Vizualizare rapoarte pe județ Vizualizare rapoarte pe țară Căutare Căutare avansată
 


 
  Portal SEI  >>  Admitere  >>  Vizualizare rapoarte pe județ  >>  Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 09.07.2018 14:30

Lista candidaților ce provin din județul VRANCEA
Sortați alfabetic
Index Numele candidatului Școala de
proveniență
Județul în care
a candidat
Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
română
Nota /
Media la
matematică
Opțiunea
3
(istorie/
geografie)
Nota /
Media la
opțiunea 3
Limba
maternă
Nota /
Media la
limba
maternă
Liceul în care
a fost repartizat
Specializarea la care
a fost repartizat
1 ABEABOERU M. MARIUS SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE" FOCSANI VRANCEA 8.62 8.40 9.54 8.60 8.20 - - - - COLEGIUL NATIONAL "AL. I. CUZA" FOCSANI
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba româna(104)
2 ACATRINEI V. IONUŢ VALI SCOALA GIMNAZIALA PAUNESTI VRANCEA 4.66 3.97 7.45 3.95 4.00 - - - - COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE BALS" ADJUD
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanică
Limba româna(125)
3 ACHIROAIEI P. COSMINA MIRUNA LICEUL TEORETIC "DUILIU ZAMFIRESCU" ODOBESTI VRANCEA 6.86 6.50 8.34 8.00 5.00 - - - - LICEUL TEORETIC "DUILIU ZAMFIRESCU" ODOBESTI
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba româna(160)
4 ACSENTE M. MIHĂIȚĂ SCOALA GIMNAZIALA NISTORESTI VRANCEA 5.41 4.80 7.87 4.55 5.05 - - - - LICEUL "SIMION MEHEDINTI" VIDRA
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe Sociale
Limba româna(143)
5 ADAFINI M. MARIA ELENA LICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" PANCIU VRANCEA 7.65 7.17 9.59 8.60 5.75 - - - - LICEUL TEORETIC "IOAN SLAVICI" PANCIU
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe Sociale
Limba româna(169)
6 ADAM G. ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.2 MARASESTI VRANCEA 5.79 4.92 9.28 5.10 4.75 - - - - LICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU" MARASESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(154)
7 ADAM V. MARIAN CLAUDIU SCOALA GIMNAZIALA "ION DIACONU" TULNICI VRANCEA 7.25 6.72 9.41 7.20 6.25 - - - - LICEUL "SIMION MEHEDINTI" VIDRA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(140)
8 AFLOAREI D. MARIUS LIVIU SCOALA GIMNAZIALA CAMPURI VRANCEA 7.70 7.20 9.74 9.20 5.20 - - - - COLEGIUL TEHNIC "VALERIU D. COTEA" FOCSANI
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe Sociale
Limba româna(136)
9 AGA V. ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE IORGA" FOCSANI VRANCEA 7.20 6.70 9.24 7.10 6.30 - - - - COLEGIUL ECONOMIC "MIHAIL KOGALNICEANU" FOCSANI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism şi alimentaţie
Limba româna(103)
10 AGACHI L. NICOLA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "ION BASGAN" FOCSANI VRANCEA 4.61 3.85 7.69 6.20 1.50 - - - - COLEGIUL TEHNIC "EDMOND NICOLAU" FOCSANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba româna(116)
11 AILENEI M. IONUȚ MARIUS SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE IORGA" FOCSANI VRANCEA 5.68 5.25 7.41 5.90 4.60 - - - - COLEGIUL TEHNIC "EDMOND NICOLAU" FOCSANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba româna(116)
12 AIONESEI C. BIANCA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "EMIL BOTTA" ADJUD VRANCEA 8.72 8.42 9.95 9.70 7.15 - - - - COLEGIUL NATIONAL "EMIL BOTTA" ADJUD
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(109)
13 ALAMARU N. MIHAELA ADRIANA SCOALA GIMNAZIALA "PRINCIPELE RADU" ADJUD VRANCEA 5.90 5.20 8.70 6.30 4.10 - - - - COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE BALS" ADJUD
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism şi alimentaţie
Limba româna(127)
14 ALĂMARU A. ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.2 GUGESTI VRANCEA 5.24 4.57 7.94 5.65 3.50 - - - - COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" FOCSANI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism şi alimentaţie
Limba româna(122)
15 ALBAN D. ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA SPINESTI VRANCEA 7.79 7.40 9.38 7.75 7.05 - - - - COLEGIUL ECONOMIC "MIHAIL KOGALNICEANU" FOCSANI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba româna(102)
16 ALBU D. ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU VLAHUTA" FOCSANI VRANCEA 7.23 6.65 9.59 8.15 5.15 - - - - COLEGIUL TEHNIC "VALERIU D. COTEA" FOCSANI
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe Sociale
Limba româna(136)
17 ALBU C. ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "ANGHEL SALIGNY" FOCSANI VRANCEA 7.26 6.85 8.91 7.30 6.40 - - - - COLEGIUL ECONOMIC "MIHAIL KOGALNICEANU" FOCSANI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism şi alimentaţie
Limba româna(103)
18 ALBU S. FLORIN ROBERT SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE GUSTI" NEREJU VRANCEA 6.72 6.17 8.94 6.55 5.80 - - - - COLEGIUL TEHNIC "ION MINCU" FOCSANI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism şi alimentaţie
Limba româna(130)
19 ALBU G. GEORGE MIHAI COLEGIUL NATIONAL "EMIL BOTTA" ADJUD VRANCEA 6.70 6.32 8.23 6.80 5.85 - - - - COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE BALS" ADJUD
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanică
Limba româna(125)
20 ALBU M. MĂDĂLINA ELENA SCOALA GIMNAZIALA BOGHESTI BACAU 6.98 6.40 9.34 7.70 5.10 - - - - LICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU VLAHUŢĂ" PODU TURCULUI
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba româna(198)
  Admitere :: Subiecte :: Forum       Bacalaureat :: Titularizare :: Euro 200