Vizualizare rapoarte pe judeţ Vizualizare rapoarte pe ţară Căutare Căutare avansată
 


 
  Portal SEI  >>  Admitere  >>  Vizualizare rapoarte pe judeţ  >>  Listă de candidaţi
Data ultimei actualizări: 19.07.2016 13:00

Lista candidaţilor înscrişi în judeţul CLUJ
Sortaţi alfabetic
Index Numele candidatului Judeţul
de provenienţă
Şcoala de
provenienţă
Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
română
Nota /
Media la
matematică
Opţiunea
3
(istorie/
geografie)
Nota /
Media la
opţiunea 3
Limba
maternă
Nota /
Media la
limba
maternă
Liceul în care
a fost repartizat
Specializarea la care
a fost repartizat
1 ABACIOAIE C. ANDREEA CRISTINA CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ SUCEAGU, COM. BACIU 7.19 6.55 9.12 7.90 5.20 - - - - SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX CLUJ-NAPOCA
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba româna(237)
2 ABADI VF. TUDOR VLAD CLUJ COLEGIUL NAȚIONAL "EMIL RACOVIȚĂ" CLUJ-NAPOCA 8.95 8.95 8.97 9.10 8.80 - - - - LICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(208)
3 ABRUDAN V. ANDREA CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" DEJ 7.59 7.07 9.16 7.70 6.45 - - - - LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU PAPIU ILARIAN" DEJ
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba româna(179)
4 ABRUDAN V. ANDREI IONUȚ CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂPUȘU MARE, COM. CĂPUȘU MARE 6.41 5.95 7.80 5.20 6.70 - - - - COLEGIUL TEHNIC "RALUCA RIPAN" CLUJ-NAPOCA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism şi alimentaţie
Limba româna(135)
5 ABRUDAN LG. DARIA REBECA CLUJ LICEUL TEORETIC "OCTAVIAN GOGA" HUEDIN 8.59 8.27 9.57 8.00 8.55 - - - - LICEUL TEORETIC "OCTAVIAN GOGA" HUEDIN
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(218)
6 ABRUDAN G. DENISA ANDREEA CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ POIENI, COM. POIENI 6.48 5.72 8.78 5.95 5.50 - - - - LICEUL TEORETIC "OCTAVIAN GOGA" HUEDIN
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(216)
7 ABRUDAN VD. DORA VALENTINA CLUJ COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI MUREȘANU" DEJ 9.69 9.65 9.81 9.80 9.50 - - - - LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU PAPIU ILARIAN" DEJ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(182)
8 ABRUDAN M. MARA CORINA CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GHEORGHE ȘINCAI" FLOREȘTI, COM. FLOREȘTI 7.18 6.50 9.25 7.50 5.50 - - - - LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CLUJ-NAPOCA
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba româna(212)
9 ABRUDAN MR. RAREȘ CRISTIAN CLUJ COLEGIUL NAȚIONAL "GEORGE COȘBUC" CLUJ-NAPOCA 8.56 8.36 9.16 8.05 7.90 - - Limba germana 9.15 COLEGIUL NAȚIONAL "GEORGE COȘBUC" CLUJ-NAPOCA
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba germana(116)
10 ABRUDAN GO. SEBASTIAN ANDREI CLUJ LICEUL TEORETIC "GHEORGHE ȘINCAI" CLUJ-NAPOCA 7.98 7.75 8.68 7.20 8.30 - - - - LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CLUJ-NAPOCA
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba româna(211)
11 ABRUDEAN C. ANCA CLUJ LICEUL TEHNOLOGIC "ȘTEFAN PASCU" APAHIDA 8.38 7.95 9.70 9.30 6.60 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "GEORGE COȘBUC" CLUJ-NAPOCA
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe Sociale
Limba româna(119)
12 ACHIM SA. MIHAI ADRIAN CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE TITULESCU" CLUJ-NAPOCA 9.53 9.45 9.80 9.60 9.30 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "EMIL RACOVIȚĂ" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(111)
13 ACS ȘZ. ALEX EDUARD CLUJ LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU PAPIU ILARIAN" DEJ 8.48 8.35 8.88 8.70 8.00 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI MUREȘANU" DEJ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(108)
14 ADAM RM. FLAVIU RAFAEL CLUJ COLEGIUL TEHNIC "ANA ASLAN" CLUJ-NAPOCA 6.37 5.80 8.10 6.50 5.10 - - - - LICEUL TEHNOLOGIC "AUREL VLAICU" CLUJ-NAPOCA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanică
Limba româna(161)
15 ADAM O. OVIDIU CATALIN CLUJ LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CLUJ-NAPOCA 7.53 7.17 8.64 8.30 6.05 - - - - SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX CLUJ-NAPOCA
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba româna(237)
16 ADI I. DACIANA IOANA CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL" CÂMPIA TURZII 7.57 7.00 9.31 8.00 6.00 - - - - LICEUL TEORETIC "PAVEL DAN" CÂMPIA TURZII
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba româna(224)
17 ADI VL. DENIS CRISTIAN CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ANDREI ȘAGUNA" TURDA 8.34 8.00 9.36 9.00 7.00 - - - - COLEGIUL TEHNIC TURDA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanică
Limba româna(150)
18 ADI A. RĂZVAN CLUJ COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI VITEAZUL" TURDA 8.75 8.45 9.67 8.35 8.55 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI VITEAZUL" TURDA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(121)
19 AGOPCSA SG. EVA ELISABET CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ WALDORF CLUJ-NAPOCA 9.06 8.83 9.76 8.00 9.00 - - Limba maghiara 9.50 LICEUL TEORETIC "APACZAI CSERE JANOS" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba maghiara(188)
20 AGOŞTON V. ŞTEFAN CLUJ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION CREANGĂ" CLUJ-NAPOCA 9.88 9.87 9.93 9.75 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "NICOLAE BĂLCESCU" CLUJ-NAPOCA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(215)
  Admitere :: Subiecte :: Forum       Bacalaureat :: Titularizare :: Euro 200