Lista candidaților admiși + respinși per școală - COLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINA - OLT de la 1 la 61 din 61
Întoarcere la rapoarte     Întoarcere la pagina anterioară
   
Nr.
crt.
CNP Nume Liceu Profil Specializare Medie
Admitere
1xxxxxxxxxxxxxCOSTACHE C. COSMINA RALUCACOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINARealMatematica-Informatica9,78
2xxxxxxxxxxxxxPRIOTEASA V. DRAGOS ADRIANCOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINARealMatematica-Informatica9,69
3xxxxxxxxxxxxxIVAN I. ANCUTA SORINACOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINARealMatematica-Informatica9,50
4xxxxxxxxxxxxxFURTUNA A. FLAVIUS LUCIANCOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINARealMatematica-Informatica9,28
5xxxxxxxxxxxxxENACHE I. IULIA DOINACOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINARealMatematica-Informatica9,13
6xxxxxxxxxxxxxJERDEA I. LELIACOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINARealMatematica-Informatica9,11
7xxxxxxxxxxxxxMARIN I. CRISTINA IONELACOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINARealMatematica-Informatica9,11
8xxxxxxxxxxxxxGUSOI M. MADALINA DANIELACOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINARealMatematica-Informatica9,10
9xxxxxxxxxxxxxMILITARU O. LAURA MIHAELACOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINAUmanFilologie8,99
10xxxxxxxxxxxxxSTAN M. ADRIANACOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINARealMatematica-Informatica8,96
11xxxxxxxxxxxxxCOJOCARU L. MARIA CRISTINACOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINAUmanFilologie8,90
12xxxxxxxxxxxxxDESPAN I. ALEXANDRA ELENA RALUCACOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINAUmanFilologie8,74
13xxxxxxxxxxxxxGHIDANAC D. MARIA ALINACOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINAUmanFilologie8,74
14xxxxxxxxxxxxxSALCEANU D. COSMIN IONUTCOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINARealMatematica-Informatica8,73
15xxxxxxxxxxxxxOPORANU I. CRISTINA MIHAELACOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINARealMatematica-Informatica8,73
16xxxxxxxxxxxxxSTEFAN G. MIHAELA ANA MARIACOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINAUmanStiinte Sociale8,62
17xxxxxxxxxxxxxSANDU I. TRAIANCOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINARealStiinte ale Naturii8,59
18xxxxxxxxxxxxxCIUTA I. ELENA RAMONACOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINAUmanStiinte Sociale8,58
19xxxxxxxxxxxxxSCARLAT I. ILIE ADRIANCOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINARealStiinte ale Naturii8,54
20xxxxxxxxxxxxxSANDULESCU C. CLAUDIA MARIACOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINARealStiinte ale Naturii8,52
21xxxxxxxxxxxxxARDAC H. NICUSOR MIGUELCOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINARealStiinte ale Naturii8,46
22xxxxxxxxxxxxxCIUCU M. GEORGE ALINCOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINARealStiinte ale Naturii8,42
23xxxxxxxxxxxxxSTANCIU G. VIOLETA ELENACOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINAUmanStiinte Sociale8,27
24xxxxxxxxxxxxxMITRE M. EUGENIA RALUCACOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINAUmanStiinte Sociale8,27
25xxxxxxxxxxxxxBARBU P. GABRIELA MADALINACOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINAUmanStiinte Sociale8,19
26xxxxxxxxxxxxxDINCA N. IONUT GABRIELGRUP SCOLAR INDUSTRIAL METALURGIC SLATINARealMatematica-Informatica8,18
27xxxxxxxxxxxxxCIUCA M. DANIELA FLORINACOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINARealStiinte ale Naturii8,11
28xxxxxxxxxxxxxVISAN N. MONICA NICOLETACOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINARealStiinte ale Naturii8,06
29xxxxxxxxxxxxxIACOBESCU C. MARIA CRISTINACOLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL "NICOLAE TITULESCU" SUmanFilologie8,00
30xxxxxxxxxxxxxNASTASE D. MARIA VIOLETACOLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL "NICOLAE TITULESCU" SUmanFilologie7,95
31xxxxxxxxxxxxxMIHAESCU E. ROXANACOLEGIUL ECONOMIC "P.S.AURELIAN" SLATINATehnicSpec.Tehnologica7,93
32xxxxxxxxxxxxxIONITA S. ADRIAN CLAUDIUGRUP SCOLAR INDUSTRIAL METALURGIC SLATINARealMatematica-Informatica7,87
33xxxxxxxxxxxxxSARBU M. SORINA GABRIELACOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINARealStiinte ale Naturii7,83
34xxxxxxxxxxxxxSAJIN V. VERONICACOLEGIUL ECONOMIC "P.S.AURELIAN" SLATINATehnicSpec.Tehnologica7,74
35xxxxxxxxxxxxxFUDULU R. ANTONIO FLORIN CODRUTGRUP SCOLAR INDUSTRIAL METALURGIC SLATINATehnicSpec.Tehnologica7,56
36xxxxxxxxxxxxxSTIRCEA O. MIHAI ALINGRUP SCOLAR INDUSTRIAL METALURGIC SLATINATehnicSpec.Tehnologica7,55
37xxxxxxxxxxxxxPOPA N. IONEL LAURENTIUGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ SLATINRealMatematica-Informatica7,51
38xxxxxxxxxxxxxNEGRES N. VALENTINACOLEGIUL ECONOMIC "P.S.AURELIAN" SLATINATehnicSpec.Tehnologica7,50
39xxxxxxxxxxxxxPOPOVICI V. ANA LUCRETIACOLEGIUL ECONOMIC "P.S.AURELIAN" SLATINATehnicSpec.Tehnologica7,50
40xxxxxxxxxxxxxDOGARU A. OLIVIA ALEXANDRACOLEGIUL ECONOMIC "P.S.AURELIAN" SLATINATehnicSpec.Tehnologica7,45
41xxxxxxxxxxxxxBARBUICA I. MIHAITA VIORELCOLEGIUL ECONOMIC "P.S.AURELIAN" SLATINATehnicSpec.Tehnologica7,41
42xxxxxxxxxxxxxSERBAN M. MARIANAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI SLATehnicSpec.Tehnologica7,30
43xxxxxxxxxxxxxSAFCIU A. IONUT DANUTGRUP SCOLAR INDUSTRIAL METALURGIC SLATINATehnicSpec.Tehnologica7,19
44xxxxxxxxxxxxxCALAPOD S. FLORIN IONUTGRUP SCOLAR INDUSTRIAL METALURGIC SLATINATehnicSpec.Tehnologica7,14
45xxxxxxxxxxxxxNICU T. NICOLAE FLORINGRUP SCOLAR INDUSTRIAL METALURGIC SLATINATehnicSpec.Tehnologica6,98
46xxxxxxxxxxxxxONESCU E. MARIAN COSTINELGRUP SCOLAR INDUSTRIAL METALURGIC SLATINATehnicSpec.Tehnologica6,95
47xxxxxxxxxxxxxVOICU I. ALIN NICOLAEGRUP SCOLAR INDUSTRIAL METALURGIC SLATINATehnicSpec.Tehnologica6,89
48xxxxxxxxxxxxxNECOLAU A. ADRIANA MARIANAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI SLATehnicSpec.Tehnologica6,88
49xxxxxxxxxxxxxOSICEANU I. ELENA SILVIAGRUP SCOLAR INDUSTRIAL METALURGIC SLATINATehnicSpec.Tehnologica6,87
50xxxxxxxxxxxxxROTARU I. ANDRA FLORIGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI SLATehnicSpec.Tehnologica6,87
51xxxxxxxxxxxxxCIOROIANU T. COSMIN CRISTINELGRUP SCOLAR INDUSTRIAL METALURGIC SLATINATehnicSpec.Tehnologica6,84
52xxxxxxxxxxxxxVADUVA A. MARIA VIOLETAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI SLATehnicSpec.Tehnologica6,72
53xxxxxxxxxxxxxMUSTATA F. SIMONA ELENAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ SLATINTehnicSpec.Tehnologica6,63
54xxxxxxxxxxxxxPOPESCU T. FLORINCOLEGIUL NATIONAL AGRICOL "CAROL I" SLATINATehnicSpec.Tehnologica6,51
55xxxxxxxxxxxxxMIULESCU C. MIHAELA VALENTINAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ SLATINTehnicSpec.Tehnologica6,45
56xxxxxxxxxxxxxBISCU C. CONSTANTIN DANIELGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ SLATINTehnicSpec.Tehnologica6,30
57xxxxxxxxxxxxxTIRTOPAN I. ELENA COSMINA----- NEREPARTIZAT -----  6,15
58xxxxxxxxxxxxxEPARU M. GIORGIAN CLAUDIUGRUP SCOLAR INDUSTRIAL METALURGIC SLATINATehnicProfesional6,08
59xxxxxxxxxxxxxPOPESCU L. IONUTCOLEGIUL ECONOMIC "P.S.AURELIAN" SLATINATehnicProfesional5,99
60xxxxxxxxxxxxxSTANCU E. STELUTA----- NEREPARTIZAT -----  5,73
61xxxxxxxxxxxxxPOPESCU V. DANIELA----- NEREPARTIZAT -----  5,63