Lista candidaților admiși - IASI de la 2001 la 2500 din 6142
Întoarcere la rapoarte     Întoarcere la pagina anterioară
<< 500 500 >>
Nr.
crt.
CNP Nume Scoală de proveniență Liceu Profil Specializare Medie
Admitere
2001xxxxxxxxxxxxxMAI E. VASILESCOALA "GARABET IBRAILEANU" TIRGU FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealMatematica-Informatica7,93
2002xxxxxxxxxxxxxUNGUREANU J. IULIALICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" IASILICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA"IASIRealMatematica-Informatica7,93
2003xxxxxxxxxxxxxANGHELUS M. ANA MARIALICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,93
2004xxxxxxxxxxxxxTRUSCAN I. IULIANA BIANCASCOALA "TITU MAIORESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASITehnicSpec.Tehnologica7,93
2005xxxxxxxxxxxxxGIURGIUCULESEI A. MARIUSSC. CU CLASELE I-VIII "I. CREANGA" TG FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealMatematica-Informatica7,93
2006xxxxxxxxxxxxxMARCU N. ANDREEA GEORGIANAGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIUmanFilologie7,93
2007xxxxxxxxxxxxxCANTEA N. ANDREEA ROXANASCOALA "ION GHICA" IASILICEUL ECONOMIC NR.1 IASITehnicSpec.Tehnologica7,93
2008xxxxxxxxxxxxxSIRITEANU P. IRINA PARASCHIVASC. CU CLASELE I-VIII "I. CREANGA" TG FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealMatematica-Informatica7,93
2009xxxxxxxxxxxxxDAVIDOAIA N. ELENA PETRONELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,93
2010xxxxxxxxxxxxxMOCANU I. GEORGIANASCOALA "BOGDAN PETRICEICU HASDEU" IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,93
2011xxxxxxxxxxxxxDAMIR G. ALINASCOALA "STEFAN BARSANESCU" IASILICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IASIUmanFilologie7,93
2012xxxxxxxxxxxxxFANTANARIU M. RAZVANCOLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASILICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IASIUmanFilologie7,93
2013xxxxxxxxxxxxxDIMITRIU M. GABRIELSCOALA CU CLASELE I-VIII LETCANIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,93
2014xxxxxxxxxxxxxVIERIU I. ECATERINA LARISASCOALA CU CLASELE I-VIII URSITACOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,93
2015xxxxxxxxxxxxxLAZAR V. MIHAITA ALEXANDRUSCOALA "OTILIA CAZIMIR" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASIRealMatematica-Informatica7,92
2016xxxxxxxxxxxxxPICHIU G. GEORGE BOGDANCOLEGIUL "NATIONAL" IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,92
2017xxxxxxxxxxxxxMALINESCU C. ALEXANDRU COSTINLICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAULICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAUTehnicSpec.Tehnologica7,92
2018xxxxxxxxxxxxxNETCA M. MIHAISCOALA CU CLASELE I-VIII GRAJDURIGRUP SC. INDUSTRIAL ENERGETIC IASIRealMatematica-Informatica7,92
2019xxxxxxxxxxxxxVARTICOSU N. MIRELASCOALA CU CLASELE I-VIII TOMESTICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,92
2020xxxxxxxxxxxxxNICA F. FLORENTINA CATALINALICEUL TEORETIC "MIHAIL SADOVEANU" PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,92
2021xxxxxxxxxxxxxPAHOMI G. ALEXANDRACOLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASILICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IASIUmanFilologie7,92
2022xxxxxxxxxxxxxGROZA G. STEFANACOLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASISCOALA NORMALA "VASILE LUPU" IASIUmanFilologie7,92
2023xxxxxxxxxxxxxDIACONU D. ANA MARIASCOALA "BOGDAN PETRICEICU HASDEU" IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,92
2024xxxxxxxxxxxxxMOLDOVANU N. MIRELA ANCASCOALA CU CLASELE I-VIII RAZBOIENILICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSUmanFilologie7,92
2025xxxxxxxxxxxxxGIURGI M. EDUARD MIHAISCOALA "GHEORGHE I. BRATIANU" IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,92
2026xxxxxxxxxxxxxDONISA G. ROMULUS GHEORGHITASCOALA CU CLASELE I-VIII MADIRJESTILICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealMatematica-Informatica7,92
2027xxxxxxxxxxxxxDRAGOEAS D. LIGIA TEODORASCOALA "NICOLAE TONITZA" IASILICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IASIUmanFilologie7,92
2028xxxxxxxxxxxxxCIAUN G. GHEORGHESCOALA CU CLASELE I-VIII TOMESTILICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IASIUmanFilologie7,92
2029xxxxxxxxxxxxxCOMONITA M. ROXANASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIUmanFilologie7,92
2030xxxxxxxxxxxxxURSU I. IONICA MIHAELASCOALA "STEFAN CEL MARE" COTNARILICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealMatematica-Informatica7,92
2031xxxxxxxxxxxxxBORS C. RAMONA MIRABELASCOALA CU CLASELE I-VIII RAZBOIENILICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IASIUmanFilologie7,92
2032xxxxxxxxxxxxxGAVRILUTA I. IOANA ALEXANDRASCOALA "MIRCEA CEL BATRAN" IASILICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IASIUmanFilologie7,92
2033xxxxxxxxxxxxxTROFIN R. EDUARDLICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA"IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASIRealMatematica-Informatica7,91
2034xxxxxxxxxxxxxICHIM G. LUIZA ELENASCOALA "VASILE CONTA" IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,91
2035xxxxxxxxxxxxxBLEORT I. LIVIU CONSTANTINLICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,91
2036xxxxxxxxxxxxxSARBU D. STEFAN ANDREISCOALA "STEFAN BARSANESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,91
2037xxxxxxxxxxxxxCIOCIRLEA T. DRAGOSSCOALA "NICOLAE IORGA" IASILICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IASIUmanFilologie7,91
2038xxxxxxxxxxxxxANDRIUCA I. RADUSCOALA "ION SIMIONESCU" IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,91
2039xxxxxxxxxxxxxHENEA G. CRISTIAN ANDREILICEUL DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL" IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,91
2040xxxxxxxxxxxxxSAVUC P. OCTAVIAN CIPRIANSCOALA CU CLASELE I-VIII NEGRESTI / VSGRUP SC. INDUSTRIAL ENERGETIC IASIRealMatematica-Informatica7,91
2041xxxxxxxxxxxxxNECHITA V. ELENASC. CU CLASELE I-VIII "I. CREANGA" TG FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealMatematica-Informatica7,91
2042xxxxxxxxxxxxxCIUCHES G. ANDREEASCOALA CU CL I-VIII NISIPORESTI/BOTESTI / NTGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,91
2043xxxxxxxxxxxxxMORARIU C. ALEX CONSTANTINLICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR"IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASIRealMatematica-Informatica7,91
2044xxxxxxxxxxxxxCOSTINESCU V. ILINCASCOALA "BOGDAN PETRICEICU HASDEU" IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,91
2045xxxxxxxxxxxxxBARGAN E. SIMONA GEORGIANASCOALA "GHEORGHE I. BRATIANU" IASILICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IASIUmanFilologie7,91
2046xxxxxxxxxxxxxLUCHIAN C. ANDREEA ELENASCOALA NORMALA "VASILE LUPU" IASILICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IASIUmanFilologie7,91
2047xxxxxxxxxxxxxMARCHIDAN C. MIHAELA ISABELASCOALA "STEFAN BARSANESCU" IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealStiinte ale Naturii7,91
2048xxxxxxxxxxxxxOSTACI M. ALEXANDRASCOALA "GEORGE CALINESCU" IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,91
2049xxxxxxxxxxxxxBALTEANU V. ROBERTSCOALA CU CLASELE I-VIII VICTORIAGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,91
2050xxxxxxxxxxxxxIACOB V. CRISTINASCOALA "ION SIMIONESCU" IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,91
2051xxxxxxxxxxxxxTOPIRNAC I. ELENA CARMENSCOALA CU CLASELE I-VIII TRIFESTILICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IASIUmanFilologie7,91
2052xxxxxxxxxxxxxGUTU S. MIHAELASCOALA "ALECU RUSSO" IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,91
2053xxxxxxxxxxxxxTURCUMAN M. ANDREISCOALA CU CLASELE I-VIII RADENIGRUP SC. AGRICOL "VASILE ADAMACHI" IASITehnicSpec.Tehnologica7,91
2054xxxxxxxxxxxxxSTOLERIU G. ALINA GICUTASCOALA CU CLASELE I-VIII VOLINTIRESTILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIUmanFilologie7,90
2055xxxxxxxxxxxxxIONESCU SCIRLAT S. ANAMARIASCOALA "NICOLAE IORGA" IASILICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA"IASIRealMatematica-Informatica7,90
2056xxxxxxxxxxxxxHURDUGAN D. ALEXANDRUSCOALA "GEORGE CALINESCU" IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,90
2057xxxxxxxxxxxxxBALTARIU M. IONUT BOGDANSCOALA "STEFAN BARSANESCU" IASILICEUL ECONOMIC NR.1 IASITehnicSpec.Tehnologica7,90
2058xxxxxxxxxxxxxSTEFAN A. ALEXANDRASCOALA "GHEORGHE I. BRATIANU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL ENERGETIC IASIRealMatematica-Informatica7,90
2059xxxxxxxxxxxxxSTOICA C. DELIASCOALA "OTILIA CAZIMIR" IASILICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IASIUmanFilologie7,90
2060xxxxxxxxxxxxxBUDAIE C. ANDRA IOANACOLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,90
2061xxxxxxxxxxxxxGURAU N. TUDORSCOALA "MIHAI CODREANU" IASILICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA"IASIRealStiinte ale Naturii7,90
2062xxxxxxxxxxxxxBUHUS M. GEANINA MARIASCOALA "OTILIA CAZIMIR" IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,90
2063xxxxxxxxxxxxxDASCALU I. CONSTANTIN ALEXANDRUCOLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,90
2064xxxxxxxxxxxxxGRIGORAS V. VASILICA VALENTINASCOALA "MIHAI BUSUIOC" PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,90
2065xxxxxxxxxxxxxPANZARU C. AMALIASCOALA "GHEORGHE I. BRATIANU" IASILICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IASIUmanFilologie7,90
2066xxxxxxxxxxxxxABETEGEI D. ROXANA ELENALICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR"IASILICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IASIUmanFilologie7,90
2067xxxxxxxxxxxxxBUTNARU V. ALINA GABRIELASCOALA CU CLASELE I-VIII VALEA LUPULUIGRUP SC. INDUSTRIAL ENERGETIC IASIRealMatematica-Informatica7,90
2068xxxxxxxxxxxxxCROITORU P. CLAUDIA CRINASCOALA CU CLASELE I-VIII GOLAIESTIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,90
2069xxxxxxxxxxxxxFLOREA C. SIMONA MARIASCOALA "OTILIA CAZIMIR" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASIRealStiinte ale Naturii7,90
2070xxxxxxxxxxxxxDRUHUS C. MIHAELASCOALA "VASILE CONTA" IASILICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IASIUmanFilologie7,90
2071xxxxxxxxxxxxxSEGHEDIN V. EVELINASCOALA CU CLASELE I-VIII AVINTUGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,90
2072xxxxxxxxxxxxxBOGDACENCO -. VERONICALICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" IASILICEUL ECONOMIC NR.1 IASITehnicSpec.Tehnologica7,90
2073xxxxxxxxxxxxxFIGHER M. PETRULICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAULICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAUTehnicSpec.Tehnologica7,89
2074xxxxxxxxxxxxxBARLEANU N. TEONA CATALINASCOALA "STEFAN BARSANESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,89
2075xxxxxxxxxxxxxMACOVEI M. RAZVAN MIHAISCOALA "MIHAI BUSUIOC" PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,89
2076xxxxxxxxxxxxxROSU CONDAC C. CRISTINASCOALA CU CLASELE I-VIII RUGINOASAGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,89
2077xxxxxxxxxxxxxPLESESCU E. ALEXANDRU VALERIULICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,89
2078xxxxxxxxxxxxxCIOCAN R. OANA MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII GOESTIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,89
2079xxxxxxxxxxxxxTOPCIU M. LUCIANSCOALA "VASILE CONTA" IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,89
2080xxxxxxxxxxxxxAMARGHIOALEI T. ANA MARIASCOALA "ALEXANDRU CEL BUN" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASIRealMatematica-Informatica7,89
2081xxxxxxxxxxxxxTEODORU E. ANDREEASCOALA "DIMITRIE A.STURDZA" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASIRealMatematica-Informatica7,89
2082xxxxxxxxxxxxxCUZIC G. GELU DRAGOSSCOALA CU CLASELE I-VIII TOMESTICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,89
2083xxxxxxxxxxxxxTANASA M. MIHAELALICEUL TEORETIC "GARABET IBRAILEANU"IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,89
2084xxxxxxxxxxxxxNICA C. ALEXANDRA IOANASCOALA "MIHAI CODREANU" IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,89
2085xxxxxxxxxxxxxCUCUTEANU M. GABRIELASCOALA CU CLASELE I-VIII PODU ILOAIEIGRUP SC. AGRICOL PODU ILOAIEITehnicSpec.Tehnologica7,89
2086xxxxxxxxxxxxxMIHAI C. ANA MARIASCOALA "IONEL TEODOREANU" IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,89
2087xxxxxxxxxxxxxGAINA D. ELENASCOALA CU CLASELE I-VIII MAXUTLICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAUTehnicSpec.Tehnologica7,89
2088xxxxxxxxxxxxxSTRACIUC I. ANDREEA-IOANASCOALA "ELENA CUZA" IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,88
2089xxxxxxxxxxxxxENACHE C. ALEXANDRALICEUL DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASIRealMatematica-Informatica7,88
2090xxxxxxxxxxxxxSTEFANUCA E. ALINA IOANASCOALA CU CLASELE I-VIII RUGINOASALICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIUmanFilologie7,88
2091xxxxxxxxxxxxxRASCUTOI V. SILVIULICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI"IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,88
2092xxxxxxxxxxxxxCONDAC I. DIANA ALEXANDRASCOALA "TITU MAIORESCU" IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,88
2093xxxxxxxxxxxxxCAPATINA V. CARMEN ANDREEASCOALA "STEFAN BARSANESCU" IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,88
2094xxxxxxxxxxxxxAGAPOV A. ANA MARIASCOALA "ALEXANDRU CEL BUN" IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,88
2095xxxxxxxxxxxxxOPARICA G. NINA GEORGIANASC. CU CLASELE I-VIII "I. CREANGA" TG FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealMatematica-Informatica7,88
2096xxxxxxxxxxxxxCIRJICA M. ANA MARIASCOALA "ION CREANGA" IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,88
2097xxxxxxxxxxxxxSLABU I. NARCISA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII HECIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,88
2098xxxxxxxxxxxxxPLUGARU V. ANDREEA ELENASCOALA "STEFAN BARSANESCU" IASIGRUP SC. DE MATERIALE DE CONSTRUCTII IASIUmanFilologie7,88
2099xxxxxxxxxxxxxTUDORACHE P. MIHAELASCOALA "GEORGE COSBUC" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASIRealMatematica-Informatica7,88
2100xxxxxxxxxxxxxSACARA I. LAVINIA LACRAMIOARASCOALA CU CLASELE I-VIII RAZBOIENIGRUP SC. DE MATERIALE DE CONSTRUCTII IASIUmanFilologie7,88
2101xxxxxxxxxxxxxMOROSANU P. MARINELASC. CU CLASELE I-VIII "I. CREANGA" TG FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSUmanFilologie7,88
2102xxxxxxxxxxxxxCOJOCARU G. RADUCU MARIANSCOALA "NICOLAE IORGA" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASIRealStiinte ale Naturii7,87
2103xxxxxxxxxxxxxUNGUREANU V. ELENA DANIELALICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI"IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,87
2104xxxxxxxxxxxxxMOLDOVEANU I. ADRIANSCOALA CU CLASELE I-VIII "P. RARES" HIRLAULICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAUTehnicSpec.Tehnologica7,87
2105xxxxxxxxxxxxxVORNICU G. ADINA ELENASCOALA "ION GHICA" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASIRealMatematica-Informatica7,87
2106xxxxxxxxxxxxxLEBADA E. SEBASTIAN GEORGELSCOALA "BOGDAN PETRICEICU HASDEU" IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,87
2107xxxxxxxxxxxxxFOTICA I. BOGDANSCOALA CU CLASELE I-VIII TOMESTIGRUP SC. INDUSTRIAL ENERGETIC IASIRealMatematica-Informatica7,87
2108xxxxxxxxxxxxxUNGUREANU I. ELISABETHSCOALA "OTILIA CAZIMIR" IASILICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA"IASIRealMatematica-Informatica7,87
2109xxxxxxxxxxxxxCOZMINCA I. MARIUSSCOALA "ION SIMIONESCU" IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,87
2110xxxxxxxxxxxxxCIOBANU C. ELENASCOALA CU CLASELE I-VIII "P. RARES" HIRLAULICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAURealMatematica-Informatica7,87
2111xxxxxxxxxxxxxGRIGORAS A. GINA ALEXANDRASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIUmanFilologie7,87
2112xxxxxxxxxxxxxVALEANU E. MARIA EMANUELALICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,87
2113xxxxxxxxxxxxxSTAN E. OLGA ELENASCOALA "MIHAI BUSUIOC" PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIUmanFilologie7,87
2114xxxxxxxxxxxxxSIMION M. MIHAI SERGIUSCOALA "GARABET IBRAILEANU" TIRGU FRUMOSGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,87
2115xxxxxxxxxxxxxPOPA M. BOGDAN IONELSCOALA CU CLASELE I-VIII SOCIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,87
2116xxxxxxxxxxxxxUNGUREANU V. CIPRIAN GHEORGHITASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 TODIRESTILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIRealStiinte ale Naturii7,87
2117xxxxxxxxxxxxxSCRIPNICIUC P. GHIORGHITASCOALA CU CLASELE I-VIII "P. RARES" HIRLAULICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAURealStiinte ale Naturii7,87
2118xxxxxxxxxxxxxIFTENI C. MIHAISCOALA CU CLASELE I-VIII SCINTEIAGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASIRealMatematica-Informatica7,86
2119xxxxxxxxxxxxxCODRU S. IULIAN CEZARLICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IASILICEUL ECONOMIC NR.1 IASITehnicSpec.Tehnologica7,86
2120xxxxxxxxxxxxxMATEI I. CORINA ECATERINASCOALA "ION SIMIONESCU" IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,86
2121xxxxxxxxxxxxxNICOLAU I. ALEXANDRUCOLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASIRealMatematica-Informatica7,86
2122xxxxxxxxxxxxxMACIU V. ANA-MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII MIROSLOVESTIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,86
2123xxxxxxxxxxxxxMOSCALU I. ANDREISCOALA CU CLASELE I-VIII TOMESTIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealStiinte ale Naturii7,86
2124xxxxxxxxxxxxxOSOEANU P. CATALINSCOALA CU CLASELE I-VIII TOMESTIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,86
2125xxxxxxxxxxxxxTURCU C. ANA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIUmanFilologie7,86
2126xxxxxxxxxxxxxCHIRIAC M. DRAGOS MARIANSCOALA CU CLASELE I-VIII STINCA / BTGRUP SC. AGRICOL PODU ILOAIEITehnicSpec.Tehnologica7,86
2127xxxxxxxxxxxxxACATRINEI P. ELENA DANIELASCOALA "NICOLAE TONITZA" IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,86
2128xxxxxxxxxxxxxMORUZI C. IULIASCOALA CU CLASELE I-VIII PIRCOVACI HIRLAULICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAUTehnicSpec.Tehnologica7,86
2129xxxxxxxxxxxxxCIURDIA I. LILIANASCOALA CU CLASELE I-VIII MUNCELU DE SUSGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,86
2130xxxxxxxxxxxxxGHIMICI V. RAZVANLICEUL TEORETIC "MIHAIL SADOVEANU" PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIRealStiinte ale Naturii7,86
2131xxxxxxxxxxxxxGABAROI G. GABRIELSCOALA CU CLASELE I-VIII CRUCEAGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,86
2132xxxxxxxxxxxxxMANDRU M. ANDREEALICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR"IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,85
2133xxxxxxxxxxxxxATUDORE V. MARIUS ALEXANDRUSCOALA "STEFAN BARSANESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,85
2134xxxxxxxxxxxxxGRAMADA G. DRAGOS VIORELSCOALA "STEFAN BARSANESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL ENERGETIC IASIRealMatematica-Informatica7,85
2135xxxxxxxxxxxxxDUMITRIU N. ANA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII TIBANESTIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealMatematica-Informatica7,85
2136xxxxxxxxxxxxxJARDA G. ELENA ALINAGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIUmanFilologie7,85
2137xxxxxxxxxxxxxUDREA C. IULIA ANDREEASCOALA "OTILIA CAZIMIR" IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,85
2138xxxxxxxxxxxxxADASCALITEI C. DANIELA-CERASELASCOALA CU CLASELE I-VIII SCINTEIAGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,85
2139xxxxxxxxxxxxxTERCHEA S. IOANA ALEXANDRASCOALA "OTILIA CAZIMIR" IASIGRUP SC. DE MATERIALE DE CONSTRUCTII IASIUmanFilologie7,85
2140xxxxxxxxxxxxxMARCU I. CRISTINA MIHAELALICEUL DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL" IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,85
2141xxxxxxxxxxxxxCOVIT J. ALEXANDRASCOALA "VASILE CONTA" IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,85
2142xxxxxxxxxxxxxBOTEZ L. EMI DEVIS CONSTANTINSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BIVOLARIGRUP SC. INDUSTRIAL ENERGETIC IASIRealMatematica-Informatica7,85
2143xxxxxxxxxxxxxDROBOTA C. IONELA RAMONASCOALA CU CLASELE I-VIII RADAUTI-PRUT / BTGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,85
2144xxxxxxxxxxxxxRUSU M. GEORGIANASCOALA CU CLASELE I-VIII CIUREAGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,85
2145xxxxxxxxxxxxxCOJOCARU V. ALEXANDRUCOLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASIGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicSpec.Tehnologica7,84
2146xxxxxxxxxxxxxDUHAN C. DIANA GIANINASCOALA CU CLASELE I-VIII "P. RARES" HIRLAULICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAUUmanFilologie7,84
2147xxxxxxxxxxxxxCEUCA M. RALUCA SILVIALICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI"IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealMatematica-Informatica7,84
2148xxxxxxxxxxxxxPOENARU D. LUMINITA MARIASCOALA "MIHAI BUSUIOC" PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,84
2149xxxxxxxxxxxxxSERBANESCU C. ANDREIA LOREDANASCOALA CU CLASELE I-VIII "P. RARES" HIRLAULICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAUTehnicSpec.Tehnologica7,84
2150xxxxxxxxxxxxxCIOBANU V. GEORGE ALEXANDRUSCOALA CU CLASELE I-VIII SIPOTECOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,84
2151xxxxxxxxxxxxxPARTENI V. ADINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,84
2152xxxxxxxxxxxxxAONOFRIESEI S. ELENA LOREDANALICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAULICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAURealMatematica-Informatica7,84
2153xxxxxxxxxxxxxAVERCHI F. TUDOR ALEXANDRUSCOALA "ALECU RUSSO" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASIRealMatematica-Informatica7,84
2154xxxxxxxxxxxxxPRODAN M. PUIU-MANUELSCOALA "GHEORGHE MARZESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL ENERGETIC IASIRealMatematica-Informatica7,84
2155xxxxxxxxxxxxxDAVID C. CONSTANTIN FLORINSCOALA "DIMITRIE A.STURDZA" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,84
2156xxxxxxxxxxxxxBUDEANU G. ANA MARIASCOALA "BOGDAN PETRICEICU HASDEU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASIRealMatematica-Informatica7,84
2157xxxxxxxxxxxxxCODREANU D. ANDREISCOALA "BOGDAN PETRICEICU HASDEU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASIRealMatematica-Informatica7,84
2158xxxxxxxxxxxxxANDRIESCU D. IONELA SIMONASCOALA CU CLASELE I-VIII HARMANESTII NOIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,84
2159xxxxxxxxxxxxxROTARIU G. MIHAELA ALINASCOALA "STEFAN CEL MARE" DANCUGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,84
2160xxxxxxxxxxxxxDRUGA I. IONELA ALINASCOALA "GARABET IBRAILEANU" TIRGU FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealMatematica-Informatica7,84
2161xxxxxxxxxxxxxDASCALESCU M. CLAUDIU GABRIELSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 LUNCA CETATUIIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,84
2162xxxxxxxxxxxxxDODOLOI D. ANCASCOALA "STEFAN CEL MARE" DANCUGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASIRealMatematica-Informatica7,84
2163xxxxxxxxxxxxxLUCA D. ADRIAN DANIELLICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,83
2164xxxxxxxxxxxxxPOPESCU C. ANDREILICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI"IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASIRealMatematica-Informatica7,83
2165xxxxxxxxxxxxxSTAN C. CONSTANTINLICEUL TEORETIC "GARABET IBRAILEANU"IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASIRealMatematica-Informatica7,83
2166xxxxxxxxxxxxxUNGUREANU M. CATALINSCOALA "ION NECULCE" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL ENERGETIC IASITehnicSpec.Tehnologica7,83
2167xxxxxxxxxxxxxPADURARIU C. SORINLICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASIRealStiinte ale Naturii7,83
2168xxxxxxxxxxxxxALEXII M. CATALINA ANASCOALA "OTILIA CAZIMIR" IASILICEUL ECONOMIC NR.1 IASITehnicSpec.Tehnologica7,83
2169xxxxxxxxxxxxxALUPOAIE I. MIHAI BOGDANSCOALA "STEFAN BARSANESCU" IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,83
2170xxxxxxxxxxxxxVOICU D. SINZIANA MARIA ELENASC. CU CLASELE I-VIII "I. CREANGA" TG FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSUmanFilologie7,83
2171xxxxxxxxxxxxxENACHE C. MIHAELA ALINASCOALA CU CLASELE I-VIII BRATULESTILICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealMatematica-Informatica7,83
2172xxxxxxxxxxxxxMIRON V. MARIAN ROMICASCOALA CU CLASELE I-VIII MAXUTLICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAUUmanStiinte Sociale7,83
2173xxxxxxxxxxxxxSPATARU T. ELENA LAURALICEUL TEORETIC "MIHAIL SADOVEANU" PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIUmanFilologie7,83
2174xxxxxxxxxxxxxBULAI G. STEFANELASCOALA CU CLASELE I-VIII BALTATILICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA"IASIRealMatematica-Informatica7,83
2175xxxxxxxxxxxxxPRISACARIU M. GABRIELALICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR"IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,82
2176xxxxxxxxxxxxxCIAPOI I. STEFANSCOALA CU CLASELE I-VIII CIOCANESTI / SVGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,82
2177xxxxxxxxxxxxxBOTOSINEANU G. GABRIEL ALEXANDRUSCOALA "BOGDAN PETRICEICU HASDEU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASIRealMatematica-Informatica7,82
2178xxxxxxxxxxxxxPROCOVANU V. GEORGIANA ALINALICEUL TEORETIC "GARABET IBRAILEANU"IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,82
2179xxxxxxxxxxxxxPOPA C. ALEXANDRU TUDORSCOALA "VASILE CONTA" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASIRealMatematica-Informatica7,82
2180xxxxxxxxxxxxxCARARESCU G. FLORINLICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" IASILICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA"IASIRealMatematica-Informatica7,82
2181xxxxxxxxxxxxxZAIT G. GEORGIANA MADALINASCOALA NORMALA "VASILE LUPU" IASIGRUP SC. AGRICOL PODU ILOAIEITehnicSpec.Tehnologica7,82
2182xxxxxxxxxxxxxCRISTESCU T. OANASCOALA "OTILIA CAZIMIR" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,82
2183xxxxxxxxxxxxxAPETRI L. ANA ROXANALICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,82
2184xxxxxxxxxxxxxMOCANU P. ANDREA SIMONALICEUL TEORETIC HALAUCESTILICEUL TEORETIC HALAUCESTIRealStiinte ale Naturii7,82
2185xxxxxxxxxxxxxLOGHIN D. LAURENTIUSCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIUmanFilologie7,82
2186xxxxxxxxxxxxxBALAUCA L. DANIELASCOALA "TITU MAIORESCU" IASILICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA"IASIRealStiinte ale Naturii7,82
2187xxxxxxxxxxxxxIGNAT M. ANA LUISALICEUL "MIRON COSTIN" PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIRealStiinte ale Naturii7,82
2188xxxxxxxxxxxxxIANCU N. CRISTINA ADRIANASCOALA CU CLASELE I-VIII "P. RARES" HIRLAULICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAUTehnicSpec.Tehnologica7,82
2189xxxxxxxxxxxxxDONISA I. SILVIA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII LUNGANILICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealMatematica-Informatica7,82
2190xxxxxxxxxxxxxRACU D. SILVIUSCOALA CU CLASELE I-VIII "P. RARES" HIRLAULICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAUUmanStiinte Sociale7,82
2191xxxxxxxxxxxxxHARATAU C. MARIANA CRISTINASCOALA CU CLASELE I-VIII BUZNEALICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealMatematica-Informatica7,82
2192xxxxxxxxxxxxxPRISTAVU G. TEODORA DIANASCOALA CU CLASELE I-VIII MIRCESTILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIUmanFilologie7,82
2193xxxxxxxxxxxxxDUICA N. TUDOR STEFANLICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI"IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,81
2194xxxxxxxxxxxxxSPIRIDON S. ANDREISCOALA "ION SIMIONESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,81
2195xxxxxxxxxxxxxZAITI D. IOANASCOALA WALDORF IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealMatematica-Informatica7,81
2196xxxxxxxxxxxxxURSARIU V. CRISTIAN COSTELSCOALA "MITROPOLITUL DOSOFTEI" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,81
2197xxxxxxxxxxxxxZAHARIUC V. ANDREICOLEGIUL "NATIONAL" IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,81
2198xxxxxxxxxxxxxHARABAGIU P. IONELA ALEXANDRASCOALA "GARABET IBRAILEANU" TIRGU FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealMatematica-Informatica7,81
2199xxxxxxxxxxxxxCOBZAC G. ANDREEASCOALA "NICOLAE IORGA" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,81
2200xxxxxxxxxxxxxFEDOR G. STEFANIALICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAULICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAUUmanFilologie7,81
2201xxxxxxxxxxxxxURSU B. TOMAS COSMINCOLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,81
2202xxxxxxxxxxxxxPIU C. RALUCA STEFANIASCOALA CU CLASELE I-VIII TOPILELICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIRealStiinte ale Naturii7,81
2203xxxxxxxxxxxxxIOAN V. ADRIANSCOALA "ELENA CUZA" IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,81
2204xxxxxxxxxxxxxCOMAN V. ALEXANDRALICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI"IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,81
2205xxxxxxxxxxxxxHOLBAN M. PETRISORSCOALA "GEORGE CALINESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASIRealStiinte ale Naturii7,81
2206xxxxxxxxxxxxxPADURARU D. DANUTSCOALA "ION SIMIONESCU" IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealMatematica-Informatica7,81
2207xxxxxxxxxxxxxPRICHICI I. IONEL-FLORINSCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 IASLOVAT / SVGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,81
2208xxxxxxxxxxxxxNEGRUTU C. DRAGOS CRISTIANLICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI"IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealMatematica-Informatica7,81
2209xxxxxxxxxxxxxALEXANDRU V. ANDREEA CORNELIASCOALA CU CLASELE I-VIII LUNGANIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASIRealStiinte ale Naturii7,81
2210xxxxxxxxxxxxxPLATON A. DORINASC. CU CLASELE I-VIII "I. CREANGA" TG FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSUmanFilologie7,81
2211xxxxxxxxxxxxxTIFOI P. PETRONELALICEUL DE ARTA "OCTAV BANCILA" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,81
2212xxxxxxxxxxxxxSTEFANACHE E. EMIL MARIUSSCOALA CU CLASELE I-VIII BIRLESTILICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA"IASIRealMatematica-Informatica7,81
2213xxxxxxxxxxxxxSTEFAN C. LILIANASCOALA CU CLASELE I-VIII MOTCALICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIRealStiinte ale Naturii7,81
2214xxxxxxxxxxxxxHARAGA P. MIHAELASCOALA "ALECU RUSSO" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASIRealMatematica-Informatica7,81
2215xxxxxxxxxxxxxGOGAN C. GEORGE CRISANSCOALA "GHEORGHE I. BRATIANU" IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,80
2216xxxxxxxxxxxxxBALACEANU C. LAURA AURICASCOALA CU CLASELE I-VIII SOLONET / SVGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,80
2217xxxxxxxxxxxxxMORARIU V. DELIASCOALA "GEORGE COSBUC" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,80
2218xxxxxxxxxxxxxTURCULET G. VLAD CONSTANTINSCOALA "OTILIA CAZIMIR" IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealMatematica-Informatica7,80
2219xxxxxxxxxxxxxLUNGU M. ANA MONICALICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL ENERGETIC IASITehnicSpec.Tehnologica7,80
2220xxxxxxxxxxxxxMAXIM M. MIHAILICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASIRealMatematica-Informatica7,80
2221xxxxxxxxxxxxxBURDUJA I. ANDREEASCOALA CU CLASELE I-VIII TIBANESTICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,80
2222xxxxxxxxxxxxxIORDACHESCU G. GHEORGHITASCOALA CU CLASELE I-VIII SINESTIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,80
2223xxxxxxxxxxxxxSTAVARACHI I. SEBASTIAN CLAUDIULICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI"IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,80
2224xxxxxxxxxxxxxSPANU V. OANASCOALA "GEORGE COSBUC" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASIRealMatematica-Informatica7,80
2225xxxxxxxxxxxxxBOSINCEANU S. ANA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII TOMESTIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealMatematica-Informatica7,80
2226xxxxxxxxxxxxxGRADINARIU I. ADRIAN VALENTINSC. CU CLASELE I-VIII "I. CREANGA" TG FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealMatematica-Informatica7,80
2227xxxxxxxxxxxxxCOTNAREANU P. SIMONA PETRONELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BUTEALICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSUmanFilologie7,80
2228xxxxxxxxxxxxxMUJDEI I. ISABELA PARASCHIVASC. CU CLASELE I-VIII "I. CREANGA" TG FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealMatematica-Informatica7,80
2229xxxxxxxxxxxxxABALASEI D. FLORINELACOLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,80
2230xxxxxxxxxxxxxCODREANU E. DIANASCOALA "ALEXANDRU VLAHUTA" IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,80
2231xxxxxxxxxxxxxDETOT G. GEORGIANALICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR"IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASIRealMatematica-Informatica7,80
2232xxxxxxxxxxxxxSACALEANU P. ROXANA ELENASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIUmanFilologie7,80
2233xxxxxxxxxxxxxSADAGUSCHI D. MIRABELA IULIANASCOALA "GARABET IBRAILEANU" TIRGU FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSUmanFilologie7,80
2234xxxxxxxxxxxxxINSURATELU D. ALINA CRISTINASCOALA "ALEXANDRU VLAHUTA" IASIGRUP SC. INDUSTRIE USOARA "VICTORIA" IASIRealMatematica-Informatica7,80
2235xxxxxxxxxxxxxDOINA G. GHEORGHE CLAUDIUSCOALA "STEFAN CEL MARE" DANCULICEUL ECONOMIC NR.1 IASITehnicSpec.Tehnologica7,80
2236xxxxxxxxxxxxxCAPRA V. TUDORSCOALA CU CLASELE I-VIII SULETEA / VSLICEUL ECONOMIC NR.1 IASITehnicSpec.Tehnologica7,80
2237xxxxxxxxxxxxxPURICE V. VASILESCOALA "MITROPOLITUL DOSOFTEI" IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealMatematica-Informatica7,80
2238xxxxxxxxxxxxxOLARU M. ELENA ROXANASCOALA CU CLASELE I-VIII MOTCALICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIRealStiinte ale Naturii7,80
2239xxxxxxxxxxxxxIACOB C. LENUTA CATALINASCOALA CU CLASELE I-VIII TUNGUJEIGRUP SC. DE MATERIALE DE CONSTRUCTII IASIUmanFilologie7,79
2240xxxxxxxxxxxxxTCACIUC R. ANCA-MONICASCOALA CU CLASELE I-VIII PODU ILOAIEIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,79
2241xxxxxxxxxxxxxCOSTIN C. SILVIU CONSTANTINLICEUL CU PROGRAM SI SPORTIV IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASITehnicSpec.Tehnologica7,79
2242xxxxxxxxxxxxxCROITORIU N. IOANASCOALA "NICOLAE IORGA" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,79
2243xxxxxxxxxxxxxCHIRIAC C. CRISTIANCOLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,79
2244xxxxxxxxxxxxxTUFA I. DANIELA IONELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIUmanFilologie7,79
2245xxxxxxxxxxxxxDUCA D. MARIUSSCOALA "ELENA CUZA" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASIRealStiinte ale Naturii7,79
2246xxxxxxxxxxxxxAPREUTESEI G. RAZVAN CONSTANTINSCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,79
2247xxxxxxxxxxxxxTANASA S. DIANASCOALA "NICOLAE IORGA" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "NICOLINA" IASITehnicProfesional7,79
2248xxxxxxxxxxxxxTIMOFTE A. ECATERINALICEUL "MIRON COSTIN" PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIRealStiinte ale Naturii7,79
2249xxxxxxxxxxxxxPETRESCU G. OANA CLAUDIALICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" IASIGRUP SC. DE MATERIALE DE CONSTRUCTII IASIUmanFilologie7,79
2250xxxxxxxxxxxxxONOFRAS I. IOANA ANDREEASCOALA "BOGDAN PETRICEICU HASDEU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,79
2251xxxxxxxxxxxxxLOGHIN D. RAMONA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIUmanFilologie7,79
2252xxxxxxxxxxxxxBABII G. BEATRICE FELICIASCOALA "STEFAN BARSANESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASITehnicSpec.Tehnologica7,79
2253xxxxxxxxxxxxxADASCALITEI G. ALEXANDRASCOALA "MITROPOLITUL DOSOFTEI" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,79
2254xxxxxxxxxxxxxPANDELEA F. DANIELASCOALA CU CLASELE I-VIII HORLESTIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealStiinte ale Naturii7,79
2255xxxxxxxxxxxxxPUSCUTA V. BEATRICE BIANKASCOALA PROFESIONALA DE PRESTARI SERVICII NR 3 BAC / BCGRUP SC. INDUSTRIAL ENERGETIC IASITehnicProfesional7,79
2256xxxxxxxxxxxxxBULGARU F. ANDRASCOALA "NICOLAE IORGA" IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealMatematica-Informatica7,79
2257xxxxxxxxxxxxxPASLARU B. ELENASCOALA CU CLASELE I-VIII GIRBESTIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,79
2258xxxxxxxxxxxxxTOMULESCU I. DENIS ANDREEALICEUL TEORETIC RADUCANENILICEUL TEORETIC RADUCANENIRealStiinte ale Naturii7,79
2259xxxxxxxxxxxxxGAVRILOAEI N. LIVIU RADUSCOALA "GEORGE COSBUC" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASITehnicSpec.Tehnologica7,78
2260xxxxxxxxxxxxxROMAN C. CRISTINASCOALA "GARABET IBRAILEANU" TIRGU FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealMatematica-Informatica7,78
2261xxxxxxxxxxxxxAVASILOAEI I. ANDREEASCOALA "BOGDAN PETRICEICU HASDEU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASIRealStiinte ale Naturii7,78
2262xxxxxxxxxxxxxPASCARIU S. ANDREI GABRIELSCOALA "VASILE CONTA" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,78
2263xxxxxxxxxxxxxMEIU N. ELENA GEORGIANALICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA"IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASIRealStiinte ale Naturii7,78
2264xxxxxxxxxxxxxGRIGORE V. ANA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII MOGOSESTI-SIRETLICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIRealStiinte ale Naturii7,78
2265xxxxxxxxxxxxxDORIN C. ANDREI STEFANICASCOALA "MIRCEA CEL BATRAN" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL ENERGETIC IASITehnicSpec.Tehnologica7,78
2266xxxxxxxxxxxxxPONCU V. ANDREI CATALINSCOALA "OTILIA CAZIMIR" IASILICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA"IASIRealMatematica-Informatica7,78
2267xxxxxxxxxxxxxHATMANU G. GHEORGHITASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIRealStiinte ale Naturii7,78
2268xxxxxxxxxxxxxEPURE S. MONICA GABRIELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIRealStiinte ale Naturii7,78
2269xxxxxxxxxxxxxCIRDEI I. ALINA CRISTINASCOALA CU CLASELE I-VIII VALEA OILORLICEUL ECONOMIC NR.1 IASITehnicSpec.Tehnologica7,78
2270xxxxxxxxxxxxxAPINTILIESEI C. GABRIELASCOALA "GARABET IBRAILEANU" TIRGU FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealMatematica-Informatica7,78
2271xxxxxxxxxxxxxSAVA V. MIHAITALICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI"IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASIRealStiinte ale Naturii7,78
2272xxxxxxxxxxxxxDRAGAN T. MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII PRISACANIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealStiinte ale Naturii7,78
2273xxxxxxxxxxxxxPANAINTESCU C. ELENA NADINASCOALA CU CLASELE I-VIII "P. RARES" HIRLAULICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAURealMatematica-Informatica7,78
2274xxxxxxxxxxxxxCOSTAN T. DRAGOS MARIANSCOALA "OTILIA CAZIMIR" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL ENERGETIC IASITehnicSpec.Tehnologica7,77
2275xxxxxxxxxxxxxPAMFIL R. IULIANLICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR"IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASIRealStiinte ale Naturii7,77
2276xxxxxxxxxxxxxBOLBOCEANU F. ANDREI CONSTANTINSCOALA "ION SIMIONESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASIRealStiinte ale Naturii7,77
2277xxxxxxxxxxxxxBOSTAN I. TUDORLICEUL "MIRON COSTIN" PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIRealStiinte ale Naturii7,77
2278xxxxxxxxxxxxxHANCU G. MALINASCOALA "OTILIA CAZIMIR" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASIRealStiinte ale Naturii7,77
2279xxxxxxxxxxxxxCIORNEI P. OTILIACOLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASITehnicSpec.Tehnologica7,77
2280xxxxxxxxxxxxxCERNESCU M. ANA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIUmanFilologie7,77
2281xxxxxxxxxxxxxAMARANDEI V. BOGDANSCOALA CU CLASELE I-VIII TOMESTIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASITehnicSpec.Tehnologica7,77
2282xxxxxxxxxxxxxMARDARI C. STEFAN ANDREICOLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL ENERGETIC IASITehnicSpec.Tehnologica7,77
2283xxxxxxxxxxxxxPOPOVICI L. GEORGESCOALA "CALISTRAT HOGAS" IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealMatematica-Informatica7,77
2284xxxxxxxxxxxxxHANCU G. ANA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII ZMEUGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,77
2285xxxxxxxxxxxxxMICHERE M. DANIELASCOALA "OTILIA CAZIMIR" IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASITehnicSpec.Tehnologica7,77
2286xxxxxxxxxxxxxLAZAR M. IOANA MIRUNALICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR"IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,77
2287xxxxxxxxxxxxxOLARIU G. ANDREILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIUmanFilologie7,77
2288xxxxxxxxxxxxxCALENCIUC C. SIMONA GABRIELALICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIE USOARA "VICTORIA" IASIRealStiinte ale Naturii7,77
2289xxxxxxxxxxxxxIONESCU A. MARIUS ANDREISC. CU CLASELE I-VIII "I. CREANGA" TG FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealMatematica-Informatica7,77
2290xxxxxxxxxxxxxCHIMU G. IONELA MADALINASCOALA CU CLASELE I-VIII VICTORIALICEUL ECONOMIC NR.1 IASITehnicSpec.Tehnologica7,77
2291xxxxxxxxxxxxxDIACONU V. GRIGORE SEBASTIANSCOALA CU CLASELE I-VIII POPRICANIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASITehnicSpec.Tehnologica7,77
2292xxxxxxxxxxxxxCOBILITA M. VASILICASCOALA CU CLASELE I-VIII BOGDANESTIGRUP SC. AGRICOL MIROSLAVATehnicSpec.Tehnologica7,77
2293xxxxxxxxxxxxxMARIN D. ALINASCOALA "NICOLAE IORGA" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,77
2294xxxxxxxxxxxxxTODERICA P. MONICASCOALA "STEFAN CEL MARE" DANCUGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealStiinte ale Naturii7,77
2295xxxxxxxxxxxxxPINTILIE V. ANCA SIMONASCOALA "STEFAN CEL MARE" DANCUGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealMatematica-Informatica7,77
2296xxxxxxxxxxxxxBUTNARIU A. OANA CRISTINASCOALA "GARABET IBRAILEANU" TIRGU FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealMatematica-Informatica7,77
2297xxxxxxxxxxxxxPAMANT P. SORINSCOALA NR.3 LIESTI / GLGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealMatematica-Informatica7,77
2298xxxxxxxxxxxxxAGRIGOROAIE L. IOAN FANICASCOALA CU CLASELE I-VIII TATARUSILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIRealStiinte ale Naturii7,77
2299xxxxxxxxxxxxxPERJU M. DANA ELENASCOALA CU CLASELE I-VIII LITENILICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA"IASIRealStiinte ale Naturii7,77
2300xxxxxxxxxxxxxMARCU G. MIHAELACOLEGIUL "NATIONAL" IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASITehnicSpec.Tehnologica7,76
2301xxxxxxxxxxxxxVLAD C. MARIA MAGDALENALICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI"IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,76
2302xxxxxxxxxxxxxNECULA V. OVIDIU IULIANSCOALA "TITU MAIORESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL ENERGETIC IASITehnicSpec.Tehnologica7,76
2303xxxxxxxxxxxxxMAXIM O. ALEXANDRASCOALA "OTILIA CAZIMIR" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,76
2304xxxxxxxxxxxxxBUSUIOC D. ANA MARIASCOALA "GEORGE COSBUC" IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealMatematica-Informatica7,76
2305xxxxxxxxxxxxxCALINESCU D. ALEXANDRASCOALA "MIHAI CODREANU" IASIGRUP SC. DE MATERIALE DE CONSTRUCTII IASIUmanFilologie7,76
2306xxxxxxxxxxxxxMIHU I. TIBERIU DANSCOALA "VASILE CONTA" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL ENERGETIC IASITehnicSpec.Tehnologica7,76
2307xxxxxxxxxxxxxBURUIANA V. IOANA SABINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 PASCANILICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA"IASIRealMatematica-Informatica7,76
2308xxxxxxxxxxxxxGRUMAZESCU M. CATALINA ELENASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,76
2309xxxxxxxxxxxxxMAFTEI V. ALINA ANDREEASCOALA "NICOLAE TONITZA" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASIRealStiinte ale Naturii7,76
2310xxxxxxxxxxxxxNISTOR D. DANIELASCOALA "GEORGE COSBUC" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,76
2311xxxxxxxxxxxxxLUCHIAN A. NATALIASCOALA "ALECU RUSSO" IASILICEUL ECONOMIC NR.1 IASITehnicSpec.Tehnologica7,76
2312xxxxxxxxxxxxxCIALICU N. ANDREI CEZARGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL IANCA / BRGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,76
2313xxxxxxxxxxxxxDAVID V. MARIUSSCOALA "IONEL TEODOREANU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASITehnicSpec.Tehnologica7,76
2314xxxxxxxxxxxxxCHIRIAC V. ROXANA ELENALICEUL TEORETIC "GARABET IBRAILEANU"IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "DUMITRU MANGERON" IASITehnicSpec.Tehnologica7,76
2315xxxxxxxxxxxxxMANCAS G. ALEXANDRASCOALA "GARABET IBRAILEANU" TIRGU FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSUmanFilologie7,75
2316xxxxxxxxxxxxxDAVID C. ANDREEASCOALA CU CLASELE I-VIII "P. RARES" HIRLAULICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAURealStiinte ale Naturii7,75
2317xxxxxxxxxxxxxAMARGHIOALEI C. ANDREI CONSTANTINSCOALA CU CLASELE I-VIII DELENILICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAUTehnicSpec.Tehnologica7,75
2318xxxxxxxxxxxxxBABET G. RAMONA DANIELALICEUL "MIRON COSTIN" PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIRealStiinte ale Naturii7,75
2319xxxxxxxxxxxxxDORU C. MIHAI CATALINSCOALA "MIHAI BUSUIOC" PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,75
2320xxxxxxxxxxxxxDONCILA C. CARMENSCOALA "GEORGE CALINESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,75
2321xxxxxxxxxxxxxCIUHLAU C. CEZAR CONSTANTINSCOALA "GHEORGHE I. BRATIANU" IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASITehnicSpec.Tehnologica7,75
2322xxxxxxxxxxxxxCIOBANU M. BOGDAN GEORGECOLEGIUL "NATIONAL" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,75
2323xxxxxxxxxxxxxAPETREI V. ALINA ELENASCOALA CU CLASELE I-VIII TOMESTIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASITehnicSpec.Tehnologica7,75
2324xxxxxxxxxxxxxENACHE A. STEFANSCOALA "MITROPOLITUL DOSOFTEI" IASIGRUP SC. INDUSTRIE USOARA "VICTORIA" IASIRealMatematica-Informatica7,75
2325xxxxxxxxxxxxxIURASCU C. SERGIU-COSTELSCOALA CU CLASELE I-VIII TANSAGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,75
2326xxxxxxxxxxxxxDELOIU C. NECULAISCOALA CU CLASELE I-VIII POIENIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASITehnicSpec.Tehnologica7,75
2327xxxxxxxxxxxxxPANU I. MARIA VERONICASCOALA "VASILE CONTA" IASILICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA"IASIRealStiinte ale Naturii7,75
2328xxxxxxxxxxxxxROMAN V. MARIALICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,75
2329xxxxxxxxxxxxxZOICAS V. MARINELASCOALA CU CLASELE I-VIII SCINTEIAGRUP SC. DE MATERIALE DE CONSTRUCTII IASIUmanFilologie7,75
2330xxxxxxxxxxxxxILASCU P. IRINALICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" IASILICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA"IASIRealStiinte ale Naturii7,75
2331xxxxxxxxxxxxxAVADANI D. OANA FLORENTINASCOALA "OTILIA CAZIMIR" IASIGRUP SC. INDUSTRIE USOARA "VICTORIA" IASIRealMatematica-Informatica7,75
2332xxxxxxxxxxxxxANISTOROAE I. CARMEN IONELASCOALA CU CLASELE I-VIII BELCESTIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealStiinte ale Naturii7,75
2333xxxxxxxxxxxxxMITITELU S. PAULA SORINELASCOALA CU CLASELE I-VIII RAZBOIENIGRUP SC. INDUSTRIE USOARA "VICTORIA" IASIRealMatematica-Informatica7,75
2334xxxxxxxxxxxxxVINTILA M. GEORGE ALEXANDRULICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI"IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASITehnicSpec.Tehnologica7,74
2335xxxxxxxxxxxxxCARAS C. ADRIAN TRAIANSCOALA "STEFAN BARSANESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,74
2336xxxxxxxxxxxxxCOBILITA D. MIHAI DORUSCOALA "ALECU RUSSO" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,74
2337xxxxxxxxxxxxxDAVID V. ANA CATALINASCOALA "GARABET IBRAILEANU" TIRGU FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealStiinte ale Naturii7,74
2338xxxxxxxxxxxxxISTRATE S. GEORGE ALEXANDRUSCOALA "MIHAI BUSUIOC" PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,74
2339xxxxxxxxxxxxxDOLEANU O. GABRIEL RAZVANCOLEGIUL "NATIONAL" IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASITehnicSpec.Tehnologica7,74
2340xxxxxxxxxxxxxDOLHASCU S. IULIANASCOALA "GARABET IBRAILEANU" TIRGU FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSUmanFilologie7,74
2341xxxxxxxxxxxxxCHIRICA V. ANDREEASCOALA "GEORGE COSBUC" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,74
2342xxxxxxxxxxxxxCRACANA C. MIHAELA GABRIELASCOALA CU CLASELE I-VIII "P. RARES" HIRLAULICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAUTehnicSpec.Tehnologica7,74
2343xxxxxxxxxxxxxMARCOVICI D. IULIANA MARINELALICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI"IASIGRUP SC. DE MATERIALE DE CONSTRUCTII IASIRealMatematica-Informatica7,74
2344xxxxxxxxxxxxxUNGUREANU D. VIORELSCOALA "NICOLAE IORGA" IASIGRUP SC. DE MATERIALE DE CONSTRUCTII IASIUmanFilologie7,74
2345xxxxxxxxxxxxxCRISTIAN L. MARIALICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI"IASILICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA"IASIRealStiinte ale Naturii7,74
2346xxxxxxxxxxxxxBALIOS G. MIHAITASCOALA CU CLASELE I-VIII LETCANIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealMatematica-Informatica7,74
2347xxxxxxxxxxxxxCHIUARIU G. NICUSORSCOALA CU CLASELE I-VIII CONTESTIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,74
2348xxxxxxxxxxxxxROSU V. MARIA MANUELASCOALA CU CLASELE I-VIII DUMESTIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,74
2349xxxxxxxxxxxxxPRICOPE V. CONSTANTINSCOALA CU CLASELE I-VIII OTELENILICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealMatematica-Informatica7,74
2350xxxxxxxxxxxxxTRIFAN J. PINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 MADIRJACGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,74
2351xxxxxxxxxxxxxDESPA D. MARIUS FLORINSCOALA "BOGDAN PETRICEICU HASDEU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,73
2352xxxxxxxxxxxxxMANTA M. VLADSCOALA "ION CREANGA" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASIRealStiinte ale Naturii7,73
2353xxxxxxxxxxxxxGAVRIL V. RADUCOLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASIGRUP SC. DE MATERIALE DE CONSTRUCTII IASIRealMatematica-Informatica7,73
2354xxxxxxxxxxxxxCOJOCARU C. IRINALICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealMatematica-Informatica7,73
2355xxxxxxxxxxxxxBASANCIUC G. MIHAI OVIDIUSCOALA "IONEL TEODOREANU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,73
2356xxxxxxxxxxxxxPAVEL V. MARIUSSCOALA "OTILIA CAZIMIR" IASILICEUL ECONOMIC NR.1 IASITehnicSpec.Tehnologica7,73
2357xxxxxxxxxxxxxMOCANU V. DRAGOS DANIELSCOALA "GEORGE COSBUC" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "METALURGICA" IASIRealMatematica-Informatica7,73
2358xxxxxxxxxxxxxTALICA M. MARIUS VASILELICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" IASILICEUL ECONOMIC NR.1 IASITehnicSpec.Tehnologica7,73
2359xxxxxxxxxxxxxZBARNEA I. IONUT DANIELCOLEGIUL "NATIONAL" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASIRealStiinte ale Naturii7,73
2360xxxxxxxxxxxxxSPERANTA T. BOGDAN EUGENLICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI"IASIGRUP SC. DE MATERIALE DE CONSTRUCTII IASIUmanFilologie7,73
2361xxxxxxxxxxxxxPETREA D. ALEXANDRUSCOALA "ION SIMIONESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASIRealStiinte ale Naturii7,73
2362xxxxxxxxxxxxxNEDELCU P. CRINA CATALINALICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealStiinte ale Naturii7,73
2363xxxxxxxxxxxxxSARANCI A. BRUNO CRISTIANSCOALA "ION NECULCE" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,73
2364xxxxxxxxxxxxxSIRITEANU I. MADALINASCOALA "NICOLAE IORGA" IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealMatematica-Informatica7,73
2365xxxxxxxxxxxxxCIOCAN G. RAMONA FLORINALICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,73
2366xxxxxxxxxxxxxNISTOR V. CONSTANTINLICEUL "MIRON COSTIN" PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIRealStiinte ale Naturii7,73
2367xxxxxxxxxxxxxMAHU P. ROXANA DUMITRITASCOALA "ALECU RUSSO" IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASITehnicSpec.Tehnologica7,73
2368xxxxxxxxxxxxxBURCIU S. ELENA CRISTINALICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,73
2369xxxxxxxxxxxxxCONSTANCIANU M. ANDREISCOALA "MITROPOLITUL DOSOFTEI" IASIGRUP SC. DE MATERIALE DE CONSTRUCTII IASIRealMatematica-Informatica7,73
2370xxxxxxxxxxxxxCIOBANU G. ALEXANDRUSCOALA CU CLASELE I-VIII POPRICANIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,73
2371xxxxxxxxxxxxxGATU M. DANUT-GABRIELSCOALA "ELENA CUZA" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,73
2372xxxxxxxxxxxxxMAFTEI V. VASILICASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 FOCURIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealMatematica-Informatica7,73
2373xxxxxxxxxxxxxFILOS T. ALINA NICOLETASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIRealStiinte ale Naturii7,72
2374xxxxxxxxxxxxxNICOLAU E. ALEXANDRU-FLORIANSCOALA "ELENA CUZA" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASITehnicSpec.Tehnologica7,72
2375xxxxxxxxxxxxxSAVIN V. IONEL LUCIANSCOALA CU CLASELE I-VIII TIBANESTISCOALA CU CLASELE I-VIII TIBANESTITehnicProfesional7,72
2376xxxxxxxxxxxxxMUNTEANU R. ANDREEA MONICALICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" IASILICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA"IASIRealStiinte ale Naturii7,72
2377xxxxxxxxxxxxxHANGANU P. ADRIANALICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR"IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealMatematica-Informatica7,72
2378xxxxxxxxxxxxxILIESCU C. CONSTANTINCOLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealMatematica-Informatica7,72
2379xxxxxxxxxxxxxONUTA A. TEODORA GEORGIANASCOALA "OTILIA CAZIMIR" IASILICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA"IASIRealStiinte ale Naturii7,72
2380xxxxxxxxxxxxxGHERMANESCU M. ANDREEASCOALA "GEORGE CALINESCU" IASILICEUL ECONOMIC NR.1 IASITehnicSpec.Tehnologica7,72
2381xxxxxxxxxxxxxCALIN V. ALINA-IONELASCOALA CU CLASELE I-VIII PODU ILOAIEIGRUP SC. AGRICOL PODU ILOAIEITehnicSpec.Tehnologica7,72
2382xxxxxxxxxxxxxPAULET D. ALINA EMANUELASCOALA CU CLASELE I-VIII SCHEIALICEUL TEORETIC HALAUCESTIRealStiinte ale Naturii7,72
2383xxxxxxxxxxxxxASIBREINER V. GABRIELASCOALA CU CLASELE I-VIII DELENILICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAUTehnicSpec.Tehnologica7,72
2384xxxxxxxxxxxxxDAVIDOAIA N. ANDREIASCOALA CU CLASELE I-VIII TOPILELICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIRealStiinte ale Naturii7,72
2385xxxxxxxxxxxxxMORARU I. ANDREEASCOALA "MITROPOLITUL DOSOFTEI" IASILICEUL ECONOMIC NR.1 IASITehnicSpec.Tehnologica7,72
2386xxxxxxxxxxxxxPOPA N. MARIASCOALA "IONEL TEODOREANU" IASIGRUP SC. DE MATERIALE DE CONSTRUCTII IASIUmanFilologie7,72
2387xxxxxxxxxxxxxRAVAC G. DANIELA MIHAELASCOALA "DIMITRIE A.STURDZA" IASILICEUL ECONOMIC NR.1 IASITehnicSpec.Tehnologica7,72
2388xxxxxxxxxxxxxBOURCEANU G. AURELIASCOALA "STEFAN BARSANESCU" IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealMatematica-Informatica7,71
2389xxxxxxxxxxxxxUNGUREANU V. ELENA VALENTINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIRealStiinte ale Naturii7,71
2390xxxxxxxxxxxxxBEREA A. CRISTINEL GABRIELSCOALA "OTILIA CAZIMIR" IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealMatematica-Informatica7,71
2391xxxxxxxxxxxxxPAVEL C. ALINA MARIALICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR"IASIGRUP SC. INDUSTRIE USOARA "VICTORIA" IASIRealMatematica-Informatica7,71
2392xxxxxxxxxxxxxDUTA C. MARIA MONICASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIRealStiinte ale Naturii7,71
2393xxxxxxxxxxxxxNEGREA D. ANDREEA SIMONASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,71
2394xxxxxxxxxxxxxCAMPEANU M. RALUCASCOALA "GHEORGHE MARZESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL ENERGETIC IASITehnicSpec.Tehnologica7,71
2395xxxxxxxxxxxxxSIMIREANU R. OANA MIHAELASC. CU CLASELE I-VIII "I. CREANGA" TG FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealStiinte ale Naturii7,71
2396xxxxxxxxxxxxxAPETRE I. DANIELASCOALA "ION SIMIONESCU" IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealMatematica-Informatica7,71
2397xxxxxxxxxxxxxIACOB I. MARIA MADALINALICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI"IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealMatematica-Informatica7,71
2398xxxxxxxxxxxxxPAVEL N. PETRU DANIELSCOALA "GEORGE CALINESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,71
2399xxxxxxxxxxxxxLAZAR M. IONELA-DANIELASCOALA "ELENA CUZA" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,71
2400xxxxxxxxxxxxxDANDEA D. DORINASCOALA CU CLASELE V-VIII SCOBINTILICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAUUmanFilologie7,71
2401xxxxxxxxxxxxxALEXA M. VICTORSCOALA CU CLASELE I-VIII COZMESTIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,71
2402xxxxxxxxxxxxxPASCARU M. ALEXANDRU GABRIELSCOALA "TITU MAIORESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,70
2403xxxxxxxxxxxxxSIMIONOVICI G. ANDREEA ELENASCOALA "MIHAI BUSUIOC" PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,70
2404xxxxxxxxxxxxxSTOICANU I. ALINSCOALA "GHEORGHE I. BRATIANU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,70
2405xxxxxxxxxxxxxBULICHI C. ANDREISCOALA "ION SIMIONESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,70
2406xxxxxxxxxxxxxDOROFTEI B. VASILE ALEXANDRUGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,70
2407xxxxxxxxxxxxxCUCU V. VASILESCOALA "ELENA CUZA" IASIGRUP SC. INDUSTRIE USOARA "VICTORIA" IASIRealMatematica-Informatica7,70
2408xxxxxxxxxxxxxROTARU C. EDUARD ADRIANSCOALA CU CLASELE I-VIII JIGORENIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,70
2409xxxxxxxxxxxxxROTARU V. ANDREEA MARIANASCOALA CU CLASELE I-VIII GROPNITAGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,70
2410xxxxxxxxxxxxxCIOCANACHE I. IOANSCOALA CU CLASELE I-VIII ZMEUGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,70
2411xxxxxxxxxxxxxVASILIU D. VLADLICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI"IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASITehnicSpec.Tehnologica7,70
2412xxxxxxxxxxxxxPRICOPI G. GABRIELALICEUL "MIRON COSTIN" PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIRealStiinte ale Naturii7,70
2413xxxxxxxxxxxxxRADU N. IOANACOLEGIUL "NATIONAL" IASILICEUL ECONOMIC NR.1 IASITehnicSpec.Tehnologica7,70
2414xxxxxxxxxxxxxIACOB C. CONSTANTIN BOGDANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,70
2415xxxxxxxxxxxxxVIZITEU G. NICOLETASCOALA CU CLASELE I-VIII BOGDANESTIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASITehnicSpec.Tehnologica7,70
2416xxxxxxxxxxxxxAPREUTESEI N. ALINA LACRAMIOARASCOALA "NICOLAE IORGA" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,70
2417xxxxxxxxxxxxxBOCANETI F. ANA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII MAXUTLICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAUUmanStiinte Sociale7,70
2418xxxxxxxxxxxxxAPETREI G. LUCIAN IOANSCOALA CU CL I-VIII TOPOLITA/GRUMAZESTI / NTGRUP SC. INDUSTRIAL ENERGETIC IASITehnicSpec.Tehnologica7,70
2419xxxxxxxxxxxxxROTMAN I. ANDREIASCOALA CU CLASELE I-VIII VINATORILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIRealStiinte ale Naturii7,70
2420xxxxxxxxxxxxxROTARU M. MIHAELA ANGELICASCOALA CU CLASELE I-VIII TOMESTIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,70
2421xxxxxxxxxxxxxMITRICA V. MARIA LUISASCOALA CU CLASELE I-VIII STOLNICENI-PRAJESCULICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIRealStiinte ale Naturii7,70
2422xxxxxxxxxxxxxCOSTROS V. ANDREI-VASILESCOALA "GHEORGHE MARZESCU" IASILICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA"IASIRealStiinte ale Naturii7,69
2423xxxxxxxxxxxxxBOCA R. ANDREEASCOALA "MIHAI BUSUIOC" PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,69
2424xxxxxxxxxxxxxCHEBAC S. ANDREI HARICOLEGIUL "NATIONAL" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,69
2425xxxxxxxxxxxxxCRUDU I. DANIELASCOALA "NICOLAE IORGA" IASIGRUP SC. DE MATERIALE DE CONSTRUCTII IASIUmanFilologie7,69
2426xxxxxxxxxxxxxCRASMARU C. MADALIN CONSTANTINSCOALA "IONEL TEODOREANU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,69
2427xxxxxxxxxxxxxSALAGEAN I. STEFAN IOANLICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR"IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,69
2428xxxxxxxxxxxxxMATRAN V. COSMIN DANIELSCOALA "ION SIMIONESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASIRealStiinte ale Naturii7,69
2429xxxxxxxxxxxxxTIMOFTE C. CATALINA MARICELALICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IASIGRUP SC. AGRICOL "VASILE ADAMACHI" IASITehnicSpec.Tehnologica7,69
2430xxxxxxxxxxxxxBALASAN D. SIMONA ELENALICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR"IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,69
2431xxxxxxxxxxxxxBUZINCU I. PAULA MINASCOALA CU CLASELE I-VIII SIRCALICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealMatematica-Informatica7,69
2432xxxxxxxxxxxxxREDIU I. CRISTINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 PASCANILICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIRealStiinte ale Naturii7,69
2433xxxxxxxxxxxxxBOTEZATU G. ALINA GABRIELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,69
2434xxxxxxxxxxxxxIACOB D. ELENA MIRABELASCOALA CU CLASELE I-VIII RACHITENIGRUP SC. DE MATERIALE DE CONSTRUCTII IASIUmanFilologie7,69
2435xxxxxxxxxxxxxGOLOGAN I. RAMONA ALINASC. CU CLASELE I-VIII "I. CREANGA" TG FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSUmanFilologie7,69
2436xxxxxxxxxxxxxNEMTANU M. IOANA LACRAMIOARASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 SIRETELGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,69
2437xxxxxxxxxxxxxROMAN V. DANIEL VALERIUSCOALA CU CLASELE I-VIII HORLESTIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,69
2438xxxxxxxxxxxxxANDRONIC S. ANA CRISTINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,68
2439xxxxxxxxxxxxxCONORO -. ANCA MARIALICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" IASIGRUP SC. DE MATERIALE DE CONSTRUCTII IASIUmanFilologie7,68
2440xxxxxxxxxxxxxBOSTAN C. ALEXANDRASCOALA "ELENA CUZA" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,68
2441xxxxxxxxxxxxxPLATICA D. ELENA IRINALICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA"IASILICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA"IASIRealStiinte ale Naturii7,68
2442xxxxxxxxxxxxxTATARU I. ELENA CRINASCOALA CU CLASELE I-VIII VERSENIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,68
2443xxxxxxxxxxxxxMANEA G. MARIAN CONSTANTINLICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR"IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASITehnicSpec.Tehnologica7,68
2444xxxxxxxxxxxxxONOFREI V. ANISOARALICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAULICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAUUmanFilologie7,68
2445xxxxxxxxxxxxxLUCA I. IONELASCOALA "GEORGE COSBUC" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,68
2446xxxxxxxxxxxxxTIRNOVANU I. OANA IONELASCOALA CU CLASELE I-VIII VOINESTISCOALA CU CLASELE I-VIII VOINESTITehnicProfesional7,68
2447xxxxxxxxxxxxxMUSCALU D. IOAN ANDREISCOALA CU CLASELE I-VIII LUNCASIGRUP SC. INDUSTRIAL ENERGETIC IASITehnicSpec.Tehnologica7,68
2448xxxxxxxxxxxxxBOLEA M. STEFAN ARMANDSCOALA "STEFAN BARSANESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,68
2449xxxxxxxxxxxxxTRINCA C. GABRIELASCOALA "TITU MAIORESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,68
2450xxxxxxxxxxxxxTUDOSE C. RADU-ALEXANDRUSCOALA "PETRU PONI" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,68
2451xxxxxxxxxxxxxROSU D. ANA-MARIA-ROXANASCOALA "ELENA CUZA" IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealStiinte ale Naturii7,68
2452xxxxxxxxxxxxxDUCA G. ANDREEALICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "DUMITRU MANGERON" IASIUmanFilologie7,68
2453xxxxxxxxxxxxxASMARANDEI G. VLADSC. CU CLASELE I-VIII "I. CREANGA" TG FRUMOSGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASITehnicSpec.Tehnologica7,68
2454xxxxxxxxxxxxxTAPOI F. ALISA PETRONELASCOALA CU CLASELE I-VIII TOMESTIGRUP SC. INDUSTRIAL ENERGETIC IASITehnicSpec.Tehnologica7,68
2455xxxxxxxxxxxxxCALIN G. IONELA PARASCHIVASCOALA "NICOLAE IORGA" BUHALNITALICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAURealMatematica-Informatica7,68
2456xxxxxxxxxxxxxBUTNARIU G. GIANINASCOALA CU CLASELE I-VIII CIUREAGRUP SC. DE MATERIALE DE CONSTRUCTII IASIUmanFilologie7,68
2457xxxxxxxxxxxxxENEA M. ROXANASC. CU CLASELE I-VIII "I. CREANGA" TG FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealMatematica-Informatica7,68
2458xxxxxxxxxxxxxDOGARU P. ELIZASCOALA "MIHAI CODREANU" IASILICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA"IASIRealStiinte ale Naturii7,67
2459xxxxxxxxxxxxxDIMBU G. DIANASCOALA "ALEXANDRU CEL BUN" IASIGRUP SC. DE MATERIALE DE CONSTRUCTII IASIUmanFilologie7,67
2460xxxxxxxxxxxxxBABAN T. DRAGOSSCOALA "TITU MAIORESCU" IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealStiinte ale Naturii7,67
2461xxxxxxxxxxxxxPINTILIE T. SIMONA DANASCOALA CU CLASELE I-VIII TOMESTIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealStiinte ale Naturii7,67
2462xxxxxxxxxxxxxCOGALNICEANU C. CLAUDIA GABRIELASCOALA "OTILIA CAZIMIR" IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASITehnicSpec.Tehnologica7,67
2463xxxxxxxxxxxxxMARTINIUC G. STEFANELSCOALA WALDORF IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASITehnicSpec.Tehnologica7,67
2464xxxxxxxxxxxxxARVINTE A. ALEXANDRUSCOALA "ION SIMIONESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,67
2465xxxxxxxxxxxxxATOMI C. MIHAI DANIELSCOALA CU CLASELE I-VIII RUGINOASAGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,67
2466xxxxxxxxxxxxxIFTIME C. ADRIAN CATALINSCOALA CU CLASELE I-VIII "P. RARES" HIRLAULICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAUTehnicSpec.Tehnologica7,67
2467xxxxxxxxxxxxxPARPARITA C. ALINASC. CU CLASELE I-VIII "I. CREANGA" TG FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSUmanStiinte Sociale7,67
2468xxxxxxxxxxxxxASAFTEI G. CRISTINASCOALA "ALECU RUSSO" IASIGRUP SC. DE MATERIALE DE CONSTRUCTII IASIUmanFilologie7,67
2469xxxxxxxxxxxxxPANAITE V. STEFANICASCOALA CU CLASELE I-VIII PROTOPOPESTI / VSGRUP SC. ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" IASITehnicProfesional7,67
2470xxxxxxxxxxxxxOLOERIU G. ROXANA ANDREEASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,67
2471xxxxxxxxxxxxxSAMSON S. FLORINSCOALA "BOGDAN PETRICEICU HASDEU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,67
2472xxxxxxxxxxxxxNASOI D. RALUCASC. CU CLASELE I-VIII "I. CREANGA" TG FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSUmanFilologie7,67
2473xxxxxxxxxxxxxTROTUS M. MIHAISCOALA CU CLASELE I-VIII REDIULICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealStiinte ale Naturii7,67
2474xxxxxxxxxxxxxMATEI V. CONSTANTIN RAZVANSCOALA "STEFAN BARSANESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,67
2475xxxxxxxxxxxxxFERARIU M. GEORGIANASCOALA NORMALA "VASILE LUPU" IASIGRUP SC. DE MATERIALE DE CONSTRUCTII IASIUmanFilologie7,67
2476xxxxxxxxxxxxxAGACHI V. VIORELA MIHAELALICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealStiinte ale Naturii7,67
2477xxxxxxxxxxxxxBUJOR I. IONUTSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 TODIRESTIGRUP SC. AGRICOL "VASILE ADAMACHI" IASITehnicSpec.Tehnologica7,67
2478xxxxxxxxxxxxxBOURCEANU M. ANAMARIA ANDREEASCOALA NR.22 "DIMITRIE CANTEMIR"GALATI / GLGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASITehnicSpec.Tehnologica7,67
2479xxxxxxxxxxxxxMATEI P. IONELSCOALA CU CLASELE I-VIII PODU ILOAIEIGRUP SC. AGRICOL PODU ILOAIEITehnicSpec.Tehnologica7,67
2480xxxxxxxxxxxxxLAZAR R. CLARA MARIA ALINASCOALA CU CLASELE I-VIII OSOIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,67
2481xxxxxxxxxxxxxBURDUTA P. IULIANA ALINASCOALA CU CLASELE I-VIII MOSNAGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,67
2482xxxxxxxxxxxxxTAPU I. NICUSC. CU CLASELE I-VIII "I. CREANGA" TG FRUMOSLICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOSRealStiinte ale Naturii7,66
2483xxxxxxxxxxxxxBUZENCHI D. IONELSCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,66
2484xxxxxxxxxxxxxPANAINTE V. ANDREISCOALA "VASILE CONTA" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,66
2485xxxxxxxxxxxxxFILIPESCU N. THEODORALICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIE USOARA "VICTORIA" IASIRealMatematica-Informatica7,66
2486xxxxxxxxxxxxxNICHIFOR P. STEFANSCOALA "STEFAN BARSANESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASITehnicSpec.Tehnologica7,66
2487xxxxxxxxxxxxxONOFRASI G. PETRUSCOALA "TITU MAIORESCU" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASITehnicSpec.Tehnologica7,66
2488xxxxxxxxxxxxxTIMUC J. ROXANA-LOREDANASCOALA "PETRU PONI" IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealStiinte ale Naturii7,66
2489xxxxxxxxxxxxxPRICOP D. MADALINA ELENACOLEGIUL "NATIONAL" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,66
2490xxxxxxxxxxxxxBECHIR R. COSTELSCOALA CU CLASELE I-VIII RUGINOASAGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,66
2491xxxxxxxxxxxxxBURGHELEA G. SORINSCOALA "GEORGE COSBUC" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL CFR "CUZA VODA" IASITehnicSpec.Tehnologica7,66
2492xxxxxxxxxxxxxSINGEPANU V. CIPRIAN OVIDIULICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAULICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAUTehnicSpec.Tehnologica7,66
2493xxxxxxxxxxxxxSTAVRI B. CODRIN MIHAICOLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASIGRUP SC. INDUSTRIAL "MIHAIL STURDZA" IASIRealMatematica-Informatica7,66
2494xxxxxxxxxxxxxAGAPI C. ANCUTACOLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASILICEUL ECONOMIC NR.1 IASITehnicSpec.Tehnologica7,66
2495xxxxxxxxxxxxxNUTU I. ALEX CONSTANTINSCOALA "STEFAN BARSANESCU" IASICOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASITehnicSpec.Tehnologica7,66
2496xxxxxxxxxxxxxTALALAU ROTARIU G. VASILICALICEUL "MIRON COSTIN" PASCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "UNIREA" PASCANITehnicSpec.Tehnologica7,66
2497xxxxxxxxxxxxxIFTIMI M. ALINA SIMONASCOALA NORMALA "VASILE LUPU" IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASIRealStiinte ale Naturii7,66
2498xxxxxxxxxxxxxTARITA A. MIHAITASCOALA CU CLASELE I-VIII LETCANIGRUP SC. INDUSTRIAL "ANGHEL SALIGNY" IASIRealMatematica-Informatica7,66
2499xxxxxxxxxxxxxJITARESCU V. TIBERIUSCOALA CU CLASELE I-VIII HELESTENIGRUP SC. INDUSTRIAL "TEHNOTON" IASITehnicSpec.Tehnologica7,66
2500xxxxxxxxxxxxxBERZENTU E. ROXANA ALEXANDRALICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI"IASIGRUP SC. DE CHIMIE INDUSTRIALA IASITehnicSpec.Tehnologica7,66