Vizualizare rapoarte pe județ Vizualizare rapoarte pe țară Căutare Căutare avansată
 


 
  Portal SEI  >>  Admitere  >>  Vizualizare rapoarte pe județ  >>  Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 12.07.2019 08:00

Lista candidaților înscrişi în județul NEAMT
Sortați descrescător după media de admitere
Index Numele candidatului Județul
de proveniență
Școala de
proveniență
Renunțare
lb. maternă
Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
română
Nota /
Media la
matematică
Limba
maternă
Nota /
Media la
limba
maternă
Liceul în care
a fost repartizat
Specializarea la care
a fost repartizat
1 FĂRCĂŞEL F. GEORGIANA-ALECSIA NEAMT COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN VODĂ", MUNICIPIUL ROMAN NU 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN VODĂ", MUNICIPIUL ROMAN
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(114)
2 LATEŞ P. ELENA REBECA NEAMT ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ NU 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - COLEGIUL NAȚIONAL "CALISTRAT HOGAȘ", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(103)
3 GAMAN NM. DENISA-ELENA NEAMT LICEUL "VASILE CONTA", ORAȘ TÂRGU NEAMȚ NU 9.99 10.00 9.96 10.00 10.00 - - COLEGIUL NAȚIONAL "PETRU RAREȘ", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(110)
4 ANTONIU EG. DORIAN MIHAI NEAMT COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN VODĂ", MUNICIPIUL ROMAN NU 9.98 10.00 9.93 10.00 10.00 - - COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN VODĂ", MUNICIPIUL ROMAN
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(114)
5 LUPEI LC. IUSTIN NEAMT COLEGIUL TEHNOLOGIC "SPIRU HARET", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ NU 9.97 10.00 9.89 10.00 10.00 - - COLEGIUL NAȚIONAL "PETRU RAREȘ", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(110)
6 ARMEANU PM. ŞTEFAN SERGIU NEAMT ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ NU 9.96 9.95 10.00 9.90 10.00 - - COLEGIUL NAȚIONAL "PETRU RAREȘ", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(110)
7 SEVERIN EŞ. ECATERINA NEAMT ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ NU 9.96 9.95 10.00 9.90 10.00 - - COLEGIUL NAȚIONAL "PETRU RAREȘ", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(111)
8 BRAN G. MINOLA MARIA NEAMT ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BĂLȚĂTEȘTI NU 9.95 9.95 9.98 9.90 10.00 - - COLEGIUL NAȚIONAL "ȘTEFAN CEL MARE", ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(118)
9 BOANCĂ M. NARCISA-ELENA NEAMT ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOMNEASCĂ, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ NU 9.94 9.95 9.93 9.90 10.00 - - COLEGIUL NAȚIONAL "ȘTEFAN CEL MARE", ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(118)
10 DOGARIU IH. ILINCA NEAMT LICEUL "VASILE CONTA", ORAȘ TÂRGU NEAMȚ NU 9.94 9.95 9.91 9.90 10.00 - - COLEGIUL NAȚIONAL "ȘTEFAN CEL MARE", ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(118)
11 AANEI D. MARA DANA NEAMT LICEUL TEHNOLOGIC "ARHIMANDRIT CHIRIAC NICOLAU", COMUNA VÂNĂTORI-NEAMȚ NU 9.93 9.92 10.00 9.85 10.00 - - COLEGIUL NAȚIONAL "ȘTEFAN CEL MARE", ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe Sociale
Limba româna(120)
12 BORŞ FD. ANDREI FLAVIUS NEAMT COLEGIUL TEHNOLOGIC "SPIRU HARET", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ NU 9.93 9.92 9.98 9.85 10.00 - - COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(121)
13 FOIA DG. IOANA-IARINA NEAMT COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN VODĂ", MUNICIPIUL ROMAN NU 9.93 9.92 9.98 9.85 10.00 - - COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN VODĂ", MUNICIPIUL ROMAN
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(115)
14 NĂSOI L. IOANA NEAMT COLEGIUL NAȚIONAL "PETRU RAREȘ", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ NU 9.93 9.92 9.97 9.85 10.00 - - COLEGIUL NAȚIONAL "PETRU RAREȘ", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(110)
15 TRIFAN AV. ALEXANDRA ISABELA NEAMT ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOMNEASCĂ, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ NU 9.92 9.90 10.00 9.80 10.00 - - COLEGIUL NAȚIONAL "ȘTEFAN CEL MARE", ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(118)
16 TRUFAȘ C. CONSTANTIN-RAREŞ NEAMT COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN VODĂ", MUNICIPIUL ROMAN NU 9.92 9.90 10.00 9.80 10.00 - - COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN VODĂ", MUNICIPIUL ROMAN
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(114)
17 SCURTU V. IANCU MATEI NEAMT COLEGIUL TEHNOLOGIC "SPIRU HARET", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ NU 9.91 9.92 9.90 9.85 10.00 - - COLEGIUL NAȚIONAL "PETRU RAREȘ", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(110)
18 ANDRONIC AM. DARIUS DIMITRIE NEAMT COLEGIUL NAȚIONAL "PETRU RAREȘ", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ NU 9.91 9.90 9.98 9.80 10.00 - - COLEGIUL NAȚIONAL "PETRU RAREȘ", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(110)
19 BLAGA M. ANDREI NEAMT ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ NU 9.91 9.90 9.95 9.80 10.00 - - COLEGIUL NAȚIONAL "PETRU RAREȘ", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(110)
20 CURCĂ G. MARIA-CODRINA NEAMT LICEUL "VASILE CONTA", ORAȘ TÂRGU NEAMȚ NU 9.90 9.92 9.83 9.85 10.00 - - COLEGIUL NAȚIONAL "ȘTEFAN CEL MARE", ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(118)
  Admitere :: Subiecte :: Forum       Bacalaureat :: Titularizare :: Euro 200