Vizualizare rapoarte pe județ Vizualizare rapoarte pe țară Căutare Căutare avansată
 


 
  Portal SEI  >>  Admitere  >>  Vizualizare rapoarte pe județ  >>  Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 09.07.2018 14:30

Lista candidaților înscrişi în județul MURES
Sortați alfabetic
Index Numele candidatului Județul
de proveniență
Școala de
proveniență
Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
română
Nota /
Media la
matematică
Opțiunea
3
(istorie/
geografie)
Nota /
Media la
opțiunea 3
Limba
maternă
Nota /
Media la
limba
maternă
Liceul în care
a fost repartizat
Specializarea la care
a fost repartizat
1 ABODI I. NAOMI CLAUDIA MURES LICEUL VOCAȚIONAL DE ARTĂ TÎRGU MUREȘ 6.21 5.65 8.45 5.20 5.65 - - Limba maghiara 6.10 LICEUL TEHNOLOGIC "TRAIAN VUIA" TÎRGU MUREȘ
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Estetica şi igiena corpului omenesc
Limba româna(181)
2 ÁBRAHÁM B. DÁVID MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DEAK FARKAS" MIERCUREA NIRAJULUI 9.31 9.15 9.95 9.05 8.60 - - Limba maghiara 9.80 LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba maghiara(203)
3 ABRAM F. MELANIA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ CEUAȘU DE CÂMPIE 5.28 4.60 8.00 2.70 3.55 - - Limba maghiara 7.55 LICEUL TEHNOLOGIC "GHEORGHE ȘINCAI" TÎRGU MUREȘ
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism şi alimentaţie
Limba româna(149)
4 ABRAM J. ORSOLYA MELINDA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU IOAN CUZA" TÎRGU MUREȘ 7.21 6.76 9.03 6.35 4.95 - - Limba maghiara 9.00 LICEUL TEHNOLOGIC "ELECTROMUREȘ" TÎRGU MUREȘ
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba maghiara(139)
5 ACHIM I. ANDRADA LORENA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE COȘBUC" TÎRGU MUREȘ 9.19 9.02 9.87 8.90 9.15 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "UNIREA" TÎRGU MUREȘ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(122)
6 ACHIM I. RUXANDRA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ROMULUS GUGA" TÎRGU MUREȘ 9.03 8.82 9.87 9.55 8.10 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "ALEXANDRU PAPIU ILARIAN" TÎRGU MUREȘ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(108)
7 ÁCS L. ADORJAN LÁSZLÓ MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU CEUȘIANU" REGHIN 7.42 6.96 9.26 7.25 5.90 - - Limba maghiara 7.75 LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU MAIOR" REGHIN
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba maghiara(173)
8 ADAM A. AMALIA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EUROPA" TÎRGU MUREȘ 9.54 9.57 9.46 9.90 9.25 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "ALEXANDRU PAPIU ILARIAN" TÎRGU MUREȘ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(109)
9 ADORJÁNI P. PÁL DÁVID MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DEAK FARKAS" MIERCUREA NIRAJULUI 6.68 6.16 8.79 7.10 4.50 - - Limba maghiara 6.90 LICEUL TEORETIC "BOCSKAI ISTVAN" MIERCUREA NIRAJULUI
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba maghiara(201)
10 ADORJÁNI T. SÁRA MURES LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ 8.88 8.63 9.91 8.40 8.05 - - Limba maghiara 9.45 LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba maghiara(204)
11 ADORJÁNI Z. SZERÉNA BORBÁLA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ NEAUA 8.48 8.13 9.90 7.90 6.80 - - Limba maghiara 9.70 LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba maghiara(204)
12 AGYAGASI J. NIKOLETT MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BERNADY GYORGY" TÎRGU MUREȘ 7.57 7.21 9.03 8.00 4.70 - - Limba maghiara 8.95 LICEUL TEHNOLOGIC "ELECTROMUREȘ" TÎRGU MUREȘ
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism şi alimentaţie
Limba maghiara(143)
13 AL HUSSEIN S. YASMIN MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" TÎRGU MUREȘ 9.23 9.17 9.51 10.00 8.35 - - - - LICEUL TEORETIC "GHEORGHE MARINESCU" TÎRGU MUREȘ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(206)
14 ALB I. DARIUS IOAN MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT 5.41 4.75 8.05 5.80 3.70 - - - - LICEUL TEHNOLOGIC IERNUT
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba româna(185)
15 ALBERT S. ALEXANDRA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" SIGHIȘOARA 7.22 6.70 9.32 8.95 4.45 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "MIRCEA ELIADE" SIGHIȘOARA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(119)
16 ALBERT S. ANNA ENIKO MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LUDUȘ 6.58 6.08 8.61 7.10 4.30 - - Limba maghiara 6.85 LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 LUDUȘ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba maghiara(191)
17 ALBERT K. CRISTINA MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.7 TÎRGU MUREȘ 8.90 8.75 9.53 8.80 8.70 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "ALEXANDRU PAPIU ILARIAN" TÎRGU MUREȘ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(111)
18 ALBERT I. CSONGOR MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ "S. ILLYES LAJOS" SOVATA 6.55 5.88 9.24 5.90 4.60 - - Limba maghiara 7.15 LICEUL TEHNOLOGIC "DOMOKOS KAZMER" SOVATA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism şi alimentaţie
Limba maghiara(138)
19 ALBERT K. GYŐZŐ ELŐD MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LIVIU REBREANU" TÎRGU MUREȘ 8.74 8.75 8.70 7.55 9.95 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "ALEXANDRU PAPIU ILARIAN" TÎRGU MUREȘ
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe Sociale
Limba româna(112)
20 ALBERT C. NORBERT MURES ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LIVIU REBREANU" TÎRGU MUREȘ 7.50 7.13 9.02 5.30 6.85 - - Limba maghiara 9.25 LICEUL TEHNOLOGIC "ELECTROMUREȘ" TÎRGU MUREȘ
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronică automatizări
Limba maghiara(141)
  Admitere :: Subiecte :: Forum       Bacalaureat :: Titularizare :: Euro 200