Lista candidaților admiși - PRAHOVA de la 1501 la 2000 din 5961
Întoarcere la rapoarte     Întoarcere la pagina anterioară
<< 500 500 >>
Nr.
crt.
CNP Nume Scoală de proveniență Liceu Profil Specializare Medie
Admitere
1501xxxxxxxxxxxxxPOPA I. GEORGESCOALA NICOVANI VALEA CALUGAREASCALICEUL TEORETIC URLATIUmanFilologie8,19
1502xxxxxxxxxxxxxMANEA I. ANCACOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE GRIGORESCU" CIMPINACOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE GRIGORESCU" CIMPINAUmanStiinte Sociale8,19
1503xxxxxxxxxxxxxCALINOIU V. DELIANA ELENALICEUL TEORETIC "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTECOLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTERealMatematica-Informatica8,19
1504xxxxxxxxxxxxxMATACHE S. TIBERIU CONSTANTINSCOALA CU CLASELE I-VIII BLEJOICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,19
1505xxxxxxxxxxxxxVOINEA I. MARIANA MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII MISLEA SCORTENICOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE GRIGORESCU" CIMPINAUmanStiinte Sociale8,19
1506xxxxxxxxxxxxxMICU H. ALEXANDRUSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,18
1507xxxxxxxxxxxxxILIE G. DANUT-VASILESCOALA CU CLASELE I-VIII VADU PARULUI ALBESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,18
1508xxxxxxxxxxxxxCALIN G. DANIEL STEFANSCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTUL VASILE" PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,18
1509xxxxxxxxxxxxxRAMADAN N. IBRAHIM NAIMSCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTA VINERI" PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,18
1510xxxxxxxxxxxxxMINEA N. ROBERT ADRIANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,18
1511xxxxxxxxxxxxxDAMIAN I. RALUCA ELENASCOALA "I.A.BASARABESCU" PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanFilologie8,18
1512xxxxxxxxxxxxxCRETOIU I. CATALIN NICOLAESCOALA CU CLASELE I-VIII "MATEI BASARAB" PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,18
1513xxxxxxxxxxxxxSELARU E. MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII "B.P. HASDEU" CAMPINACOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE GRIGORESCU" CIMPINAUmanStiinte Sociale8,18
1514xxxxxxxxxxxxxIONITA V. VLADSCOALA CU CALSELE I-VIII NR. 7 PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,18
1515xxxxxxxxxxxxxDRAGUSIN T. ALEXANDRA OANASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 CAMPINACOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE GRIGORESCU" CIMPINAUmanStiinte Sociale8,18
1516xxxxxxxxxxxxxSURUPARU I. GABRIELSCOALA CU CLASELE I-VIII "MIHAI VODA" PLEASA BUCOVCOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,18
1517xxxxxxxxxxxxxGRECU I. ALEXANDRASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 TELEGAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica8,18
1518xxxxxxxxxxxxxSTANCIU I. VALENTIN LUCIANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 BOLDESTI-SCAIENICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,18
1519xxxxxxxxxxxxxSTOIAN A. ANDREEA EUFROSINALICEUL TEORETIC AZUGAGRUPUL SCOLAR BUSTENIRealMatematica-Informatica8,18
1520xxxxxxxxxxxxxCIOBANU N. CORINA-MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII LIVADEA VARBILAUGRUPUL SCOLAR "TOMA N.SOCOLESCU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,18
1521xxxxxxxxxxxxxARICIU P. NICOLAE CIPRIANSCOALA CU CLASELE I-VIII LILIESTI BAICOIGRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN CANTACUZINO" BAICOIRealMatematica-Informatica8,18
1522xxxxxxxxxxxxxBARZOI A. CORNEL GEORGESCOALA CU CLASELE I-VIII PROVITA DE SUSGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica8,18
1523xxxxxxxxxxxxxTONCU A. ADINA AMALIASCOALA CU CLASELE I-VIII BREAZA DE JOSLICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZARealMatematica-Informatica8,18
1524xxxxxxxxxxxxxSIBIU M. SEBASTIAN-DANIELSCOALA CLASELE I-VIII "NICOLAE SIMACHE" PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,17
1525xxxxxxxxxxxxxMAZALU S. RARES FLORENTINLICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" PLOIESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,17
1526xxxxxxxxxxxxxALBULESCU I. RADU-GABRIELSCOALA CU CLASELE I-VIII NR.28 PLOIESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,17
1527xxxxxxxxxxxxxPINTEC O. ADRIANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BUSTENIGRUPUL SCOLAR BUSTENIRealMatematica-Informatica8,17
1528xxxxxxxxxxxxxDRAGOMIR S. IONUT-DRAGOSSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 MIZILLICEUL TEORETIC "GRIGORE TOCILESCU" MIZILRealMatematica-Informatica8,17
1529xxxxxxxxxxxxxNITA I. FLORIN CONSTANTINSCOALA CU CLASELE I-VIII TARGSORU VECHICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,17
1530xxxxxxxxxxxxxMICU N. STEFANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,17
1531xxxxxxxxxxxxxPANCA C. ADELINSCOALA CU CLASELE I-VIII NUCSOARA DE JOS POSESTICOLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTERealMatematica-Informatica8,17
1532xxxxxxxxxxxxxMANOLACHE V. ALEXANDRU MIHAISCOALA CU CLASELE I-VIII "MATEI BASARAB" PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,17
1533xxxxxxxxxxxxxSASU M. RAZVAN CRISTIANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 BUSTENICOLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIARealStiinte ale Naturii8,17
1534xxxxxxxxxxxxxPAPUSOIU C. ANDREI VALENTINSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 CAMPINACOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE GRIGORESCU" CIMPINAUmanStiinte Sociale8,17
1535xxxxxxxxxxxxxIONITA S. ANA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTUL VASILE" PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,17
1536xxxxxxxxxxxxxNISTOR G. ANDREIA DANIELALICEUL PEDAGOGIC PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,17
1537xxxxxxxxxxxxxMAZILU G. ELENA VERONICACOLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanFilologie8,17
1538xxxxxxxxxxxxxMITRICA C. RAMONA NICOLETASCOALA CU CLASELE I-VIII "CONSTANTIN STERE" BUCOVCOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,17
1539xxxxxxxxxxxxxVLASE I. MARIANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 31 PLOIESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,17
1540xxxxxxxxxxxxxENACHE D. CATALINA-RALUCALICEUL TEORETIC URLATILICEUL TEORETIC URLATIRealMatematica-Informatica8,17
1541xxxxxxxxxxxxxPOTECA C. NICOLAE GEORGIANSCOALA CU CLASELE I-VIII LILIESTI BAICOIGRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN CANTACUZINO" BAICOIRealMatematica-Informatica8,17
1542xxxxxxxxxxxxxCORBU I. CRISTINASCOALA CU CLASELE I-VIII BERTEACOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,17
1543xxxxxxxxxxxxxRICHEA I. MARIA MAGDALENAGRUPUL SCOLAR AGROMONTAN "TESILA" VALEA DOFTANEICOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE GRIGORESCU" CIMPINAUmanStiinte Sociale8,17
1544xxxxxxxxxxxxxNICOLAE C. RAZVAN COSTINSCOALA CU CLASELE I-VIII ZAMFIRA LIPANESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,17
1545xxxxxxxxxxxxxTUDORACHE V. VLADSCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTA VINERI" PLOIESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,16
1546xxxxxxxxxxxxxMINA D. CATALIN CONSTANTINSCOALA CU CLASELE I-VIII "ION CAMPINEANU" CAMPINAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica8,16
1547xxxxxxxxxxxxxGHEORGHE F. ROMICA FLORIANSCOALA CU CLASELE I-VIII FAGETU GURA VITIOAREICOLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTEUmanFilologie8,16
1548xxxxxxxxxxxxxGHEGOIU A. EUGENSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 15 PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,16
1549xxxxxxxxxxxxxHEREA D. CRISTINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.28 PLOIESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,16
1550xxxxxxxxxxxxxIORDACHE V. DRAGOS IONUTSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,16
1551xxxxxxxxxxxxxIANCU I. IULIANSCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTUL VASILE" PLOIESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,16
1552xxxxxxxxxxxxxVOINEA G. TRAIANSCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTUL VASILE" PLOIESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,16
1553xxxxxxxxxxxxxIORDACHESCU G. ELISABETASCOALA "HENRI MATHIAS BERTHELOT" PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,16
1554xxxxxxxxxxxxxSIMA S. ALEXANDRU FELIX GABRIELSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,16
1555xxxxxxxxxxxxxFRINCU N. ANGELICA ELENASCOALA "EROU INV.I.DRAGANESCU" TRAISTENICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,16
1556xxxxxxxxxxxxxBORS I. MARIA ADELINASCOALA CU CLASELE I-VIII NUCSOARA DE JOS POSESTICOLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTERealMatematica-Informatica8,16
1557xxxxxxxxxxxxxIONESCU C. INGRID DANIELASCOALA CU CLASELE I-VIII "B.P. HASDEU" CAMPINACOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE GRIGORESCU" CIMPINAUmanStiinte Sociale8,16
1558xxxxxxxxxxxxxMUSAT I. FLORIN LUCIANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,16
1559xxxxxxxxxxxxxMIRICA C. SORINA ALINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BUSTENICOLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIATehnicSpec.Tehnologica8,16
1560xxxxxxxxxxxxxCHIRITA I. SILVIA LILIANASCOALA CU CLASELE I-VIII "MIHAI VODA" PLEASA BUCOVCOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealStiinte ale Naturii8,16
1561xxxxxxxxxxxxxBUTUFEI G. ALEXANDRASCOALA CU CLASELE I-VIII POIANA CAMPINACOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE GRIGORESCU" CIMPINARealStiinte ale Naturii8,16
1562xxxxxxxxxxxxxCARSTEA G. ALINA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII NISTORESTI BREAZALICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZARealMatematica-Informatica8,16
1563xxxxxxxxxxxxxTOCAN M. LOREDANA GEORGIANASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanFilologie8,16
1564xxxxxxxxxxxxxMALI D. MARINA LOREDANASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BOLDESTI-SCAIENILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanFilologie8,16
1565xxxxxxxxxxxxxMATEI A. ALEXANDRA-MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 15 PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,15
1566xxxxxxxxxxxxxPIUC I. IONUT CRISTIANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 CAMPINAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica8,15
1567xxxxxxxxxxxxxPANAIT M. STEFAN-RAZVANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 URLATILICEUL TEORETIC URLATIRealMatematica-Informatica8,15
1568xxxxxxxxxxxxxVASILESCU V. ADRIAN DUMITRUSCOALA "HENRI MATHIAS BERTHELOT" PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanFilologie8,15
1569xxxxxxxxxxxxxNEAGU D. MARIUSSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,15
1570xxxxxxxxxxxxxPOPESCU N. MIREL NICOLAESCOALA CU CLASELE I-VIII NR.29 PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,15
1571xxxxxxxxxxxxxTERZEA G. MARIA-CATALINAGRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENIGRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENIRealMatematica-Informatica8,15
1572xxxxxxxxxxxxxLOVASZ S. ANDRASSCOALA CLASELE I-VIII "NICOLAE SIMACHE" PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,15
1573xxxxxxxxxxxxxCIRSTEA F. CONSTANTINGRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENIGRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENIRealMatematica-Informatica8,15
1574xxxxxxxxxxxxxDOBRE N. NICOLAESCOALA CU CLASELE I-VIII CARBUNESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,15
1575xxxxxxxxxxxxxDAVID V. VASILESCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 MIZILGRUPUL SCOLAR AGRICOL MIZILTehnicSpec.Tehnologica8,15
1576xxxxxxxxxxxxxLUCA A. ALEXANDRASCOALA CU CLASELE I-VIII ARICESTII RAHTIVANILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanFilologie8,15
1577xxxxxxxxxxxxxCHIVU C. IONELASCOALA CU CLASELE I-VIII ROMANESTI BARCANESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,15
1578xxxxxxxxxxxxxMARES A. MIHAELA ROXANASCOALA CU CLASELE I-VIII POTIGRAFU GORGOTACOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,15
1579xxxxxxxxxxxxxIACATA G. MARIA CRISTINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 BUSTENIGRUPUL SCOLAR BUSTENIRealMatematica-Informatica8,15
1580xxxxxxxxxxxxxLEONTE S. IULIAN CRISTIANSCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTA VINERI" PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanFilologie8,14
1581xxxxxxxxxxxxxBUCUR T. MADALINA IOANASCOALA CU CLASELE I-VIII "GEORGE ENESCU" SINAIACOLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIATehnicSpec.Tehnologica8,14
1582xxxxxxxxxxxxxCHIRIBES A. CRISTIAN NICOLAESCOALA "HENRI MATHIAS BERTHELOT" PLOIESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,14
1583xxxxxxxxxxxxxCORHANEANU R. ALINA ELENALICEUL PEDAGOGIC PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,14
1584xxxxxxxxxxxxxOANCEA I. ALEXANDRUSCOALA CLASELE I-VIII "NICOLAE SIMACHE" PLOIESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,14
1585xxxxxxxxxxxxxBOBOC G. NICOLAE BOGDANLICEUL PEDAGOGIC PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,14
1586xxxxxxxxxxxxxVLAICU C. ALEXANDRA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII CORNU DE JOSGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CIMPINATehnicSpec.Tehnologica8,14
1587xxxxxxxxxxxxxANGHEL F. IULIANA GEORGIANASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BOLDESTI-SCAIENILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanFilologie8,14
1588xxxxxxxxxxxxxBUZAIANU C. MARINA-ADRIANASCOALA VALEA CALUGAREASCAGRUPUL SCOLAR AGRICOL VALEA CALUGAREASCATehnicSpec.Tehnologica8,14
1589xxxxxxxxxxxxxBURTESCU M. ANA RALUCASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 CAMPINACOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE GRIGORESCU" CIMPINAUmanStiinte Sociale8,14
1590xxxxxxxxxxxxxVLASCEANU F. MIHNEA DRAGOSGRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN CANTACUZINO" BAICOIGRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN CANTACUZINO" BAICOIRealMatematica-Informatica8,14
1591xxxxxxxxxxxxxALEXE V. CLAUDIA ELENASCOALA CU CLASELE I-VIII NUCSOARA DE JOS POSESTICOLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTERealMatematica-Informatica8,14
1592xxxxxxxxxxxxxBORCIOIU C. CORINA-GABRIELASCOALA CLASELE I-VIII "NICOLAE SIMACHE" PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,14
1593xxxxxxxxxxxxxALEXANDRU V. ALINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 VALENII DE MUNTECOLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTEUmanFilologie8,14
1594xxxxxxxxxxxxxPETRE I. NICOLETA ANGELASCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanFilologie8,14
1595xxxxxxxxxxxxxANGHELACHE G. ADRIANA-ELENASCOALA CU CLASELE I-VIII GORNETCOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,14
1596xxxxxxxxxxxxxOLARU B. ANDREEA DIANALICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZALICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZARealMatematica-Informatica8,14
1597xxxxxxxxxxxxxTANASOIU M. ALEXANDRAGRUPUL SC.AGROMONTAN "ROMEO CONSTANTINESCU" VALENICOLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTERealMatematica-Informatica8,14
1598xxxxxxxxxxxxxBOLOAGA I. CARMEN CATALINASCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanFilologie8,14
1599xxxxxxxxxxxxxJILAVEANU G. VASILE MIHAIGRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN CANTACUZINO" BAICOIGRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN CANTACUZINO" BAICOIRealMatematica-Informatica8,13
1600xxxxxxxxxxxxxION G. MIHAI DENISSCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTA VINERI" PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,13
1601xxxxxxxxxxxxxRUSEA G. IONUTLICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZALICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZARealMatematica-Informatica8,13
1602xxxxxxxxxxxxxDRAGHICESCU M. ANDREI VLADSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,13
1603xxxxxxxxxxxxxSAFTOIU G. DANIELA-ALEXANDRASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 15 PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,13
1604xxxxxxxxxxxxxSANDULESCU I. MARIA MANUELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,13
1605xxxxxxxxxxxxxSCHIOPU Z. ANDREISCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTUL VASILE" PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,13
1606xxxxxxxxxxxxxONUTU M. FLORIN CIPRIANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,13
1607xxxxxxxxxxxxxBERENDEI S. ANDREEASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,13
1608xxxxxxxxxxxxxNECULA I. NICOLAE MARCELSCOALA CU CLASELE I-VIII "MATEI BASARAB" PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,13
1609xxxxxxxxxxxxxCHIRIAC C. ANA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII "RARES VODA" PLOIESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,13
1610xxxxxxxxxxxxxIORDACHE S. SILVIA MARTHASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,13
1611xxxxxxxxxxxxxZAMFIR I. ANA IULIANASCOALA CU CLASELE I-VIII ARICESTII RAHTIVANICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,13
1612xxxxxxxxxxxxxTUDOSE I. FLORENTINA STEFANIASCOALA CU CLASELE I-VIII LILIESTI BAICOICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,13
1613xxxxxxxxxxxxxGRIGORE C. ALEXANDRU MIHAISCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BREBUGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica8,13
1614xxxxxxxxxxxxxSTANCIU A. FLORIN ADRIANLICEUL TEORETIC AZUGACOLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIATehnicSpec.Tehnologica8,13
1615xxxxxxxxxxxxxBREBEANU I. GEORGIANASCOALA CU CLASELE I-VIII URLETA BANESTICOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE GRIGORESCU" CIMPINAUmanStiinte Sociale8,13
1616xxxxxxxxxxxxxCIOBANU A. ANDREEA GEORGETASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,13
1617xxxxxxxxxxxxxPARASCHIVOIU G. ROXANA IOANASCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTUL ANDREI" PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,13
1618xxxxxxxxxxxxxOSLOBANU M. GEORGIANASCOALA CU CLASELE I-VIII BRAZICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,13
1619xxxxxxxxxxxxxTROTUS I. ANDREI SILVIUSCOALA CU CLASELE I-VIII LILIESTI BAICOIGRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN CANTACUZINO" BAICOITehnicSpec.Tehnologica8,13
1620xxxxxxxxxxxxxSUPEALA I. ROWENA IOANASCOALA CU CLASELE I-VIII ADUNATICOLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIARealStiinte ale Naturii8,13
1621xxxxxxxxxxxxxTIMARU E. MARIAN-CRISTIANLICEUL TEORETIC URLATILICEUL TEORETIC URLATIRealMatematica-Informatica8,13
1622xxxxxxxxxxxxxISTRATE C. ADINA-GEORGIANASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 ALUNISLICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,12
1623xxxxxxxxxxxxxBREZEANU G. ALEXANDRU-FLORIANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 MIZILLICEUL TEORETIC "GRIGORE TOCILESCU" MIZILRealMatematica-Informatica8,12
1624xxxxxxxxxxxxxCOSTACHE C. ANDREEA-LOREDANASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 15 PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealStiinte ale Naturii8,12
1625xxxxxxxxxxxxxOPRESCU G. MIHAELA AURELIASCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,12
1626xxxxxxxxxxxxxBADEA C. ELENA DANIELASCOALA CU CLASELE I-VIII VARBILA IORDACHEANUCOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,12
1627xxxxxxxxxxxxxGHIUTA P. ANDA IOANALICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZALICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZAUmanFilologie8,12
1628xxxxxxxxxxxxxBOROIU I. REMUS GEORGIANSCOALA CU CLASELE I-VIII LILIESTI BAICOIGRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN CANTACUZINO" BAICOIRealMatematica-Informatica8,12
1629xxxxxxxxxxxxxDINU D. IOANA-CRISTINASCOALA CU CLASELE I-VIII COLCEAGLICEUL TEORETIC "GRIGORE TOCILESCU" MIZILRealMatematica-Informatica8,12
1630xxxxxxxxxxxxxCARABUS T. BOGDAN SORINSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 23 PLOIESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "1 MAI" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,11
1631xxxxxxxxxxxxxCOSTACHE A. MIHAI-COSMINSCOALA VALEA CALUGAREASCACOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,11
1632xxxxxxxxxxxxxGHEORGHE V. ALINLICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,11
1633xxxxxxxxxxxxxMINCA S. IONUT MIHAILSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 23 PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,11
1634xxxxxxxxxxxxxBUCIU P. PETRU-OVIDIUSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 BAICOIGRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN CANTACUZINO" BAICOIRealMatematica-Informatica8,11
1635xxxxxxxxxxxxxGAITA I. MIHAI-ADRIANSCOALA CLASELE I-VIII "NICOLAE SIMACHE" PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,11
1636xxxxxxxxxxxxxTROACA I. IRINA-VALENTINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.28 PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,11
1637xxxxxxxxxxxxxSANDU C. CATALINA ALINASCOALA CU CLASELE I-VIII TARGSORU VECHIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,11
1638xxxxxxxxxxxxxCOTIGA S. ANA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,11
1639xxxxxxxxxxxxxDINU C. PAULA MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENIGRUPUL SCOLAR PLOPENIRealMatematica-Informatica8,11
1640xxxxxxxxxxxxxGARBEA C. IOANA ANDREEASCOALA CU CLASELE I-VIII STARCHIOJDCOLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTERealMatematica-Informatica8,11
1641xxxxxxxxxxxxxGAINUSA S. MARIA-MADALINAGRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENIGRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENIRealMatematica-Informatica8,11
1642xxxxxxxxxxxxxIACOB C. OANA GEORGIANASCOALA CU CLASELE I-VIII "MIHAI VODA" PLEASA BUCOVCOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,11
1643xxxxxxxxxxxxxDRAGAN C. CRISTIANA IOANASCOALA CU CLASELE I-VIII POSADA COMARNICCOLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIATehnicSpec.Tehnologica8,11
1644xxxxxxxxxxxxxCOMAN G. GEORGIANA-IULIASCOALA CU CLASELE I-VIII GROSANI SALNICCOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,11
1645xxxxxxxxxxxxxDOBRIN D. ALINASCOALA CU CLASELE I-VIII CIORANII DE SUSGRUPUL SCOLAR CIORANII DE JOSTehnicSpec.Tehnologica8,11
1646xxxxxxxxxxxxxALEXE G. BOGDAN GABRIELSCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENIGRUPUL SCOLAR PLOPENIRealMatematica-Informatica8,11
1647xxxxxxxxxxxxxDINU T. ADRIAN COSTINSCOALA "I.A.BASARABESCU" PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,10
1648xxxxxxxxxxxxxNISTOR G. MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 15 PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,10
1649xxxxxxxxxxxxxSAVU C. ALIN GRIGOREGRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN CANTACUZINO" BAICOIGRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN CANTACUZINO" BAICOIRealMatematica-Informatica8,10
1650xxxxxxxxxxxxxSTEFANESCU N. VALENTINA-MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 MIZILLICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,10
1651xxxxxxxxxxxxxBACIOIU I. ANDREEA LAURAGRUPUL SCOLAR "SIMION STOLNICU" COMARNICCOLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIATehnicSpec.Tehnologica8,10
1652xxxxxxxxxxxxxPIRVU N. ANDREEASCOALA CU CLASELE I-VIII COCORASTII MISLIIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CIMPINATehnicSpec.Tehnologica8,10
1653xxxxxxxxxxxxxBADEA I. IULIANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR.28 PLOIESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,10
1654xxxxxxxxxxxxxMARINESCU G. MIHAI FLORIANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,10
1655xxxxxxxxxxxxxDUDU E. MADALIN PETRESCOALA CU CLASELE I-VIII DRAJNA DE JOSCOLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTERealMatematica-Informatica8,10
1656xxxxxxxxxxxxxVOICU G. GEORGIANASC.CU CLS.I-VIII ORSOVA / MHLICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZAUmanFilologie8,10
1657xxxxxxxxxxxxxIACOB V. NICOLAE-MARIANGRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENIGRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENIRealMatematica-Informatica8,10
1658xxxxxxxxxxxxxPOPA I. ALEXANDRA IOANALICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZALICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZAUmanFilologie8,10
1659xxxxxxxxxxxxxBUGOI G. ANDREI CIPRIANSCOALA CU CLASELE I-VIII MISLEA SCORTENIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica8,10
1660xxxxxxxxxxxxxCOSTACHE M. VASILICASCOALA CU CLASELE I-VIII BERTEAGRUPUL SCOLAR PLOPENIRealMatematica-Informatica8,10
1661xxxxxxxxxxxxxDUTA G. MARIUS CONSTANTINSCOALA CU CLASELE I-VIII PIETROSANI PUCHENII MARICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,10
1662xxxxxxxxxxxxxRACOTI I. DANIEL STELIANSCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTUL VASILE" PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,09
1663xxxxxxxxxxxxxMIHAI V. ALEXANDRASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 23 PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,09
1664xxxxxxxxxxxxxALEXANDRU S. ANDREEA MADALINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,09
1665xxxxxxxxxxxxxGEORGESCU I. THEODORA MARIA CRISTINAGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,09
1666xxxxxxxxxxxxxMATEI I. ION-BOGDANGRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENIGRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENIRealMatematica-Informatica8,09
1667xxxxxxxxxxxxxTICU F. CATALINSC. CU CLASELE I-VIII BASCENII DE SUS CALVINI / BZCOLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIATehnicSpec.Tehnologica8,09
1668xxxxxxxxxxxxxMANEA G. DANIELA ALEXANDRASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 23 PLOIESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,09
1669xxxxxxxxxxxxxVITZU G. JULIA ANAMARIASCOALA CU CLASELE I-VIII "MATEI BASARAB" PLOIESTIGRUPUL SCOLAR "TOMA N.SOCOLESCU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,09
1670xxxxxxxxxxxxxIOSIF A. ALINA-MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.28 PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,09
1671xxxxxxxxxxxxxBORDEI I. NICOLETASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.28 PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,09
1672xxxxxxxxxxxxxNITA I. MADALINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 MIZILLICEUL TEORETIC "GRIGORE TOCILESCU" MIZILRealMatematica-Informatica8,09
1673xxxxxxxxxxxxxIONITA S. OANA IZABELASCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTUL VASILE" PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,09
1674xxxxxxxxxxxxxGHEORGHE I. GEORGIANASCOALA CU CLASELE I-VIII STOIENESTI ARICESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,09
1675xxxxxxxxxxxxxCIOCHINA I. RAMONA-ELENASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.28 PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,09
1676xxxxxxxxxxxxxFOTA A. CONSTANTIN DANUTSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BREBUGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CIMPINATehnicSpec.Tehnologica8,09
1677xxxxxxxxxxxxxZORILA D. MARIA MIRABELASCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,09
1678xxxxxxxxxxxxxVOINEA M. ALINA VALENTINASCOALA "HENRI MATHIAS BERTHELOT" PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,09
1679xxxxxxxxxxxxxSEREA P. ALEXANDRA ANDRUTASCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENIGRUPUL SCOLAR PLOPENIRealMatematica-Informatica8,09
1680xxxxxxxxxxxxxVLAD C. ISABELA IOANASCOALA CU CLASELE I-VIII NEGOIESTI BRAZIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,09
1681xxxxxxxxxxxxxSTEFAN I. LAURENTIU IONLICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZALICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZAUmanFilologie8,08
1682xxxxxxxxxxxxxPOPOV S. ALEXANDRU-RAZVANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 PLOIESTIGRUPUL SCOLAR "TOMA N.SOCOLESCU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,08
1683xxxxxxxxxxxxxBARBU S. VIOLETA ELENAGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,08
1684xxxxxxxxxxxxxMANOLACHE N. CORINA ELENASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,08
1685xxxxxxxxxxxxxCETACLI D. GEORGIAN MARIANSCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTA VINERI" PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,08
1686xxxxxxxxxxxxxDRIDEANU V. OANA ANDREEASCOALA CU CLASELE I-VIII "RARES VODA" PLOIESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,08
1687xxxxxxxxxxxxxPETRE I. STEFANIASCOALA CU CLASELE I-VIII MAGURELEGRUPUL SCOLAR "TOMA N.SOCOLESCU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,08
1688xxxxxxxxxxxxxALBU P. VERONICA LOREDANASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,08
1689xxxxxxxxxxxxxONOIU M. ANA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII "ION CAMPINEANU" CAMPINACOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE GRIGORESCU" CIMPINAUmanStiinte Sociale8,08
1690xxxxxxxxxxxxxALEXANDRU I. CRISTIANSCOALA CU CLASELE I-VIII OLOGENI POIENARII BURCHIIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,08
1691xxxxxxxxxxxxxFATU D. CEZARINAGRUPUL SC.AGROMONTAN "ROMEO CONSTANTINESCU" VALENICOLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTEUmanFilologie8,08
1692xxxxxxxxxxxxxCOSTACHE M. ELENA ANDASCOALA CU CLASELE I-VIII CIORANII DE SUSGRUPUL SCOLAR CIORANII DE JOSTehnicSpec.Tehnologica8,08
1693xxxxxxxxxxxxxION D. CARMEN OANASCOALA CU CLASELE I-VIII "RARES VODA" PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,08
1694xxxxxxxxxxxxxDIMA I. LAVINIA-MARIANASCOALA RACHIERI VALEA CALUGAREASCACOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,08
1695xxxxxxxxxxxxxMIHAILESCU L. ALINA-COSMINASCOALA CU CLASELE I-VIII VADU PARULUI ALBESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,08
1696xxxxxxxxxxxxxMANOLACHE G. CRISTINASCOALA CU CLASELE I-VIII VALEA DULCE PODENII NOIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,08
1697xxxxxxxxxxxxxNITA N. CRISTINASCOALA CU CLASELE I-VIII BERCENICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,08
1698xxxxxxxxxxxxxRADUTA V. BOGDAN NICOLAEGRUPUL SCOLAR CIORANII DE JOSGRUPUL SCOLAR CIORANII DE JOSTehnicSpec.Tehnologica8,08
1699xxxxxxxxxxxxxPOLEUX G. AMALIA CLARASCOALA CU CLASELE I-VIII FLORESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,08
1700xxxxxxxxxxxxxNICULESCU S. RAZVAN DANIELSCOALA CU CLASELE I-VIII NR.29 PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,07
1701xxxxxxxxxxxxxVLAD A. IULIANA ELENASCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTA VINERI" PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,07
1702xxxxxxxxxxxxxRADULESCU L. MIHAELASCOALA "I.A.BASARABESCU" PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,07
1703xxxxxxxxxxxxxOPREA C. IONUT ALEXANDRUSCOALA CU CLASELE I-VIII "RARES VODA" PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,07
1704xxxxxxxxxxxxxSTAN V. VICTOR-IONELSCOALA CU CLASELE I-VIII NR.28 PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,07
1705xxxxxxxxxxxxxPOPESCU N. ILEANA-LUISASCOALA CU CLASELE I-VIII "MIHAI EMINESCU" BRAILA / BRCOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,07
1706xxxxxxxxxxxxxCHIVU F. ELENA ANDREEASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,07
1707xxxxxxxxxxxxxGEORGESCU M. ADRIAN CORNELIUSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 CAMPINAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CIMPINATehnicSpec.Tehnologica8,07
1708xxxxxxxxxxxxxMARIN D. ADRIAN ALEXANDRUSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 23 PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,07
1709xxxxxxxxxxxxxTOC I. TIBERIU IONUTSCOALA CU CLASELE I-VIII "GEORGE ENESCU" SINAIACOLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIATehnicSpec.Tehnologica8,07
1710xxxxxxxxxxxxxALEVRA M. FLORIN IULIANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,07
1711xxxxxxxxxxxxxROHAT I. ALEXANDRUSCOALA CU CLASELE I-VIII ARICESTII RAHTIVANILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,07
1712xxxxxxxxxxxxxTUGUI I. GEORGETASCOALA CU CLASELE I-VIII FLORESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,07
1713xxxxxxxxxxxxxIORDACHE P. GABRIELA MARIANASCOALA CU CLASELE I-VIII "ION CAMPINEANU" CAMPINAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica8,07
1714xxxxxxxxxxxxxIONITA N. ANDREEA VALENTINASCOALA CU CLASELE I-VIII POTIGRAFU GORGOTACOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,07
1715xxxxxxxxxxxxxBACIU I. IOANAGRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN CANTACUZINO" BAICOIGRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN CANTACUZINO" BAICOIRealMatematica-Informatica8,07
1716xxxxxxxxxxxxxSTANCIU S. ANGELASCOALA CU CLASELE I-VIII PACURETICOLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTERealMatematica-Informatica8,07
1717xxxxxxxxxxxxxMIU N. FLORENTINASCOALA CU CLASELE I-VIII BUDA RIFOVCOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,07
1718xxxxxxxxxxxxxILINCA G. MARILENASCOALA CU CLASELE I-VIII TISA SINGERUCOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,07
1719xxxxxxxxxxxxxGOGA M. GEORGIANA IRINALICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZALICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZAUmanFilologie8,06
1720xxxxxxxxxxxxxPUNGAN O. ANDA ALEXANDRASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 MIZILLICEUL TEORETIC "GRIGORE TOCILESCU" MIZILUmanFilologie8,06
1721xxxxxxxxxxxxxNISTOR P. BOGDAN STEFANSCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENIGRUPUL SCOLAR PLOPENIRealMatematica-Informatica8,06
1722xxxxxxxxxxxxxCONSTANTIN M. SILVIUSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,06
1723xxxxxxxxxxxxxAVRAM I. IONUT CIPRIANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR.29 PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,06
1724xxxxxxxxxxxxxZAMFIR G. LILIANA RALUCAGRUPUL SC.AGROMONTAN "ROMEO CONSTANTINESCU" VALENIGR.SC.AGROMONTAN VALENII DE MUNTETehnicSpec.Tehnologica8,06
1725xxxxxxxxxxxxxDOBRE M. OANA ANDREEASCOALA "HENRI MATHIAS BERTHELOT" PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,06
1726xxxxxxxxxxxxxIZDRAILA M. GEORGIANASCOALA CLASELE I-VIII NEDELEA ARICESTI RAHTIVANIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,06
1727xxxxxxxxxxxxxPIRPIRA C. GEORGIANA DANIELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 20 PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,06
1728xxxxxxxxxxxxxNEACSU M. LOREDANA-ELENASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,06
1729xxxxxxxxxxxxxVEGHIU G. IOANA CATALINASCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENIGRUPUL SCOLAR PLOPENIRealMatematica-Informatica8,06
1730xxxxxxxxxxxxxRICHEA A. LAURA MARICICAGRUPUL SCOLAR AGROMONTAN "TESILA" VALEA DOFTANEIGRUPUL SC.AGROMONTAN "TESILA" VALEA DOFTANEIRealMatematica-Informatica8,06
1731xxxxxxxxxxxxxCARSTEA E. IOANA-ADRIANASCOALA CU CLASELE I-VIII MANECIU-PAMINTENICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,06
1732xxxxxxxxxxxxxMOVILEANU D. IOANALICEUL PEDAGOGIC PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,05
1733xxxxxxxxxxxxxNITULESCU A. ANDREEASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,05
1734xxxxxxxxxxxxxALDOBRITEI-IONITA V. OANA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 31 PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,05
1735xxxxxxxxxxxxxDRAGAICA T. NATALIA ANDREEASCOALA "I.A.BASARABESCU" PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,05
1736xxxxxxxxxxxxxNEGROIU M. STEFANSCOALA CU CLASELE I-VIII SECARIAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica8,05
1737xxxxxxxxxxxxxCRISTEA M. NICOLETASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,05
1738xxxxxxxxxxxxxTINTEA R. ANCUTASCOALA "EROU INV.I.DRAGANESCU" TRAISTENIGRUPUL SC.AGROMONTAN "TESILA" VALEA DOFTANEIRealMatematica-Informatica8,05
1739xxxxxxxxxxxxxJURJ I. ALEXANDRA LUIZASCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTUL VASILE" PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,05
1740xxxxxxxxxxxxxROGOZEA A. EUGENLICEUL TEORETIC "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTECOLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTERealMatematica-Informatica8,05
1741xxxxxxxxxxxxxDAN T. ALEXANDRUSC.CU CLS I-VIII NR 7 MEDIAS / SBCOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,05
1742xxxxxxxxxxxxxILICI G. GEORGIANASCOALA CU CLASELE I-VIII "GEORGE ENESCU" SINAIACOLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIATehnicSpec.Tehnologica8,05
1743xxxxxxxxxxxxxARDELEANU A. EKISABETA ROXANASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 MIZILLICEUL TEORETIC "GRIGORE TOCILESCU" MIZILRealMatematica-Informatica8,05
1744xxxxxxxxxxxxxLUPU G. NICOLETA LUIZAGRUPUL SCOLAR AGROMONTAN "TESILA" VALEA DOFTANEIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CIMPINATehnicSpec.Tehnologica8,05
1745xxxxxxxxxxxxxPREDA G. MARIUS ADRIANSCOALA CLASELE I-VIII POIENARII APOSTOLI GORGOTACOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,05
1746xxxxxxxxxxxxxPATRULETE I. ANDREEASCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTUL ANDREI" PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,05
1747xxxxxxxxxxxxxILIE A. VALENTIN VASILESCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 BREBUGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica8,05
1748xxxxxxxxxxxxxPANTEA A. ANDREISCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,05
1749xxxxxxxxxxxxxCASIAN V. ANDREEASCOALA CU CLASELE I-VIII POIANA TAPULUICOLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIATehnicSpec.Tehnologica8,05
1750xxxxxxxxxxxxxCIRSTEA O. ANDREISCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 15 PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,04
1751xxxxxxxxxxxxxDAN V. ANDREI-IONUTSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,04
1752xxxxxxxxxxxxxBOZGA P. ALEXANDRU IULIANGRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN CANTACUZINO" BAICOIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,04
1753xxxxxxxxxxxxxCONSTANTIN D. LUCIANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR.29 PLOIESTICOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,04
1754xxxxxxxxxxxxxCOMAN V. CAMELIA GEORGIANASCOALA CU CLASELE I-VIII "MATEI BASARAB" PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,04
1755xxxxxxxxxxxxxTINTEA G. FLORINCOLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,04
1756xxxxxxxxxxxxxCIONCA C. CRISTIAN-LAURENTIUSCOALA CU CLASELE I-VIII NR.28 PLOIESTIGRUPUL SCOLAR "TOMA N.SOCOLESCU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,04
1757xxxxxxxxxxxxxTOMA M. DANUT MARIUSSCOALA CU CLASELE I-VIII ARICESTII RAHTIVANILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,04
1758xxxxxxxxxxxxxSTANESCU F. ANDREEASCOALA "I.A.BASARABESCU" PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,04
1759xxxxxxxxxxxxxNEAGU C. CRISTIAN IONUTSCOALA CU CLASELE I-VIII NR.29 PLOIESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,04
1760xxxxxxxxxxxxxGHEORGHIU M. MIRCEA CRISTIANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,04
1761xxxxxxxxxxxxxBIRLICA D. ALEXANDRUGRUPUL SCOLAR "SIMION STOLNICU" COMARNICGRUPUL SCOLAR "SIMION STOLNICU" COMARNICRealMatematica-Informatica8,04
1762xxxxxxxxxxxxxANTON V. MIHAELE VASILICASCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENIGRUPUL SCOLAR PLOPENIRealMatematica-Informatica8,04
1763xxxxxxxxxxxxxPATRASCU I. ALINA STEFANIASCOALA CU CLASELE I-VIII PODENII VECHI BALTESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,04
1764xxxxxxxxxxxxxNAUM N. LUIZA IULIANASCOALA CU CLASELE I-VIII TATARANI BARCANESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,04
1765xxxxxxxxxxxxxSTAMATOIU I. NICOLETAGRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENIGRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENIRealMatematica-Informatica8,04
1766xxxxxxxxxxxxxSEMINENCO G. LAURA-ANDREEASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 URLATILICEUL TEORETIC URLATIRealMatematica-Informatica8,04
1767xxxxxxxxxxxxxVASILE S. ALINA GABRIELAGRUPUL SCOLAR CIORANII DE JOSGRUPUL SCOLAR CIORANII DE JOSTehnicSpec.Tehnologica8,04
1768xxxxxxxxxxxxxPARASCHIV D. MIHAIL-EMILIANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR.28 PLOIESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,04
1769xxxxxxxxxxxxxION P. LAVINIA-ANDREEASCOALA CU CLASELE I-VIII VALEA CUCULUI IORDACHEANUGRUPUL SCOLAR "TOMA N.SOCOLESCU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,04
1770xxxxxxxxxxxxxBICA G. PETRESCOALA CU CLASELE I-VIII MAGULA TOMSANICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,04
1771xxxxxxxxxxxxxCIMPOIASU I. IOANA MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 TELEGAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica8,04
1772xxxxxxxxxxxxxMETEA V. ELENASCOALA CU CLASELE I-VIII CEPTURA DE JOSCOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,04
1773xxxxxxxxxxxxxMOISE T. MIHAISCOALA CU CLASELE I-VIII "ELENA DOAMNA" PLOIESTIGRUPUL SCOLAR "TOMA N.SOCOLESCU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,03
1774xxxxxxxxxxxxxGUI A. CIPRIAN ANDREISCOALA CU CLASELE I-VIII "RARES VODA" PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,03
1775xxxxxxxxxxxxxPITARU N. ADRIANSCOALA "I.A.BASARABESCU" PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,03
1776xxxxxxxxxxxxxFRINCU S. NOROCEL STELIANSCOALA CU CLASELE I-VIII "ION CAMPINEANU" CAMPINAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica8,03
1777xxxxxxxxxxxxxMANTA C. MARINA MAGDALENASCOALA CU CLASELE I-VIII "B.P. HASDEU" CAMPINAGRUPUL SCOLAR FORESTIER CIMPINARealStiinte ale Naturii8,03
1778xxxxxxxxxxxxxOANCEA P. ALINASCOALA CU CLASELE I-VIII TARICENI SIRNACOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,03
1779xxxxxxxxxxxxxJURGEAN V. MARIA MADALINASCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTUL VASILE" PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,03
1780xxxxxxxxxxxxxDIMULESCU V. AMALIA-STELUTALICEUL TEORETIC URLATILICEUL TEORETIC URLATIRealMatematica-Informatica8,03
1781xxxxxxxxxxxxxSAVU I. IONELAGRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENIGRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENIRealMatematica-Informatica8,03
1782xxxxxxxxxxxxxSTAN N. CONSTANTIN IULIANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 PLOIESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "1 MAI" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,03
1783xxxxxxxxxxxxxBOLOS I. LAURA ANDREEASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 CAMPINAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica8,03
1784xxxxxxxxxxxxxFLOREA I. ADRIAN MARIUSSCOALA CU CLASELE I-VIII POPESTI BRAZICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,03
1785xxxxxxxxxxxxxVLAD D. IONELIA CRISTINASCOALA CU CLASELE I-VIII CALINESTI FLORESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica8,03
1786xxxxxxxxxxxxxIGNAT C. EUGENIASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,02
1787xxxxxxxxxxxxxBIGIU I. MIHAELA PETRUTASCOALA CU CLASELE I-VIII SECARIAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica8,02
1788xxxxxxxxxxxxxDIMA G. ANDREISCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTA VINERI" PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,02
1789xxxxxxxxxxxxxFACALET I. ANA CATALINALICEUL TEORETIC AZUGALICEUL TEORETIC AZUGARealStiinte ale Naturii8,02
1790xxxxxxxxxxxxxGRIGORE I. GEORGIANA ELENALICEUL PEDAGOGIC PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,02
1791xxxxxxxxxxxxxDINU V. IZABELA OANASCOALA CU CLASELE I-VIII PUCHENII MOSNENIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,02
1792xxxxxxxxxxxxxIACOB I. CRISTINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 MIZILLICEUL TEORETIC "GRIGORE TOCILESCU" MIZILUmanFilologie8,02
1793xxxxxxxxxxxxxNEDELCU S. RALUCA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 CAMPINAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealStiinte ale Naturii8,02
1794xxxxxxxxxxxxxPATRULESCU N. ELENA-ANCUTASCOALA CU CLASELE I-VIII STEFESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,02
1795xxxxxxxxxxxxxMARINESCU D. DENISA ROXANASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,02
1796xxxxxxxxxxxxxIACOVOIU D. DAMIANSCOALA CU CLASELE I-VIII "MATEI BASARAB" PLOIESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,02
1797xxxxxxxxxxxxxMIHALACHE C. ANDREEALICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZALICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZAUmanFilologie8,02
1798xxxxxxxxxxxxxSERBAN I. OANA ALEXANDRASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 CAMPINAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CIMPINATehnicSpec.Tehnologica8,02
1799xxxxxxxxxxxxxCALDURA G. ANA-MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,02
1800xxxxxxxxxxxxxBOHALTEA A. MARIANA DIANASCOALA CU CLASELE I-VIII BANESTIGRUPUL SCOLAR FORESTIER CIMPINARealStiinte ale Naturii8,02
1801xxxxxxxxxxxxxIORDACHE G. FLORINSCOALA CU CLASELE I-VIII "MATEI BASARAB" PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,01
1802xxxxxxxxxxxxxION M. IRINELSCOALA CU CLASELE I-VIII TARGSORU VECHIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,01
1803xxxxxxxxxxxxxDANCU P. MADALINASCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTA VINERI" PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,01
1804xxxxxxxxxxxxxLASCU C. COSMINLICEUL PEDAGOGIC PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,01
1805xxxxxxxxxxxxxCIUHAT A. ANDREEA VASILICASCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTUL ANDREI" PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,01
1806xxxxxxxxxxxxxGORAN S. CATALINA GABRIELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 31 PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,01
1807xxxxxxxxxxxxxLUNCASU G. ANDREI-VLADSCOALA CLASELE I-VIII "NICOLAE SIMACHE" PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,01
1808xxxxxxxxxxxxxVLAD G. MIHAELA-MARILENASCOALA VALEA CALUGAREASCAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,01
1809xxxxxxxxxxxxxIONESCU A. MADALINA ANDREEASCOALA CU CLASELE I-VIII CORLATESTI BERCENIGRUPUL SCOLAR "TOMA N.SOCOLESCU" PLOIESTIRealStiinte ale Naturii8,01
1810xxxxxxxxxxxxxPANAIT M. ELENASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.28 PLOIESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,01
1811xxxxxxxxxxxxxSTANCIU N. ANASCOALA CU CLASELE I-VIII COCORASTII COLT MANESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,01
1812xxxxxxxxxxxxxPETRACHE P. IONUT-MIHAISCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,01
1813xxxxxxxxxxxxxOANCEA R. ELENA ANDREEASCOALA CU CLASELE I-VIII POIANA COMARNICGRUPUL SCOLAR "SIMION STOLNICU" COMARNICUmanFilologie8,01
1814xxxxxxxxxxxxxBARBALATA I. IRINEL COSTINSCOALA CU CLASELE I-VIII GAGENI PAULESTIGRUPUL SCOLAR "TOMA N.SOCOLESCU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,01
1815xxxxxxxxxxxxxZAHARIA G. ANA-CRISTINASCOALA CU CLASELE I-VIII BERTEACOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,01
1816xxxxxxxxxxxxxGHITA I. PETRE DANIELSCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTA VINERI" PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,00
1817xxxxxxxxxxxxxBICA G. ADRIANSCOALA CLASELE I-VIII "NICOLAE SIMACHE" PLOIESTIGRUPUL SCOLAR "TOMA N.SOCOLESCU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica8,00
1818xxxxxxxxxxxxxMIRCEA V. ANDREI OVIDIUSCOALA CU CLASELE I-VIII PUCHENII MARICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica8,00
1819xxxxxxxxxxxxxHOGEA I. OANA GEORGIANALICEUL PEDAGOGIC PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,00
1820xxxxxxxxxxxxxBISCEANU N. RAUL-NICOLAELICEUL TEORETIC FILIPESTII DE PADURELICEUL TEORETIC FILIPESTII DE PADURERealMatematica-Informatica8,00
1821xxxxxxxxxxxxxMOCANU N. IULIA-MARIAGRUPUL SCOLAR SLANICGRUPUL SCOLAR SLANICTehnicSpec.Tehnologica8,00
1822xxxxxxxxxxxxxDOBROGEANU D. CATALINA MARILENAGRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN CANTACUZINO" BAICOIGRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN CANTACUZINO" BAICOIUmanFilologie8,00
1823xxxxxxxxxxxxxDEDU C. LOREDANA ELENASCOALA "EROU INV.I.DRAGANESCU" TRAISTENIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica8,00
1824xxxxxxxxxxxxxTOADER G. GEORGE-ARMANDOGRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENIGRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENIRealMatematica-Informatica8,00
1825xxxxxxxxxxxxxNEDELCU I. GEORGIANSCOALA CU CLASELE I-VIII VALEA CUCULUI IORDACHEANULICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,00
1826xxxxxxxxxxxxxCORCIU G. SIMELA-GABRIELALICEUL TEORETIC URLATILICEUL TEORETIC URLATIRealMatematica-Informatica8,00
1827xxxxxxxxxxxxxIONITA G. CRISTINA LIDIASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale8,00
1828xxxxxxxxxxxxxMIRON D. LUCIAN STEFANSCOALA "HENRI MATHIAS BERTHELOT" PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,99
1829xxxxxxxxxxxxxPRUNA I. CRISTIANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 PLOIESTILICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" PLOIESTIUmanStiinte Sociale7,99
1830xxxxxxxxxxxxxENESCU G. GABRIELSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,99
1831xxxxxxxxxxxxxMIRCEA A. DENISA-IOANASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.28 PLOIESTIGRUPUL SCOLAR "TOMA N.SOCOLESCU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,99
1832xxxxxxxxxxxxxPARASCHIV I. ADRIANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR.29 PLOIESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "1 MAI" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,99
1833xxxxxxxxxxxxxRADULESCU I. DANIELASCOALA CU CLASELE I-VIII "ELENA DOAMNA" PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,99
1834xxxxxxxxxxxxxOLTEANU S. ANDRA LISALICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZALICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZARealMatematica-Informatica7,99
1835xxxxxxxxxxxxxIORDACHE C. GEORGIANA IULIASCOALA CU CLASELE I-VIII "ELENA DOAMNA" PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealStiinte ale Naturii7,99
1836xxxxxxxxxxxxxVLAD C. ANDREILICEUL TEORETIC AZUGAGRUPUL SCOLAR BUSTENIRealMatematica-Informatica7,99
1837xxxxxxxxxxxxxGEORGESCU F. RALUCASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,99
1838xxxxxxxxxxxxxSTROIE G. MARIUS-FLORINSCOALA CU CLASELE I-VIII NR.28 PLOIESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "1 MAI" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,99
1839xxxxxxxxxxxxxTOADER C. IOANA ANISIASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 CAMPINAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CIMPINATehnicSpec.Tehnologica7,99
1840xxxxxxxxxxxxxBENGA I. XIMENA-ATENASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.28 PLOIESTIGRUPUL SCOLAR "TOMA N.SOCOLESCU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,99
1841xxxxxxxxxxxxxANGHEL G. ANDREEA ANISIASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 BOLDESTI-SCAIENICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,99
1842xxxxxxxxxxxxxPETRE R. MIHAELA ROXANASCOALA CU CLASELE I-VIII VILCANESTIGRUPUL SCOLAR PLOPENIRealMatematica-Informatica7,99
1843xxxxxxxxxxxxxCOMANESCU G. IOANA IRINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 CAMPINAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CIMPINATehnicSpec.Tehnologica7,99
1844xxxxxxxxxxxxxPLAIASU I. FLORENTINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 VALENII DE MUNTECOLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTERealStiinte ale Naturii7,99
1845xxxxxxxxxxxxxNASULEA C. OVIDIU MADALINSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 COMARNICGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica7,99
1846xxxxxxxxxxxxxSIMION C. ANDREI AURELIANSCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTUL VASILE" PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,98
1847xxxxxxxxxxxxxMEZDREA C. IOAN ALEXANDRUSCOALA "I.A.BASARABESCU" PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,98
1848xxxxxxxxxxxxxTASULEA S. BOGDANLICEUL PEDAGOGIC PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,98
1849xxxxxxxxxxxxxSTOICESCU G. ALEXANDRU ADRIANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR.29 PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,98
1850xxxxxxxxxxxxxVISAN G. ELENA ALEXANDRASCOALA CU CLASELE I-VIII APOSTOLACHECOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealStiinte ale Naturii7,98
1851xxxxxxxxxxxxxBOBEICA N. IOANA CORINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 23 PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,98
1852xxxxxxxxxxxxxDINU C. ROBERT MIHAISCOALA CU CLASELE I-VIII "ION CAMPINEANU" CAMPINAGRUPUL SCOLAR FORESTIER CIMPINARealStiinte ale Naturii7,98
1853xxxxxxxxxxxxxENESCU P. GEORGE SEBASTIANSCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENIGRUPUL SCOLAR PLOPENIRealMatematica-Informatica7,98
1854xxxxxxxxxxxxxBERINDEI G. BOGDANALICEUL DE ARTA PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,98
1855xxxxxxxxxxxxxILIE I. MADALINA ALEXANDRASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.29 PLOIESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "1 MAI" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,98
1856xxxxxxxxxxxxxCRISU P. MARIUS-ADRIANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR.28 PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,98
1857xxxxxxxxxxxxxIRIMIA S. ROBERTO-DANIELSCOALA NICOVANI VALEA CALUGAREASCAGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,98
1858xxxxxxxxxxxxxBALTAC G. SIMONA ANDREEASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 BOLDESTI-SCAIENICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,98
1859xxxxxxxxxxxxxOPRESCU I. ALEXANDRUSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 VALENII DE MUNTECOLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTERealMatematica-Informatica7,98
1860xxxxxxxxxxxxxVLASCEANU V. MIHAISCOALA CU CLASELE I-VIII MAGURENIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica7,98
1861xxxxxxxxxxxxxPIOARA V. CRISTINA MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENIGRUPUL SCOLAR PLOPENIRealMatematica-Informatica7,98
1862xxxxxxxxxxxxxIRIMIEA D. MARIA CRISTINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 BAICOIGRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN CANTACUZINO" BAICOIRealMatematica-Informatica7,98
1863xxxxxxxxxxxxxNICULAE S. ELENA GABRIELASCOALA CU CLASELE I-VIII CALINESTI FLORESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,98
1864xxxxxxxxxxxxxPETRESCU S. RALUCA MIRELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 MIZILLICEUL TEORETIC "GRIGORE TOCILESCU" MIZILUmanFilologie7,98
1865xxxxxxxxxxxxxDAMIAN V. EVELINA ANDREEASCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTA VINERI" PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,98
1866xxxxxxxxxxxxxTUDOR I. MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII POIENARII BURCHIIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,98
1867xxxxxxxxxxxxxDIMA V. DAN-ALEXANDRUSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 15 PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,97
1868xxxxxxxxxxxxxNICOLAE M. ANDREEA LILIANASCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTA VINERI" PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,97
1869xxxxxxxxxxxxxRADULESCU D. ALEXANDRU STEFANLICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" PLOIESTIGRUPUL SCOLAR "TOMA N.SOCOLESCU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,97
1870xxxxxxxxxxxxxDOBRE V. CONSTANTIN-MADALINLICEUL TEORETIC URLATIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,97
1871xxxxxxxxxxxxxBUMBOIU G. DIANA OANASCOALA CU CLASELE I-VIII "ELENA DOAMNA" PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,97
1872xxxxxxxxxxxxxPAVEL V. LUCIAN GEORGESCOALA CU CLASELE I-VIII "ELENA DOAMNA" PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,97
1873xxxxxxxxxxxxxPANAIT G. GENTIANA TEODORASCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTA VINERI" PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,97
1874xxxxxxxxxxxxxPARCALABU I. STEFAN DRAGOSSCOALA CU CLASELE I-VIII BERCENICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,97
1875xxxxxxxxxxxxxMANOLACHE A. LOREDANA ELENASCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTUL VASILE" PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,97
1876xxxxxxxxxxxxxLITOIU S. LOREDANA MARINELASCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTUL ANDREI" PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,97
1877xxxxxxxxxxxxxCORBU M. PATRICIA ALEXANDRASCOALA "I.A.BASARABESCU" PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,97
1878xxxxxxxxxxxxxCHIVU I. NICOLETASCOALA CU CLASELE I-VIII "MIHAI VODA" PLEASA BUCOVCOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,97
1879xxxxxxxxxxxxxCHIRU M. ALEXANDRUSCOALA "I.A.BASARABESCU" PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,97
1880xxxxxxxxxxxxxDOROBANTU I. DANIELSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,97
1881xxxxxxxxxxxxxGRIGORE E. RALUCA MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 CAMPINAGRUPUL SCOLAR FORESTIER CIMPINARealStiinte ale Naturii7,97
1882xxxxxxxxxxxxxOANA G. MIHAI ALEXANDRUSCOALA "HENRI MATHIAS BERTHELOT" PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,97
1883xxxxxxxxxxxxxBRINZEA T. NICOLAESCOALA CU CLASELE I-VIII STARCHIOJDCOLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTERealMatematica-Informatica7,97
1884xxxxxxxxxxxxxVASILE I. CATALIN IONUTSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BOLDESTI-SCAIENICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,97
1885xxxxxxxxxxxxxMARINESCU I. ROBERTO GABRIELSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 VALENII DE MUNTEGR.SC.AGROMONTAN VALENII DE MUNTETehnicSpec.Tehnologica7,97
1886xxxxxxxxxxxxxALEXANDRESCU D. ANDREEA LIVIACOLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealStiinte ale Naturii7,97
1887xxxxxxxxxxxxxNANCU I. RALUCA MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII "ELENA DOAMNA" PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,97
1888xxxxxxxxxxxxxIACOB S. MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII SALCIILECOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,97
1889xxxxxxxxxxxxxGHEONU M. IOANASCOALA CU CLASELE I-VIII "GEORGE ENESCU" SINAIACOLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIARealStiinte ale Naturii7,97
1890xxxxxxxxxxxxxDUMITRU V. ROXANASCOALA CU CLASELE I-VIII GORNET CRICOVCOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealStiinte ale Naturii7,97
1891xxxxxxxxxxxxxSIMION A. MIHAELA ANDREEASCOALA CU CLASELE I-VIII MAGURENIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica7,97
1892xxxxxxxxxxxxxPARAGINARU I. CRISTINA SORINASCOALA CU CLASELE I-VIII "MIHAI VODA" PLEASA BUCOVCOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,97
1893xxxxxxxxxxxxxSERGHIE S. ANDREEA FLORINASCOALA CU CLASELE I-VIII ARICESTII ZELETINCOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealStiinte ale Naturii7,97
1894xxxxxxxxxxxxxNEAGU C. NICOLETA AMALIASCOALA CU CLASELE I-VIII HOMORICIU IZVOARELEGRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENIRealMatematica-Informatica7,97
1895xxxxxxxxxxxxxNEDELCU C. IOANA ALEXANDRASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 CAMPINAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica7,97
1896xxxxxxxxxxxxxCONSTANTIN M. BOGDANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,96
1897xxxxxxxxxxxxxDUMITRASCU G. STEFAN EDUARDCOLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "1 MAI" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,96
1898xxxxxxxxxxxxxBURCEA S. ALEXANDRU IULIANSCOALA CU CLASELE I-VIII "MATEI BASARAB" PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,96
1899xxxxxxxxxxxxxCOMAN G. FLORIN GEORGIANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BOLDESTI-SCAIENICOLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTERealMatematica-Informatica7,96
1900xxxxxxxxxxxxxMIHAI A. ANA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII PLOIESTIORI BLEJOIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,96
1901xxxxxxxxxxxxxGIUCA I. OVIDIU ALEXANDRUSCOALA CU CLASELE I-VIII "MATEI BASARAB" PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,96
1902xxxxxxxxxxxxxENESCU I. MIHAELA ROXANASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,96
1903xxxxxxxxxxxxxSTANCIUC C. LAURA ANCUTASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,96
1904xxxxxxxxxxxxxGEANGU E. MIHAISCOALA CU CLASELE I-VIII GURA VITIOAREICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,96
1905xxxxxxxxxxxxxBUTU G. MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,96
1906xxxxxxxxxxxxxILIE M. MIRELA MARINASCOALA CU CLASELE I-VIII MAGURELECOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,96
1907xxxxxxxxxxxxxROTILA N. GEORGIANASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BUSTENICOLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIATehnicSpec.Tehnologica7,96
1908xxxxxxxxxxxxxDIMA V. LAURENTIU ALEXANDRUSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 URLATILICEUL TEORETIC URLATIRealMatematica-Informatica7,96
1909xxxxxxxxxxxxxDINU A. MARIAN GHEORGHESCOALA CU CLASELE I-VIII TATARANI BARCANESTIGRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,96
1910xxxxxxxxxxxxxDINU S. ALEXANDRU IONUTSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 BAICOIGRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN CANTACUZINO" BAICOIRealMatematica-Informatica7,96
1911xxxxxxxxxxxxxIONITA V. NICOLETA DANIELASCOALA CU CLASELE I-VIII POTIGRAFU GORGOTAGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,96
1912xxxxxxxxxxxxxCONSTANTIN N. MIHAELA CRISTINAGRUPUL SCOLAR AGROMONTAN "TESILA" VALEA DOFTANEIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica7,96
1913xxxxxxxxxxxxxOGREZEANU A. DENISASCOALA CU CLASELE I-VIII SLON CERASUCOLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTERealMatematica-Informatica7,96
1914xxxxxxxxxxxxxILIE I. LIVIU CRISTIANSCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTA VINERI" PLOIESTIGRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,95
1915xxxxxxxxxxxxxIONESCU M. ANDREI RAZVANLICEUL PEDAGOGIC PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,95
1916xxxxxxxxxxxxxBOLINTINU C. TIBERIU CONSTANTINSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 CAMPINAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica7,95
1917xxxxxxxxxxxxxCEAPA G. ADRIANASCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTA VINERI" PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,95
1918xxxxxxxxxxxxxGONT F. ELISABETA TAMARASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 SINAIACOLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIATehnicSpec.Tehnologica7,95
1919xxxxxxxxxxxxxFLORESCU M. GEORGIANAGRUPUL SCOLAR "SIMION STOLNICU" COMARNICGRUPUL SCOLAR "SIMION STOLNICU" COMARNICRealMatematica-Informatica7,95
1920xxxxxxxxxxxxxGHEORGHE V. VALENTINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,95
1921xxxxxxxxxxxxxURSULEANU C. DANIEL FLORINSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 CAMPINAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CIMPINATehnicSpec.Tehnologica7,95
1922xxxxxxxxxxxxxPATRASCU M. EDUARD NICUSORSCOALA CU CLASELE I-VIII CARBUNESTILICEUL TEORETIC FILIPESTII DE PADURERealMatematica-Informatica7,95
1923xxxxxxxxxxxxxIOICALIUC I. DANIEL ADRIANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 18 PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,95
1924xxxxxxxxxxxxxCRACIUN I. GEORGESCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,95
1925xxxxxxxxxxxxxUNGUREANU C. MARIALICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZALICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZAUmanFilologie7,95
1926xxxxxxxxxxxxxPADURARU F. RAMONA ADRIANASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 BOLDESTI-SCAIENICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,95
1927xxxxxxxxxxxxxHUTANU R. IULIA NICOLETASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 CAMPINAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica7,95
1928xxxxxxxxxxxxxLAMBA D. ALEXANDRA IULIANASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 TELEGAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica7,95
1929xxxxxxxxxxxxxVRABIE V. ELENA LAURASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BREBUGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica7,95
1930xxxxxxxxxxxxxJUGANARU M. CRISTINA MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII BOLDESTI-GRADISTEALICEUL TEORETIC "GRIGORE TOCILESCU" MIZILRealMatematica-Informatica7,95
1931xxxxxxxxxxxxxPANA G. ELENA-IULIASCOALA CU CLASELE I-VIII GORNETCOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,95
1932xxxxxxxxxxxxxDOICIN I. CATALIN VASILESCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 VALENII DE MUNTECOLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTERealMatematica-Informatica7,95
1933xxxxxxxxxxxxxJILAVEANU T. IONUTSCOALA CU CLASELE I-VIII LILIESTI BAICOIGRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN CANTACUZINO" BAICOIRealStiinte ale Naturii7,95
1934xxxxxxxxxxxxxDAVID I. ANDA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII SLON CERASUCOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,95
1935xxxxxxxxxxxxxCRACIUN A. RALUCA MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTUL VASILE" PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,94
1936xxxxxxxxxxxxxION C. ALEXANDRA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII "GEORGE ENESCU" SINAIACOLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIATehnicSpec.Tehnologica7,94
1937xxxxxxxxxxxxxMANOLE C. LARISSA-MARIANASCOALA CLASELE I-VIII "NICOLAE SIMACHE" PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,94
1938xxxxxxxxxxxxxSTEFANESCU M. NICOLAE MIHAILICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,94
1939xxxxxxxxxxxxxMANOLE G. ANDREI GABRIELSCOALA CU CLASELE I-VIII PUCHENII MOSNENICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,94
1940xxxxxxxxxxxxxDOBRE T. ANI-CLAUDIASCOALA VALEA CALUGAREASCAGRUPUL SCOLAR "TOMA N.SOCOLESCU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,94
1941xxxxxxxxxxxxxSTANCA V. ROBERTINO IOANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 MIZILLICEUL TEORETIC "GRIGORE TOCILESCU" MIZILUmanStiinte Sociale7,94
1942xxxxxxxxxxxxxNITU M. OANA MONICALICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" PLOIESTIGRUPUL SCOLAR "TOMA N.SOCOLESCU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,94
1943xxxxxxxxxxxxxOTOPEANU N. COSMINLICEUL TEORETIC "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTECOLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTERealMatematica-Informatica7,94
1944xxxxxxxxxxxxxSTROESCU I. GIANINA ELENASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 PLOIESTIGRUPUL SCOLAR "TOMA N.SOCOLESCU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,94
1945xxxxxxxxxxxxxSTEFAN C. ANDREI MIRCEASCOALA CU CLASELE I-VIII BLEJOIGRUPUL SCOLAR "TOMA N.SOCOLESCU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,94
1946xxxxxxxxxxxxxMARIN C. ELENA-ANDREEASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.28 PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,94
1947xxxxxxxxxxxxxMUSCALU I. IONSCOALA CU CLASELE I-VIII HOMORICIU IZVOARELECOLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTERealMatematica-Informatica7,94
1948xxxxxxxxxxxxxCORCODEL N. EVELINASCOALA CU CLASELE I-VIII SOTRILEGRUPUL SCOLAR FORESTIER CIMPINARealStiinte ale Naturii7,94
1949xxxxxxxxxxxxxBACIUCU G. ALEXANDRUSCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTA VINERI" PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,93
1950xxxxxxxxxxxxxOROVICEANU C. MIHAI ALINSCOALA "HENRI MATHIAS BERTHELOT" PLOIESTIGRUPUL SCOLAR "TOMA N.SOCOLESCU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,93
1951xxxxxxxxxxxxxMUSAT I. IULIA-OANASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 15 PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealStiinte ale Naturii7,93
1952xxxxxxxxxxxxxENE I. CATALIN-IONUTSCOALA CU CLASELE I-VIII ALBESTI-PALEOLOGUCOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,93
1953xxxxxxxxxxxxxGRIGORE S. CLAUDIASCOALA "HENRI MATHIAS BERTHELOT" PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,93
1954xxxxxxxxxxxxxMILITARU V. IONSCOALA CU CLASELE I-VIII STEFESTIGRUPUL SCOLAR SLANICRealMatematica-Informatica7,93
1955xxxxxxxxxxxxxBAICU P. ANDREIASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 MIZILLICEUL TEORETIC "GRIGORE TOCILESCU" MIZILUmanFilologie7,93
1956xxxxxxxxxxxxxSANDOR V. ADRIAN CATALINLICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,93
1957xxxxxxxxxxxxxENE P. CRISTIAN MIHAISCOALA "HENRI MATHIAS BERTHELOT" PLOIESTIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,93
1958xxxxxxxxxxxxxTONE D. STEFANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,93
1959xxxxxxxxxxxxxSINCA I. ANA MARIAGRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN CANTACUZINO" BAICOIGRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN CANTACUZINO" BAICOIRealMatematica-Informatica7,93
1960xxxxxxxxxxxxxGRIGORE C. MARIUSSCOALA CU CLASELE I-VIII BORDENI SCORTENIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica7,93
1961xxxxxxxxxxxxxBURCHIU N. ROXANA AMALIASCOALA CU CLASELE I-VIII CORNU DE JOSGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica7,93
1962xxxxxxxxxxxxxIORDACHE M. ADRIANSCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTA VINERI" PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,92
1963xxxxxxxxxxxxxMIRCEA G. MARIUSSCOALA CU CLASELE I-VIII PUCHENII MARICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,92
1964xxxxxxxxxxxxxNEAGU D. CRISTIANSCOALA CU CLASELE I-VIII "MATEI BASARAB" PLOIESTIGRUPUL SCOLAR "TOMA N.SOCOLESCU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,92
1965xxxxxxxxxxxxxILIOIU V. SABINSCOALA CU CLASELE I-VIII POIANA CAMPINAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica7,92
1966xxxxxxxxxxxxxCOVRIG A. IOANA-LAURASCOALA CLASELE I-VIII "NICOLAE SIMACHE" PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,92
1967xxxxxxxxxxxxxVOICU F. GEORGIANA ALINASCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENIGRUPUL SCOLAR PLOPENIRealMatematica-Informatica7,92
1968xxxxxxxxxxxxxIGNAT A. ELENA ALINASCOALA CU CLASELE I-VIII BORDENI SCORTENIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CIMPINATehnicSpec.Tehnologica7,92
1969xxxxxxxxxxxxxDUMITRU V. LOREDANASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,92
1970xxxxxxxxxxxxxMOLDOVAN A. DANIELASCOALA CU CLASELE I-VIII BUDA RIFOVCOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealStiinte ale Naturii7,92
1971xxxxxxxxxxxxxTUTUNEA M. OANA LOREDANASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.29 PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,92
1972xxxxxxxxxxxxxALDEA C. AMELIA-ADELINASC. CLS. I-VIII FRASIN CORNESTI / DBCOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,92
1973xxxxxxxxxxxxxMUICA M. IRINA GABRIELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BUSTENIGRUPUL SCOLAR BUSTENIRealMatematica-Informatica7,92
1974xxxxxxxxxxxxxLUNCA V. EDUARD ALEXANDRUSCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENIGRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN CANTACUZINO" BAICOIUmanFilologie7,92
1975xxxxxxxxxxxxxFALCESCU G. FLORINASCOALA CU CLASELE I-VIII BERTEACOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealStiinte ale Naturii7,92
1976xxxxxxxxxxxxxBARBU I. CORNELIU EDUARDSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 VALENII DE MUNTECOLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTERealMatematica-Informatica7,92
1977xxxxxxxxxxxxxNEGREANU ENESCU D. CORINA ALEXANDRASCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENIGRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN CANTACUZINO" BAICOIRealStiinte ale Naturii7,92
1978xxxxxxxxxxxxxTATULESCU V. ANTONIA IOANALICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZALICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZAUmanFilologie7,91
1979xxxxxxxxxxxxxION C. MARIAN RAZVANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 17 PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,91
1980xxxxxxxxxxxxxPICU A. ALINA ANDREEASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,91
1981xxxxxxxxxxxxxCHIRITA F. SORINSCOALA CU CLASELE I-VIII BERCENIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,91
1982xxxxxxxxxxxxxIRIMESCU I. ALEXANDRU MIHAISCOALA CU CLASELE I-VIII "ION CAMPINEANU" CAMPINAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica7,91
1983xxxxxxxxxxxxxMIROIU C. CONSTANTINGRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENIGRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENIRealMatematica-Informatica7,91
1984xxxxxxxxxxxxxPOENARU V. CORNELIASCOALA CU CLASELE I-VIII "MIHAI VODA" PLEASA BUCOVCOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealStiinte ale Naturii7,91
1985xxxxxxxxxxxxxMIHAI S. ANDREEA CRISTINASCOALA CU CLASELE I-VIII "MATEI BASARAB" PLOIESTICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealStiinte ale Naturii7,91
1986xxxxxxxxxxxxxMIRCESCU I. IRINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,91
1987xxxxxxxxxxxxxMATEI M. ERIKA ELISABETASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 VALENII DE MUNTECOLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTERealMatematica-Informatica7,91
1988xxxxxxxxxxxxxION A. MARILENA ANCASCOALA CU CLASELE I-VIII DRAJNA DE JOSCOLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTERealMatematica-Informatica7,91
1989xxxxxxxxxxxxxCEAUSU A. OANA ADINASCOALA CU CLASELE I-VIII MAGURELEGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,91
1990xxxxxxxxxxxxxANGHEL D. CODRUT STELIANLICEUL TEORETIC URLATILICEUL TEORETIC URLATIRealMatematica-Informatica7,91
1991xxxxxxxxxxxxxCIRTOAJE I. GEORGIANA ALEXANDRALICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZALICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZARealMatematica-Informatica7,91
1992xxxxxxxxxxxxxRISTULESCU N. FLORIN SILVIUSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,91
1993xxxxxxxxxxxxxCRISTEA V. DORIN GEORGESCOALA CU CLASELE I-VIII BARCANESTIGRUPUL SCOLAR "TOMA N.SOCOLESCU" PLOIESTIRealMatematica-Informatica7,91
1994xxxxxxxxxxxxxPANAIT M. ANAMARIASCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENIGRUPUL SCOLAR PLOPENIRealMatematica-Informatica7,91
1995xxxxxxxxxxxxxOPREA V. ELENA SONIALICEUL TEORETIC "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTECOLEGIUL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTEUmanFilologie7,91
1996xxxxxxxxxxxxxVASILE V. FLORENTINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BOLDESTI-SCAIENICOLEGIUL TEHNIC "LAZAR EDELEANU" PLOIESTIRealStiinte ale Naturii7,91
1997xxxxxxxxxxxxxCAZAN G. OANA RALUCASCOALA CU CLASELE I-VIII FULGA DE SUSGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,91
1998xxxxxxxxxxxxxCOVACI A. DAVID STEFANSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 CAMPINAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL CIMPINARealMatematica-Informatica7,90
1999xxxxxxxxxxxxxTUDOR P. ROBERT IONUTSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 PLOIESTICOLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,90
2000xxxxxxxxxxxxxBOROVINA I. MARIANSCOALA CU CLASELE I-VIII "SFANTA VINERI" PLOIESTIGRUPUL SC.ADMINISTRATIV SI DE SERVICII PLOIESTITehnicSpec.Tehnologica7,90