Vizualizare rapoarte pe județ Vizualizare rapoarte pe țară Căutare Căutare avansată
 


 
  Portal SEI  >>  Admitere  >>  Vizualizare rapoarte pe județ  >>  Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 12.07.2017 16:00

Lista candidaților ce provin din județul CLUJ
Sortați alfabetic
Index Numele candidatului Școala de
proveniență
Județul în care
a candidat
Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
română
Nota /
Media la
matematică
Opțiunea
3
(istorie/
geografie)
Nota /
Media la
opțiunea 3
Limba
maternă
Nota /
Media la
limba
maternă
Liceul în care
a fost repartizat
Specializarea la care
a fost repartizat
1 ABRUDAN G. ADELIN PAUL LICEUL TEHNOLOGIC "VLĂDEASA" HUEDIN CLUJ 8.79 8.65 9.39 9.05 8.25 - - - - LICEUL TEORETIC "OCTAVIAN GOGA" HUEDIN
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(207)
2 ABRUDAN HA. ALEXANDER-MATEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IOAN BOB" CLUJ-NAPOCA CLUJ 9.61 9.55 9.89 9.20 9.90 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "EMIL RACOVIȚĂ" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(112)
3 ABRUDAN L. ALEXANDRA DELIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GHEORGHE ȘINCAI" FLOREȘTI, COM. FLOREȘTI CLUJ 7.23 6.97 8.31 8.95 5.00 - - - - COLEGIUL TEHNIC "ANA ASLAN" CLUJ-NAPOCA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industrială
Limba româna(126)
4 ABRUDAN I. CRINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ RÂȘCA, COM. RÂȘCA CLUJ 8.83 8.65 9.57 9.15 8.15 - - - - COLEGIUL ECONOMIC "IULIAN POP" CLUJ-NAPOCA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba româna(105)
5 ABRUDAN C. CRISTIAN CIPRIAN LICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" CLUJ-NAPOCA CLUJ 8.68 8.50 9.44 8.35 8.65 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC "GHEORGHE LAZĂR" CLUJ-NAPOCA
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe Sociale
Limba româna(125)
6 ABRUDAN IM. IOAN STELIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "HOREA" CLUJ-NAPOCA CLUJ 6.00 5.30 8.81 5.20 5.40 - - - - COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI "TRANSILVANIA" CLUJ-NAPOCA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba româna(142)
7 ABRUDAN S. IULIA LICEUL TEHNOLOGIC "VLĂDEASA" HUEDIN CLUJ 9.87 9.87 9.90 9.75 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "AVRAM IANCU" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(181)
8 ABRUDAN A. MARIA ANASTASIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" BELIȘ, COM. BELIȘ CLUJ 9.56 9.47 9.95 9.15 9.80 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "EMIL RACOVIȚĂ" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(113)
9 ABRUDAN C. TEODORA FLORENTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ RĂCHIȚELE, COM. MĂRGĂU CLUJ 7.46 7.02 9.25 8.35 5.70 - - - - LICEUL TEORETIC "OCTAVIAN GOGA" HUEDIN
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe Sociale
Limba româna(210)
10 ABRUDAN MC. VICTOR EDUARD ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE TITULESCU" CLUJ-NAPOCA CLUJ 9.14 9.10 9.31 8.70 9.50 - - - - LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba româna(204)
11 ABRUDEAN V. PAUL LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA CLUJ 8.72 8.75 8.64 8.30 9.20 - - - - LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CLUJ-NAPOCA
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba româna(200)
12 ACHIM LC. ALINA MONIQUE ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION AGÂRBICEANU" CLUJ-NAPOCA CLUJ 8.21 7.90 9.48 8.80 7.00 - - - - COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICAȚII "AUGUSTIN MAIOR" CLUJ-NAPOCA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba româna(140)
13 ÁDÁM I. SZABOLCS JÁNOS LICEUL TEORETIC "BATHORY ISTVAN" CLUJ-NAPOCA CLUJ 7.52 7.05 9.42 6.20 6.80 - - Limba maghiara 8.15 LICEUL TEORETIC "BATHORY ISTVAN" CLUJ-NAPOCA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Producţie media
Limba maghiara(184)
14 AGAVRILOAIE C. ȘTEFANIA CODRUȚA LICEUL DE INFORMATICĂ "TIBERIU POPOVICIU" CLUJ-NAPOCA CLUJ 9.01 8.92 9.38 8.75 9.10 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "GEORGE BARIȚIU" CLUJ-NAPOCA
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe Sociale
Limba româna(116)
15 AGOPCSA LA. SZYLARD ȘCOALA GIMNAZIALĂ "HOREA" CLUJ-NAPOCA CLUJ 7.38 7.15 8.31 6.75 7.55 - - - - COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba româna(144)
16 ALB O. AURORA ALEXANDRA LICEUL TEHNOLOGIC "VLĂDEASA" HUEDIN CLUJ 5.59 5.00 7.95 6.50 3.50 - - - - LICEUL TEHNOLOGIC "VLĂDEASA" HUEDIN
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba româna(165)
17 ALB M. MIRCEA GABRIEL LICEUL TEHNOLOGIC "VLĂDEASA" HUEDIN CLUJ 4.34 3.77 6.65 4.05 3.50 - - - - LICEUL TEHNOLOGIC "VLĂDEASA" HUEDIN
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba româna(165)
18 ALBERT A. ANDREA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "KOS KAROLY" IZVORU CRIȘULUI, COM. IZVORU CRIȘULUI CLUJ 5.28 4.68 7.70 4.40 3.65 - - Limba maghiara 6.00 COLEGIUL TEHNIC "NAPOCA" CLUJ-NAPOCA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism şi alimentaţie
Limba româna(134)
19 ALBERT A. ESZTER LICEUL TEORETIC "APACZAI CSERE JANOS" CLUJ-NAPOCA CLUJ 8.23 7.95 9.39 7.15 8.00 - - Limba maghiara 8.70 LICEUL TEORETIC "APACZAI CSERE JANOS" CLUJ-NAPOCA
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba maghiara(179)
20 ALBERT T. HARDI LICEUL TEORETIC "APACZAI CSERE JANOS" CLUJ-NAPOCA CLUJ 8.57 8.38 9.36 7.55 8.80 - - Limba maghiara 8.80 LICEUL TEORETIC "APACZAI CSERE JANOS" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba maghiara(180)
  Admitere :: Subiecte :: Forum       Bacalaureat :: Titularizare :: Euro 200