Vizualizare rapoarte pe județ Vizualizare rapoarte pe țară Căutare Căutare avansată
 


 
  Portal SEI  >>  Admitere  >>  Vizualizare rapoarte pe județ  >>  Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 12.07.2019 08:00

Lista candidaților înscrişi în județul NEAMT
Sortați alfabetic
Index Numele candidatului Județul
de proveniență
Școala de
proveniență
Renunțare
lb. maternă
Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
română
Nota /
Media la
matematică
Limba
maternă
Nota /
Media la
limba
maternă
Liceul în care
a fost repartizat
Specializarea la care
a fost repartizat
1 AANEI D. MARA DANA NEAMT LICEUL TEHNOLOGIC "ARHIMANDRIT CHIRIAC NICOLAU", COMUNA VÂNĂTORI-NEAMȚ NU 9.93 9.92 10.00 9.85 10.00 - - COLEGIUL NAȚIONAL "ȘTEFAN CEL MARE", ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe Sociale
Limba româna(120)
2 AANEI MB. PETRU-MIRCEA NEAMT ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOMNEASCĂ, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ NU 9.29 9.15 9.89 9.00 9.30 - - COLEGIUL NAȚIONAL "ȘTEFAN CEL MARE", ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(118)
3 AANEI R. RADU MATEI NEAMT ȘCOALA GIMNAZIALĂ "I. I. MIRONESCU", COMUNA TAZLĂU NU 6.75 6.27 8.70 6.85 5.70 - - LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC - ADMINISTRATIV, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism şi alimentaţie
Limba româna(178)
4 AANEI V. ROBERT VASILE NEAMT ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, SAT TÂRPEŞTI, COMUNA PETRICANI NU 7.67 7.35 8.99 7.55 7.15 - - COLEGIUL NAȚIONAL "ȘTEFAN CEL MARE", ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba româna(117)
5 AANICĂI V. AMALIA MIHAELA BACAU SCOALA GIMNAZIALA ONISCANI NU 6.47 5.77 9.28 6.55 5.00 - - COLEGIUL TEHNIC "PETRU PONI", MUNICIPIUL ROMAN
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protecţia mediului
Limba româna(143)
6 AANIŢEI N. ANDREEA NEAMT ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION CREANGĂ", ORAȘ TÂRGU NEAMȚ NU 8.66 8.37 9.84 8.45 8.30 - - COLEGIUL NAȚIONAL "ȘTEFAN CEL MARE", ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(119)
7 ABABEI V. EDUARD ANDREI NEAMT COLEGIUL TEHNOLOGIC "SPIRU HARET", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ NU 6.92 6.75 7.60 6.75 6.75 - - LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC - ADMINISTRATIV, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism şi alimentaţie
Limba româna(178)
8 ABABEI C. ELENA ALESSIA NEAMT ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA DUMBRAVA ROȘIE NU 9.36 9.25 9.83 9.60 8.90 - - COLEGIUL NAȚIONAL "CALISTRAT HOGAȘ", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(104)
9 ABĂHNENCEI GM. ALIN ANDREI NEAMT COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN VODĂ", MUNICIPIUL ROMAN NU 9.55 9.45 9.97 9.20 9.70 - - COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN VODĂ", MUNICIPIUL ROMAN
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(114)
10 ABALINTOAIEI I. PETRU COSMIN NEAMT ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TĂMĂȘENI NU 4.50 3.97 6.64 3.65 4.30 - - LICEUL TEHNOLOGIC "ION IONESCU DE LA BRAD", COMUNA HORIA
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Agricultură
Limba româna(172)
11 ABRAMOV D. COSMINA NINA NEAMT ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GÂDINȚI NU 6.70 6.25 8.53 8.70 3.80 - - COLEGIUL TEHNIC "PETRU PONI", MUNICIPIUL ROMAN
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protecţia mediului
Limba româna(143)
12 ACATRINEI GC. AMIRA SOPHIA ANDREEA NEAMT ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ELENA CUZA", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ NU 7.78 7.57 8.62 8.30 6.85 - - COLEGIUL TEHNOLOGIC "SPIRU HARET", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba româna(149)
13 ACATRINEI V. ANA MARIA NEAMT ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IOAN GRIGORE TEODORESCU", SAT RUSENI, COMUNA BORLEȘTI NU 6.21 5.62 8.59 6.25 5.00 - - LICEUL "GH. RUSET ROZNOVANU", ORAȘ ROZNOV
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba româna(155)
14 ACATRINEI R. ANA-DIMITRIA NEAMT COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ NU 9.35 9.30 9.55 9.60 9.00 - - COLEGIUL NAȚIONAL "CALISTRAT HOGAȘ", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(104)
15 ACATRINEI G. IOAN-EDUARD NEAMT LICEUL TEHNOLOGIC "ION CREANGĂ", COMUNA PIPIRIG NU 8.39 8.05 9.76 8.85 7.25 - - COLEGIUL NAȚIONAL "ȘTEFAN CEL MARE", ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(118)
16 ACHIRILOAEI I. ANDA IULIANA NEAMT ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ NU 8.40 8.10 9.60 9.10 7.10 - - COLEGIUL NAȚIONAL "CALISTRAT HOGAȘ", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba româna(102)
17 ACHIŢEI I. DIANA NEAMT LICEUL TEHNOLOGIC "ION CREANGĂ", COMUNA PIPIRIG NU 6.05 5.40 8.69 5.80 5.00 - - COLEGIUL TEHNIC "ION CREANGĂ", ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protecţia mediului
Limba româna(132)
18 ACHIŢEI N. RĂZVAN EMANUEL NEAMT ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ NU 6.83 6.32 8.89 7.25 5.40 - - LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC - ADMINISTRATIV, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism şi alimentaţie
Limba româna(178)
19 ACIOCÎRLĂNOAEI V. GEORGIANA NEAMT ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GRUMĂZEȘTI NU 9.42 9.35 9.74 10.00 8.70 - - COLEGIUL NAȚIONAL "ȘTEFAN CEL MARE", ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(119)
20 ACOJOCĂRIȚEI D. ALEXANDRA HARGHITA LICEUL TEHNOLOGIC "ZIMMETHAUSEN" BORSEC NU 6.16 5.55 8.61 7.10 4.00 - -
  Admitere :: Subiecte :: Forum       Bacalaureat :: Titularizare :: Euro 200