Vizualizare rapoarte pe județ Vizualizare rapoarte pe țară Căutare Căutare avansată
 


 
  Portal SEI  >>  Admitere  >>  Vizualizare rapoarte pe județ  >>  Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 12.07.2017 16:00

Lista candidaților înscrişi în județul CLUJ
Sortați descrescător după media de admitere
Index Numele candidatului Județul
de proveniență
Școala de
proveniență
Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
română
Nota /
Media la
matematică
Opțiunea
3
(istorie/
geografie)
Nota /
Media la
opțiunea 3
Limba
maternă
Nota /
Media la
limba
maternă
Liceul în care
a fost repartizat
Specializarea la care
a fost repartizat
1 BOTE OA. TUDOR ANDREI CLUJ COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI MUREȘANU" DEJ 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI MUREȘANU" DEJ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(108)
2 DRAGOSLAV EN. HORIA-NICOLAE IASI COLEGIUL NAȚIONAL "EMIL RACOVIŢĂ", IAŞI 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "EMIL RACOVIȚĂ" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(112)
3 FUIA MD. DARIA CLUJ LICEUL TEORETIC "PETRU MAIOR" GHERLA 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "PETRU MAIOR" GHERLA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(218)
4 GHIŞA I. DIANA CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TEODOR MURĂȘANU" TURDA 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI VITEAZUL" TURDA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(122)
5 HOZAI A. CRISTINA IOANA CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" DEJ 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI MUREȘANU" DEJ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(110)
6 JULEAN IV. DRAGOŞ CLUJ LICEUL TEORETIC "PETRU MAIOR" GHERLA 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "PETRU MAIOR" GHERLA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(218)
7 NAGY Ş. MIHAI ANDREI CLUJ LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(206)
8 PETRENCIU MF. CARINA MARIA CLUJ LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(206)
9 POP A. RAUL MARIUS MARAMURES SCOALA GIMNAZIALA VISEU DE JOS 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "EMIL RACOVIȚĂ" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(112)
10 POP OARGA SI. BOGDAN IOAN CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION AGÂRBICEANU" CLUJ-NAPOCA 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "AVRAM IANCU" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(181)
11 POPAN L. HORAŢIU GEORGE CLUJ LICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" CLUJ-NAPOCA 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "AVRAM IANCU" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(181)
12 MOCAN VP. TUDOR ANDREI CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION AGÂRBICEANU" CLUJ-NAPOCA 9.99 10.00 9.99 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "AVRAM IANCU" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(182)
13 MORA FT. RADU IRINEL CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU" DEJ 9.99 10.00 9.99 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU PAPIU ILARIAN" DEJ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(173)
14 BRAD I. TEODORA CLUJ LICEUL TEOLOGIC BAPTIST "EMANUEL" CLUJ-NAPOCA 9.99 10.00 9.98 10.00 10.00 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "EMIL RACOVIȚĂ" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(112)
15 CĂTINEANU BC. ANDREI CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LIVIU REBREANU" CLUJ-NAPOCA 9.99 10.00 9.98 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "AVRAM IANCU" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(181)
16 CONDOR CM. ANDRADA CLUJ LICEUL DE INFORMATICĂ "TIBERIU POPOVICIU" CLUJ-NAPOCA 9.99 10.00 9.98 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "AVRAM IANCU" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(181)
17 GRAUR V. LUCA VASILE CLUJ LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA 9.99 10.00 9.97 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(205)
18 HARAGUS C. MARIA CLAUDIA CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" DEJ 9.99 10.00 9.97 10.00 10.00 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI MUREȘANU" DEJ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(110)
19 TĂMAŞ G. ANDREEA MARIA CLUJ LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA 9.99 10.00 9.96 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(205)
20 ELECFI D. SERGIU ANDREI CLUJ LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA 9.97 10.00 9.87 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(205)
  Admitere :: Subiecte :: Forum       Bacalaureat :: Titularizare :: Euro 200