Vizualizare rapoarte pe județ Vizualizare rapoarte pe țară Căutare Căutare avansată
 


 
  Portal SEI  >>  Admitere  >>  Vizualizare rapoarte pe județ  >>  Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 12.07.2017 16:00

Lista candidaților ce provin din județul CLUJ
Sortați descrescător după media de admitere
Index Numele candidatului Școala de
proveniență
Județul în care
a candidat
Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
română
Nota /
Media la
matematică
Opțiunea
3
(istorie/
geografie)
Nota /
Media la
opțiunea 3
Limba
maternă
Nota /
Media la
limba
maternă
Liceul în care
a fost repartizat
Specializarea la care
a fost repartizat
1 BOTE OA. TUDOR ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI MUREȘANU" DEJ CLUJ 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI MUREȘANU" DEJ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(108)
2 FUIA MD. DARIA LICEUL TEORETIC "PETRU MAIOR" GHERLA CLUJ 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "PETRU MAIOR" GHERLA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(218)
3 GHIŞA I. DIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TEODOR MURĂȘANU" TURDA CLUJ 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI VITEAZUL" TURDA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(122)
4 HOZAI A. CRISTINA IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" DEJ CLUJ 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI MUREȘANU" DEJ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(110)
5 JULEAN IV. DRAGOŞ LICEUL TEORETIC "PETRU MAIOR" GHERLA CLUJ 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "PETRU MAIOR" GHERLA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(218)
6 NAGY Ş. MIHAI ANDREI LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA CLUJ 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(206)
7 PETRENCIU MF. CARINA MARIA LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA CLUJ 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(206)
8 POP OARGA SI. BOGDAN IOAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION AGÂRBICEANU" CLUJ-NAPOCA CLUJ 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "AVRAM IANCU" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(181)
9 POPAN L. HORAŢIU GEORGE LICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" CLUJ-NAPOCA CLUJ 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "AVRAM IANCU" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(181)
10 MOCAN VP. TUDOR ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION AGÂRBICEANU" CLUJ-NAPOCA CLUJ 9.99 10.00 9.99 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "AVRAM IANCU" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(182)
11 MORA FT. RADU IRINEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU" DEJ CLUJ 9.99 10.00 9.99 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU PAPIU ILARIAN" DEJ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(173)
12 BRAD I. TEODORA LICEUL TEOLOGIC BAPTIST "EMANUEL" CLUJ-NAPOCA CLUJ 9.99 10.00 9.98 10.00 10.00 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "EMIL RACOVIȚĂ" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(112)
13 CĂTINEANU BC. ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LIVIU REBREANU" CLUJ-NAPOCA CLUJ 9.99 10.00 9.98 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "AVRAM IANCU" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(181)
14 CONDOR CM. ANDRADA LICEUL DE INFORMATICĂ "TIBERIU POPOVICIU" CLUJ-NAPOCA CLUJ 9.99 10.00 9.98 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "AVRAM IANCU" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(181)
15 GRAUR V. LUCA VASILE LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA CLUJ 9.99 10.00 9.97 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(205)
16 HARAGUS C. MARIA CLAUDIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" DEJ CLUJ 9.99 10.00 9.97 10.00 10.00 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI MUREȘANU" DEJ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(110)
17 TĂMAŞ G. ANDREEA MARIA LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA CLUJ 9.99 10.00 9.96 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(205)
18 ELECFI D. SERGIU ANDREI LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA CLUJ 9.97 10.00 9.87 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(205)
19 NEAMŢ MP. ALLIA IASMINA LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA CLUJ 9.97 9.97 9.98 10.00 9.95 - - - - LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(205)
20 TURDEAN I. EMANUELA BIANCA LICEUL TEORETIC "AVRAM IANCU" CLUJ-NAPOCA CLUJ 9.96 10.00 9.83 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "AVRAM IANCU" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(181)
  Admitere :: Subiecte :: Forum       Bacalaureat :: Titularizare :: Euro 200