >>  Lista de specializări  >>  Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 09.07.2018 14:30

Lista candidaților repartizați la COLEGIUL TEHNIC "PANAIT ISTRATI" BRĂILA din județul BRAILA
la specializarea Electric (121), nivelul Liceal, forma de învățământ Invatamant de zi,
limba de predare Limba româna, profilul Tehnic
Sortați descrescător după media de admitere
Index Numele candidatului Județul de proveniență Școala de proveniență Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
română
Nota /
Media la
matematică
Opțiunea
3
(istorie/
geografie)
Nota /
Media la
opțiunea 3
Limba
maternă
Nota /
Media la
limba
maternă
1 ICHIMESCU F. ȘTEFĂNIȚĂ CĂTĂLIN BRAILA ŞCOALA GIMNAZIALĂ DEDULEŞTI 7.14 6.75 8.70 7.70 5.80 - - - -
2 JECA I. MIHAI SEBASTIAN BRAILA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDER SERGHEEVICI PUŞKIN" BRĂILA 6.70 6.22 8.66 6.25 6.20 - - - -
3 CÎRLAN A. CRISTI GABRIEL BRAILA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "FĂNUŞ NEAGU" BRĂILA 6.66 6.17 8.66 7.15 5.20 - - - -
4 PETRENCO P. AIDEN ANDREI BRAILA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "M.SADOVEANU" BRĂILA 6.65 6.47 7.38 7.05 5.90 - - - -
5 ŞTEFAN LC. CLAUDIU AURELIAN BRAILA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" BRĂILA 6.64 6.20 8.41 7.40 5.00 - - - -
6 TUDOSE M. DANIEL MIHAI BRAILA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "MIHU DRAGOMIR" BRĂILA 6.52 6.25 7.64 8.00 4.50 - - - -
7 BÂZÂR M. COSMIN GABRIEL BRAILA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "FĂNUŞ NEAGU" BRĂILA 6.46 6.02 8.22 6.20 5.85 - - - -
8 POPA D. ROBERT IULIAN BRAILA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "FĂNUŞ NEAGU" BRĂILA 6.43 6.00 8.16 6.50 5.50 - - - -
9 COZMA IM. IONUŢ CLAUDIU BRAILA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "MIHU DRAGOMIR" BRĂILA 6.28 5.82 8.16 6.40 5.25 - - - -
10 IVAN SA. ANDREEA DENISA BRAILA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "VASILE ALECSANDRI" BRĂILA 6.24 5.85 7.84 6.40 5.30 - - - -
11 DECIANU A. ALEXANDRU BRAILA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRĂILA 6.07 5.65 7.79 5.70 5.60 - - - -
12 FIGUERAS J. CHRISTIAN ANDREAS STEPHAN BRAILA LICEUL TEORETIC "PANAIT CERNA" BRĂILA 5.96 5.40 8.22 5.80 5.00 - - - -
13 SULAROV S. ANTONIO BRAILA ŞCOALA GIMNAZIALĂ SPIRU HARET 5.84 5.12 8.76 5.25 5.00 - - - -
14 TURCU C. PETRE MIHAIL BRAILA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "FĂNUŞ NEAGU" BRĂILA 5.78 5.50 6.91 6.00 5.00 - - - -
15 MUNGIU S. DANIELA BRAILA ŞCOALA GIMNAZIALĂ LANURILE 5.78 5.12 8.42 6.75 3.50 - - - -
16 MOROIANU V. IULIAN DANIEL BRAILA ŞCOALA GIMNAZIALĂ MOVILA MIRESII 5.68 5.02 8.32 6.35 3.70 - - - -
17 ANDONE N. IONUŢ BRAILA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRĂILA 5.40 4.92 7.32 6.10 3.75 - - - -
18 NEAGU M. MARIUS SORIN BRAILA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "AL.I.CUZA" BRĂILA 5.28 4.82 7.15 6.10 3.55 - - - -
19 CIOCHINĂ RR. FABIAN BRAILA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRĂILA 5.27 4.80 7.16 6.40 3.20 - - - -
20 SAVA F. ŞTEFĂNIŢĂ ALIN BRAILA ŞCOALA GIMNAZIALĂ JIRLĂU 5.25 4.50 8.25 5.00 4.00 - - - -
21 BELIVACĂ C. COSMIN BRAILA ŞCOALA GIMNAZIALĂ GROPENI 5.18 4.30 8.74 6.00 2.60 - - - -
22 PANĂ I. GEORGE LAURENȚIU BRAILA ŞCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI BRAVU 4.88 4.10 8.01 3.60 4.60 - - - -
23 CAUCIUC AC. DRAGOŞ IONUŢ BRAILA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRĂILA 4.65 3.80 8.06 5.00 2.60 - - - -
24 BUZAMET I. MARIO GEORGIAN BRAILA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRĂILA 4.35 3.50 7.79 3.00 4.00 - - - -
25 STANCIU V. IULIAN BRAILA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRĂILA 4.27 3.60 6.99 3.20 4.00 - - - -
  Admitere :: Subiecte :: Forum       Bacalaureat :: Titularizare :: Euro 200