Vizualizare rapoarte pe județ Vizualizare rapoarte pe țară Căutare Căutare avansată
 


 
  Portal SEI  >>  Admitere  >>  Vizualizare rapoarte pe județ  >>  Listă de candidați
Data ultimei actualizări: 09.07.2018 14:30

Lista candidaților înscrişi în județul BIHOR
Sortați alfabetic
Index Numele candidatului Județul
de proveniență
Școala de
proveniență
Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
română
Nota /
Media la
matematică
Opțiunea
3
(istorie/
geografie)
Nota /
Media la
opțiunea 3
Limba
maternă
Nota /
Media la
limba
maternă
Liceul în care
a fost repartizat
Specializarea la care
a fost repartizat
1 ABRUDAN A. ALEXANDRA PATRICIA BIHOR COLEGIUL TEHNIC NR.1 VADU CRIŞULUI 7.96 7.45 10.00 7.50 7.40 - - - - LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ȘERBAN" ALEȘD
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(220)
2 ABRUDAN C. ANDA MADALINA BIHOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZALARDI JANOS" SĂLARD 8.08 7.65 9.80 9.20 6.10 - - - - LICEUL TEORETIC "AUREL LAZĂR" ORADEA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(217)
3 ABRUDAN I. IONUȚ MIHAI BIHOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" ORADEA 6.33 5.75 8.68 6.20 5.30 - - - - COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba româna(108)
4 ABRUDAN M. KEVIN DARIUS BIHOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 ORADEA 8.78 8.75 8.92 9.80 7.70 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(115)
5 ABRUDAN T. MARA CEZARA BIHOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEA 9.42 9.30 9.90 9.10 9.50 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(127)
6 ABRUDAN T. RALUCA MARIA BIHOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ "VIOREL HORJ" DRĂGĂNEȘTI 7.19 6.62 9.47 8.55 4.70 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "SAMUIL VULCAN" BEIUȘ
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba româna(134)
7 ACHIM AI. ADRIAN DAVID BIHOR COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITA 7.31 6.85 9.15 7.70 6.00 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(133)
8 ACHIM FR. ISABELA FLORINA BIHOR LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 5.74 5.25 7.71 5.95 4.55 - - - - COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba româna(161)
9 ACHIM G. IULIA LIDIA BIHOR COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘD 7.16 6.65 9.21 8.30 5.00 - - - - COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘD
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba româna(144)
10 ADAJII D. MARIA DELIA BIHOR LICEUL VOCAȚIONAL PEDAGOGIC "NICOLAE BOLCAȘ" BEIUȘ 6.25 5.70 8.46 6.90 4.50 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "SAMUIL VULCAN" BEIUȘ
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba româna(136)
11 ADAM F. CORINA SELENA BIHOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SPINUȘ 6.03 5.55 7.96 6.85 4.25 - - - - COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba româna(108)
12 ADAM I. KRISTOF BIHOR LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI 5.37 4.53 8.73 2.90 3.40 - - Limba maghiara 7.30 LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba maghiara(235)
13 ADI S. BALINT BIHOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZACSVAY IMRE" ORADEA 7.36 7.10 8.41 6.55 6.10 - - Limba maghiara 8.65 COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe ale Naturii
Limba maghiara(128)
14 ADORIAN CI. MELITTA ENIKŐ BIHOR LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITA 7.84 7.43 9.50 7.00 5.80 - - Limba maghiara 9.50 LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba maghiara(223)
15 AFRUSINEI D. DRAGOS ANDREI BIHOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIRON POMPILIU" ȘTEI 5.15 4.32 8.47 5.05 3.60 - - - - COLEGIUL TEHNIC "UNIREA" ȘTEI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism şi alimentaţie
Limba româna(170)
16 AGOCS CI. GÁBOR PÉTER BIHOR LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITA 7.74 7.26 9.69 5.10 8.55 - - Limba maghiara 8.15 LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba maghiara(223)
17 AGOSTON VAS S. DENISA RENATA BIHOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.11 ORADEA 7.30 6.80 9.34 7.30 6.30 - - - - LICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA" ORADEA
Umanist/Liceal/Invatamant de zi
Ştiinţe Sociale
Limba româna(228)
18 AGUD GH. GHEORGHE FLORIAN CRISTIAN BIHOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OCTAVIAN GOGA" ORADEA 6.70 6.15 8.91 7.00 5.30 - - - - COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba româna(108)
19 AGUD A. RAMON ADRIAN STEFAN BIHOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.11 ORADEA 6.65 6.25 8.28 7.15 5.35 - - - - COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism şi alimentaţie
Limba româna(109)
20 AGUD-POPA G. RAREŞ BIHOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 ORADEA 8.54 8.22 9.85 9.25 7.20 - - - - COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEA
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematică-Informatică
Limba româna(119)
  Admitere :: Subiecte :: Forum       Bacalaureat :: Titularizare :: Euro 200