Vizualizare rapoarte pe județ Vizualizare rapoarte pe țară Căutare Căutare avansată
 


 
  Portal SEI  >>  Admitere  >>  Vizualizare rapoarte pe județ  >>  Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 09.07.2018 14:30

Lista candidaților înscrişi în județul VASLUI
Sortați descrescător după media de admitere
Index Numele candidatului Județul
de proveniență
Școala de
proveniență
Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
română
Nota /
Media la
matematică
Opțiunea
3
(istorie/
geografie)
Nota /
Media la
opțiunea 3
Limba
maternă
Nota /
Media la
limba
maternă
Liceul în care
a fost repartizat
Specializarea la care
a fost repartizat
1 ANGHELUŢĂ SG. IASMINA ANDREEA VASLUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU", MUN. VASLUI 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVIȚĂ", MUN. VASLUI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(176)
2 PETREA A. ADELINA PAULA VASLUI ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ANASTASIE PANU", MUN. HUŞI 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 - - - - COLEGIUL NAŢIONAL "CUZA VODĂ", MUN. HUŞI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(113)
3 ROŞU C. PARASCHEVA VASLUI LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGĂLNICEANU", MUN. VASLUI 9.99 10.00 9.98 10.00 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGĂLNICEANU", MUN. VASLUI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(185)
4 STOLERIU I. ANA VASLUI COLEGIUL NAȚIONAL "GH. ROȘCA CODREANU", MUN. BÂRLAD 9.98 10.00 9.94 10.00 10.00 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "GH. ROȘCA CODREANU", MUN. BÂRLAD
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(117)
5 AELOAIEI R. DENISA VALENTINA VASLUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT STĂNILEȘTI 9.98 10.00 9.93 10.00 10.00 - - - - COLEGIUL NAŢIONAL "CUZA VODĂ", MUN. HUŞI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(112)
6 GRECU V. RĂZVAN ANDREI VASLUI COLEGIUL NAŢIONAL "CUZA VODĂ", MUN. HUŞI 9.98 10.00 9.93 10.00 10.00 - - - - COLEGIUL NAŢIONAL "CUZA VODĂ", MUN. HUŞI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(113)
7 ALEXANDRU D. NORINA ȘTEFANIA VASLUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRA NECHITA", MUN. VASLUI 9.93 9.92 10.00 9.85 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGĂLNICEANU", MUN. VASLUI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(185)
8 COTORANU D. ANAMARIA VASLUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EPISCOP IACOV ANTONOVICI", MUN. BÂRLAD 9.92 9.92 9.96 10.00 9.85 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "GH. ROȘCA CODREANU", MUN. BÂRLAD
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(117)
9 LUNGU G. DARIA ELENA VASLUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE TUTOVEANU", MUN. BÂRLAD 9.91 9.97 9.71 10.00 9.95 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "GH. ROȘCA CODREANU", MUN. BÂRLAD
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(117)
10 IGNAT F. ANDREI VASLUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MANOLACHE COSTACHE EPUREANU", MUN. BÂRLAD 9.91 9.90 9.99 9.80 10.00 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "GH. ROȘCA CODREANU", MUN. BÂRLAD
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(116)
11 GUTU A. DENISA IOANA VASLUI ŞCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAIL SADOVEANU", MUN. HUŞI 9.91 9.90 9.98 10.00 9.80 - - - - COLEGIUL NAŢIONAL "CUZA VODĂ", MUN. HUŞI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(113)
12 MIHĂIŢĂ C. TUDOR OCTAVIAN VASLUI COLEGIUL NAŢIONAL "CUZA VODĂ", MUN. HUŞI 9.91 9.90 9.98 9.80 10.00 - - - - COLEGIUL NAŢIONAL "CUZA VODĂ", MUN. HUŞI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(112)
13 CIUBOTARU D. SABINA MARIA VASLUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CONSTANTIN PARFENE", MUN. VASLUI 9.91 9.90 9.97 10.00 9.80 - - - - LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGĂLNICEANU", MUN. VASLUI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(186)
14 CIURESCU E. IRINA ALEXANDRA VASLUI LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGĂLNICEANU", MUN. VASLUI 9.90 9.90 9.94 9.80 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGĂLNICEANU", MUN. VASLUI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(185)
15 TURBATU V. MIRUNA TEODORA VASLUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRA NECHITA", MUN. VASLUI 9.89 9.87 10.00 10.00 9.75 - - - - LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVIȚĂ", MUN. VASLUI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(175)
16 LUCA P. ROBERTA ANDREEA VASLUI ŞCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAIL SADOVEANU", MUN. HUŞI 9.89 9.87 9.99 10.00 9.75 - - - - COLEGIUL NAŢIONAL "CUZA VODĂ", MUN. HUŞI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(113)
17 MANEA M. ALEXANDRA ANDREEA VASLUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU", MUN. VASLUI 9.88 9.85 10.00 10.00 9.70 - - - - LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVIȚĂ", MUN. VASLUI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(176)
18 MUNTENAŞU RC. IRINA MARIA VASLUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EPISCOP IACOV ANTONOVICI", MUN. BÂRLAD 9.87 9.85 9.99 10.00 9.70 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "GH. ROȘCA CODREANU", MUN. BÂRLAD
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(117)
19 ROŞCA F. LUCIAN ANDREI VASLUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EPISCOP IACOV ANTONOVICI", MUN. BÂRLAD 9.87 9.85 9.99 9.70 10.00 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "GH. ROȘCA CODREANU", MUN. BÂRLAD
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(117)
20 TIMOFTICIUC L. IOSIF ALIODOR VASLUI LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGĂLNICEANU", MUN. VASLUI 9.87 9.85 9.95 9.70 10.00 - - - - LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGĂLNICEANU", MUN. VASLUI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(185)
  Admitere :: Subiecte :: Forum       Bacalaureat :: Titularizare :: Euro 200